بالا 5 جالبترین مفهوم فروشگاه از سراسر جهان

چه مفهوم است ؟ این یک خروجی خرده فروشی به فروش می رساند که یک مجموعه منحصر به فرد از محصولات مبتنی بر یک تم طراحی شده توسط برند. آنها بیشتر انجام می شود به نمایش گذاشتن سرپرستی مسائل است که تجدید نظر به مخاطبان تو رفتگی در دیوار است که به دنبال یک شیوه زندگی خاص. آنها تمرکز بر روی تجربه به جای خالص فروش است. مفهوم موفق فروشگاه ها اغلب از ترکیب چند دسته از محصولات مانند کتاب و لباس و کفش و مواد غذایی و غیره. اجازه دهید به بررسی برخی از آنها.

این یک مفهوم بزرگ فروشگاه. وجود دارد آرایشگری, آرایشگاه و سالنهای زیبایی در یک سطح در حالی که در یکی دیگر از مشتریان می توانید cuppa در خانه کافه. بخشی از خانه سوهو شرکت Barber & سالن به فروش می رساند خود را سرد فشرده آب میوه. شما همچنین می توانید خرید کتاب, لوازم التحریر, لوازم جانبی و حتی تماشای آخرین طرفداران خود را در زیرزمین الکتریکی سینما. در حال حاضر که یک تجربه عالی برای کسی که فقط عنوان را به موهای خود را کاهش دهد.

داستان (نیویورک)

هیجان انگیز نیویورک-بر اساس “داستان” retells های مختلف روایت هر بار بازدید شما از فروشگاه. آن را ایجاد تم های جدید هر دو ماه یا تا بر اساس زندگی واقعی حوادث و وقایع جاری است. همکاری با فروشندگان مختلف آن را نقد موضوع خاص مبتنی بر محصولات و لوازم جانبی مانند خانمان صنعتگر عرضه مواد غذایی و کتاب همراه با میزبانی سخنرانان مهمان. در حالی که “normie” فروشگاه تشویق پیاده روی در مشتریان به نگه داشتن در خرید داستان می خواهد آنها را هیجان زده و غافلگیر هر زمان آنها سرگردان در داخل. همچنین بر روی صفحه نمایش از آخرین فن آوری ها و علامت های تجاری. داستان در واقع در داخل macy’s در نیویورک است که اغلب به نام “مجله زندگی.”

(Image: Screenshot / YouTube)

داستان در واقع در داخل macy’s در نیویورک است که مانند یک مجله زندگی.’ (تصویر: Screenshot / YouTube)

پرتره (هارلم)

که هارلم در هلند. “لوبیا و پنبه و… چیزهایی که” چیزی است که آنها را بیش از در پرتره. دانه های قهوه از گواتمالا لباس از اسکاندیناوی و مختلف دیگر “چیز” – دوست دارید آنچه می بینید شما می توانید آن را خرید. همه روکشی سفید-شسته ناهموار محیط زیست, تصویر, ویژگی های مینیمالیستی واحد نمایش با اسکاندیناوی مدل مبلمان. بنیانگذاران گویند که آن را فقط مانند بازدید از خانه خود را. این که آیا شما در حال رفتن به اویختن, شبکه, خرید, خواندن, یا نوشیدنی, پرتره شما پوشانده شده است.

Hivernacle (بارسلونا)

واقع در بارسلونا Hivernacle گیاهی مهد کودک تا حدودی از مشکل پیدا کردن. طراحی شده توسط: یوسف Amargos صنعتی معمار برای 1888 جهان عادلانه Hivernacle واقع در ویکتوریا کارخانه. پر از گیاهان و نورگیرهای شما می توانید انتخاب خود را از گیاهان گرمسیری cacti یا حتی درختان میوه در داخل ساختار صنعتی. علاوه بر فروش گیاهان فضای مورد استفاده توسط نوازندگان و شرکت کنندگان و همچنین ویژگی های یک کافه.

(Image: Teresa Grau Ros via flickr CC BY-SA 2.0)

Hivernacle واقع در ویکتوریا کارخانه است که طراحی شده برای سال 1888 نمایشگاه جهانی. (تصویر: ترزا Grau Ros از طریق فلیکر CC BY-SA 2.0)

بر اساس نیویورک Tianti آغاز شده به عنوان یک کتابفروشی آنلاین در سال 2007. امروز خروجی خرده فروشی ویژگی های کتاب های بودایی چیگونگ تمرین فالون دافا همراه با مشاوره رایگان در مورد عمل. آنها همچنین حمل ورزش فیلم آموزش در بیش از 20 زبان. و پس از آن وجود دارد این کافه که در خدمت با کیفیت بالا چای و قهوه همراه با خوشمزه در خانه, ساندویچ, شیرینی و کوکی ها. Tianti ارائه می دهد یک محیط بی سر و صدا در داخل شهر پر هرج و مرج. Tianti دارای فالون دافا کلاس های مدیتیشن روزانه. آنها همچنین یک شعبه در سئول ، یک ترکیب کامل از سلامت جسمی و روانی. فروشگاه کتاب پرفروش ترین-ترجمه چینی کتاب در 5000 سال تاریخ چین به نام Zhuan فالون. چنگ زدن یک کپی در حالی که شما در نیویورک است.

بنابراین چه چیزی شما را انتخاب کنید? مفهوم فروشگاه های همه چیز در مورد شخصیت زخم بنیانگذار تخیل و ارزش ها. چگونه خواهد بود شما طراحی یک مفهوم ذخیره, اگر فرصت داده شود?

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

CCP ویروس: چه بد است که آفریقا را تحت تاثیر قرار?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>