یک وظیفه بلند: سابق ویلکس مربی را برای ساخت یکی دیگر از برنامه از ابتدا


 Brett Riley, who was Wilkes’ first hockey coach two years ago, is now building a program at Division I Long Island University. Submitted photo

برت رایلی بود که ویلکس’ اولین مربی تیم هاکی دو سال پیش است که هم اکنون در حال ساخت یک برنامه در بخش دانشگاه لانگ آیلند.

ارسال عکس

فقط در دو فصل Wilkes University تیم هاکی خود تاسیس شده است یکی از برنامه های برتر در بخش سوم.

این سرهنگ برای ایالات دانشگاهی هاکی کنفرانس عنوان شد و در رتبه ملی بالا 15 سنجی برای چند هفته این فصل است.

برت رایلی که در خدمت به عنوان اولین مدرسه مربی یک دلیل بزرگ برای سرهنگ’ موفقیت اولیه.

او وظیفه ایجاد یک برنامه از ابتدا و نتایج فراتر از انتظارات است.

در حال حاضر فقط دو سال از حذف است که فصل اول شخص است که در برنامه سوم در سه سال و وظیفه ساختمان یکی دیگر از برنامه از ابتدا. این بار رایلی سعی خواهد کرد برای ساختن یک تیم در بخش سطح با دانشگاه لانگ آیلند کوسه.

“از آن شده است یک گردباد شروع به کار کند. شده است واقعا دیوانه” رایلی گفت. “اما من هیچ شکایتی به دلیل آن چیزی است که من برای امضا.”

رایلی, جوانترین در یک خانواده هاکی مربیان ادامه داد: بالا رفتن به جایی که او امروز است. او خود را صرف سال پیشرو ویلکس به یک حذفی ظاهر در UCHC برگشتی درآمد مربی سال افتخارات.

این موفقیت منجر به یک موقعیت در کلگیت به عنوان یک دستیار که در آن رایلی صرف 2019-2020 فصل است. در حال حاضر او خواهد بود و سر از یک برنامه جدید یک بار دیگر.

“من می گویند ما همان برنامه است که ما تا به حال در ویلکس” رایلی گفت. “پس از سال استخدام در جاده ها در ویلکس من در زمان یک گام به عقب و گفت: چه می توانم انجام داده اند متفاوت است.

“این همان طرز فکر که در آن ما می خواهید برای دریافت واقعا خوب بچه ها. آنها نیاز به توانایی و قادر به بازی اما ما نمی خواهد سازش شخصیت در فرآیند استخدام.”

رایلی به ترک علامت خود را در ویلکس در آوردن بسیاری از بازیکنان وجود دارد در طول سال, استخدام در آوردن یک کلاس بود که رتبه شماره 1 برای 2018 در تمام سطوح از کالج هاکی.

“که سال در راه بود واقعا باور نکردنی” زمان ویلکس مربی تایلر Hynes بود که یک دستیار با رایلی گفت. “من واقعا بر این باورند که وجود دارد باید یک کتاب در این نیست که همه چیز ما را از طریق رفت.”

رایلی به توافق رسیدند.

“من احتمالا از طریق رفت و هر ممکن است احساسات در حالی که در جاده ها که در آن سال” رایلی گفت. “اما برای دیدن همه گرد هم می آیند که روز اول دانشگاه بود و یک رویا به حقیقت می پیوندند.”

رایلی می شود برای ساخت یک برنامه دیگر اما این بار در سه ماه و در جهانی همه گیر.

“در حال حاضر آن است که یک زمان استرس زا در تلاش برای به دست آوردن 25 بچه ها در اینجا به بازی در 30 بازی این فصل” رایلی گفت. “اما من فکر می کنم که ما می تواند ثابت کند که می توان آن را دوباره و این بار در حتی بزرگتر است.

رایلی زمینه خانواده

رایلی می آید از یک تاریخی هاکی خانواده است.

پدرش دستبرد زدن به عنوان سر مربی در ارتش وست پوینت و در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک کار دیده بانی برای Buffalo Sabres. پدر بزرگ او, جک, است که شناخته شده به عنوان پدر آمریکایی, هاکی, مربیگری در ارتش وست پوینت به عنوان به خوبی و پیشرو در ایالات متحده به یک مدال طلا در سال 1960 اسکو دره های المپیک.

“آنها احتمالا یکی از بهترین خانواده ها در آمریکا هاکی” Hynes گفت. “من بسیار آموخته اند که از آن خانواده و من نمی توانم بیان من چقدر آنها را درک کنید.”

در بالا از پدر و پدر بزرگ سکس خواهر و برادر نیز باید راه خود را در پشت نیمکت در این بخش من سطح برت بودن جوانترین مربی در این بخش من سطح. رایلی نیز در حال حاضر جوانترین مربی فعال در سراسر بخش من هاکی.

“این هاکی nonstop برای خانواده ما و آن را هنوز هم است” رایلی گفت. “ما سعی می کنیم به دور از آن را در میز شام برای من مامان و خواهر عاقلی اما همیشه می آید و به هاکی.

“من خیلی خوش شانس برای یادگیری تحت بابا من فقط رفتن به پیست و راه او کار می کند و در عمل از زمان خود را در ارتش به وقت خود را در حال حاضر با Sabres. من سعی کنید به پرواز بر روی دیوار و جذب آنجا که من می توانم.

“صادقانه وجود دارد بیش از حد بسیاری از دیگر رایلی به نام که تا به حال تاثیر بر آمریکا, هاکی, ایالات متحده آمریکا هاکی و کالج هاکی پس من خوش شانس.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>