توسط Alex Wigglesworth

لس آنجلس — Los Angeles County مقامات بهداشت عمومی در روز شنبه گزارش داد 1,568 جدید COVID-19 موارد و 58 مربوط به مرگ و میر به مناسبت پنجمین روز متوالی در این شهرستان گزارش شده بیش از 1 ، 200 مورد جدید.

موارد جدید نیز در افزایش سطح ایالت کالیفرنیا با ضبط بالاترین یک روز کل در روز پنج شنبه و پس از آن دوباره در روز جمعه. L. A. شهرستان باقی می ماند این سایت بیش از نیمی از 5,000-به علاوه مرگ و میر ثبت شده توسط دولت و نزدیک به نیمی از آن 149,000 موارد است.

برخی از مسئولان نسبت به افزایش پلکانی تا تست که ممکن است فعال ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای شناسایی عفونت در افرادی که به طور جدی بیمار است.

“دولت را از ما بخواهید به یک نگاه سخت در این واقعیت است که ما در مورد تعداد بالا هستند” باربارا فرر, the L. A. County health, مدیر روز جمعه گفت. “اما ما در حال کار با آنها و ما نشان داده ایم آنها را به ما داده است که نشان می دهد که واقعا در این نقطه یک نتیجه از بسیاری از تست.”

دیگر معیارهای ارائه یک تصویر واضح تر از چگونه L. A. شهرستان و بقیه دولتی هستند مراتب در مبارزه با کروناویروس برخی از مقامات می گویند. این شاخص عبارتند از: به طور کلی درصد از افرادی که آزمایش مثبت و روزانه تعدادی از بستری شدن در بیمارستان و مراقبت های ویژه موارد است.

“من فکر می کنم این طبیعی است که آن را آسان به تمرکز فقط بر روی تعداد موارد جدید,” دکتر مارک Ghaly دولت وزیر بهداشت و خدمات انسانی در روز جمعه گفت. “اما من فکر می کنم که واقعا لنگر — اگر شما در حال دیدن یک فوق العاده ای از چشم انداز مثبت در تعداد بستری در سمت راست جدول زمانی و یا … ICU موارد که واقعا متصل حداقل در کالیفرنیا مورد به افزایش در تست.”

L. A. شهرستان در روز شنبه گزارش داد یک افزایش اندک در نرخ از مردم تست مثبت برای COVID-19 که افزایش به 9 درصد و پس از برگزاری در 8 ٪ از اواخر ماه مه. هنوز رای مثبت باقی مانده کمتر از آن در اواخر ماه آوریل زمانی که کمتر تست هایی که انجام شده و 14 درصد از افراد مورد آزمایش مثبت است.

فرر در روز جمعه گفت که این افزایش نباید به عنوان یک شگفتی آمده به عنوان stay-at-home سفارشات همچنان آرام و بیشتر کسب و کار بازگشایی شده است.

“ما باید دید افزایش مثبت نرخ که ما به احتمال زیاد برای انجام این کار — که به طور کامل ممکن است با توجه به تمام این reopenings که اتفاق می افتد و توانایی برای مردم به واقع معاشرت بیشتر با یکدیگر در محل کار و در جاهای دیگر — اگر ما می بینیم که افزایش ما در حال رفتن به نیاز به سازمان دیده بان است که با دقت بسیار و به ویژه به تماشای چگونه آن را تحت تاثیر چه می گذرد, در بیمارستان ما سیستم مراقبت,” او گفت:.

Coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان همچنان به کاهش کمی در L. A. اما سرعت کاهش پیدا کرده است و پس از ماه گذشته. همانطور که از شنبه وجود دارد 1,397 تایید COVID-19 بیماران در بیمارستان شهرستان با 30 درصد از آنها در بخش مراقبت های ویژه و 21 درصد در هواکش.

جدید ترین سه روز به طور متوسط روزانه تعداد بیماران بستری نشان داده که کاهش حدود 3 درصد به وزارت بهداشت داشبورد بازگشایی معیارهای. در اواخر ماه مه کاهش معلق در هوا بود در 15 ٪ تا 16٪.

یکی از دلایل کاهش این کاهش می تواند این باشد که بسیاری از بیمارستان ها در حال حاضر تست تمام بیماران بستری حتی به صورت انتخابی عمل جراحی فرر در روز جمعه گفت. درست است که در سراسر کشور Ghaly گفت.

“از آنجا که ما می دانیم وجود دارد (در حال) … مردم بدون هیچ نشانه ای که می توانید تست مثبت ما را تصور کنید که به عنوان بیمارستان ادامه این مطلب روال تست از همه که رفتن به ساکن در خود بیمارستان است که آنها بیش از حد را انتخاب کنید تا بیشتر موارد COVID-19,” فرر گفت.

ظرفیت در بخش های مراقبت ويژه و هواکش تجهیزات باقی می ماند نسبتا پایدار, مقامات گفت.

شیوع بیماری در نهادی تنظیمات همچنان به عنوان یک راننده از L. A. شهرستان را بالا اعداد و مسئول حدود 23 درصد از شهرستان COVID-19 مورد و بیش از نیمی از شهرستان, مرگ و میر, مقامات روز جمعه گفت. در مجموع 1,502 زندگی مردم در چنین تنظیمات اند و حدود 89 درصد از آنها ساکنان پرستاری ماهر امکانات فرر گفت. مرگ و میر نیز صورت گرفت در میان ساکنان از زندگی کمک و تادیبی امکانات, او گفت:.

که ادامه داد: افزایش موارد جدید یک روز پس از کسب و کار بیشتر شد مجاز به بازگشایی در L. A. شهرستان از جمله ورزشگاه اردوگاه های روز, موزه ها و باغ وحش اردو و هتل برای سفر به اوقات فراغت. موسیقی فیلم و تلویزیون تولید نیز اجازه داده شد برای از سرگیری. کسب و کار ملزم به پیروی از پروتکل ها و کارمندان و بازدید کنندگان باید از پوشیدن چهره پوشانده اند.

دولت نیز جمعه اعلام کرد که شهرستانهای مجاز خواهد بود اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر برای بازگشایی در هفته است. کسانی که شامل ناخن سالن ماساژ استودیو و تو سرو است.

©2020 لس آنجلس تایمز

بازدید لس آنجلس تایمز در

توزیع شده توسط

—–

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):CORONAVIRUS-LACOUNTY

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de