نصب و راه اندازی جدید Luzerne County Courthouse ویندوز مجموعه به زودی آغاز


 Officials say the appearance of the historic Luzerne County Courthouse should not change with the upcoming installation of more than 500 new windows for energy efficiency. A new sample window has been installed at the center of this bottom row of windows on the Susquehanna River side of the structure. File photo

مقامات می گویند ظاهر تاریخی Luzerne County Courthouse نباید تغییر با آینده نصب و راه اندازی بیش از 500 ویندوز جدید برای بهره وری انرژی. یک نمونه جدید پنجره نصب شده در مرکز این ردیف پایین از ویندوز بر روی رودخانه Susquehanna طرف از ساختار.

فایل عکس

<p>Plesh</p>

Plesh

یک صرفه جویی انرژی پروژه به جای بیش از 500 ویندوز در تاریخی Luzerne County Courthouse است که هنوز هم در حال پیشرفت گفت: شهرستان مهندس لارنس Plesh.

این شهرستان وارد شده به یک $1.72 میلیون قرارداد با Clarks Summit-based D&M ساخت و ساز Unlimited Inc. در ماه ژانویه برای تکمیل کار خواهد شد که بودجه توسط یک قابلمه $7.9 میلیون نفر در این شهرستان در حال قرض به آدرس تخلیه انرژی.

با توجه به کروناویروس محدودیت پیمانکار نیست و شروع به نصب ویندوز در مارس به عنوان اصل برنامه ریزی شده او گفت:.

به جای بسته بندی کار در ماه سپتامبر این پروژه به احتمال زیاد نمی تواند تکمیل شود تا اواخر نوامبر و یا پایان سال, او گفت:.

زیر بررسی گسترده این شهرستان به تازگی مستقر در پنجره سبک و طراحی اجازه می دهد پیمانکار به جای سفارش از طریق Marvin Windows Plesh گفت. هر پنجره قطع خواهد شد به مناسب بر اساس اندازه گیری های دقیق گفت.

Plesh انتظار پنجره وارد خواهد شد در چهار تا شش هفته با نصب و راه اندازی شروع در اواخر جولای یا اوایل آگوست.

به جای دادگاه کسب و کار است که باید همچنان در داخل خدمه از D&M را نصب ویندوز در اواخر بعد از ظهر و شب, او گفت:. در حالی که آن را ممکن است یک روز کامل برای نصب بزرگتر پنجره قوسی جایگزینی آنهایی که استاندارد باید تکمیل شود, سریع تر, او گفت:.

شهرستان مدیر C. David Pedri گفت: ساختمان باید “مهر و موم شده تا” به دلیل وجود بیش از حد از دست دادن هوا از طریق پنجره.

ویندوز جدید خواهد شد که عایق بین پانل و “10 بار بهتر از,” Plesh گفت.

“بهره وری انرژی خواهد شد از طریق سقف,” او گفت:.

رهگذران نباید متوجه تفاوت چرا که هدف این بود که حفظ همان نگاه بیش از قرن, ساختار, او گفت:.

نمونه پنجره های نصب شده بر روی رودخانه Susquehanna طرف از ساختار قابل قبول در مخلوط با دیگران, او گفت:.

شهرستان است که با استفاده از استاندارد آلومینیوم بیرونی تر و تمیز به جای گران تر سفارشی جایگزینی با توجه به Plesh. این طراحی و انتخاب رنگ پاک شد توسط پنسیلوانیا تاریخی و موزه کمیسیون که نظارت بر کار مربوط به دادگاه و خواص دیگر در دولت ملی ثبت اماکن تاریخی.

اقدامات حفاظتی مورد نیاز خواهد بود در خارج از ساختمان به دلیل آزبست موجود در بیرونی درزگیر و داربست و/یا بالابر باید مورد استفاده قرار گیرد برای دسترسی به بسیاری از ویندوز, او گفت:.

در اخیر تغییر جهت عموم نوشته شده توسط مدیر اضافی $19,408 اضافه شد D&M قرارداد شامل هشت پنجره های کوچک در طبقه چهارم آوردن کل پروژه به $1.74 میلیون آنلاین ارسال را نشان می دهد. علاوه بر این شامل ویندوز جلو گیری از تخریب و برش تعمیر و گچ وصله آن را گفت.

به عنوان بخشی از پروژه صرفه جویی در انرژی در این شهرستان روشن به بیشتر مقرون به صرفه چراغ روشنایی مهر و موم شده ساختمان ها و به روز رسانی سیستم مکانیکی عایق و برخی از لوله کشی. دو دیگهای بخار جدید راه اندازی شد در دادگاه subbasement برای گرم کردن ساختمان, پایان دادن, تکیه بر بخار تحویل از طریق پیری و رو به وخامت لوله های زیرزمینی مربوط به یک دیگ بخار کارخانه در نزدیکی زندان در خیابان آب در Wilkes-Barre.

همچنین در آثار دیگر پروژه انرژی به نصب ویندوز جدید در استان انبار در خیابان آب در Wilkes-Barre.

Plesh گفت: در حال حاضر تنها در قاب پنجره باید زنگ زده فریم فلزی با شکاف های متعدد بین قاب و کوره پزخانه.

ویلکس-بار ، -بر اساس Panzitta Enterprises Inc. یک $292,450 قرارداد برای تکمیل این کار است که همچنین شامل درب با توجه به آنلاین ارسال.

رسیدن به جنیفر یادگیری-آند در 570-991-6388 و یا در توییتر @TLJenLearnAndes.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>