بررسی گل بنفش از Sapa ویتنام

تا به حال از بودن در وسط گسترده قنداق کردن از گل است که کشش بی وقفه? اگر چنین است, شما باید چک کردن Fansipan کوه در Sapa هنگامی که شما در سفر بعدی ویتنام است. تحت پوشش بنفش rhododendron گل Fansipan قد می ایستد در بیش از 10 ، 000 فوت است و بالاترین کوه در Indochinese شبه جزیره. با توجه به ارتفاع آن کوه است, همچنین شناخته شده به عنوان “سقف هندوچین.”

برخورد نزدیک در tاو زمین از گل بنفش

هر چند rhododendron گیاهان در شکوفه در تمام طول سال است و در پایان فصل بهار و ورود تابستان که گل در زیبا ترین و متعدد است. افرادی که مواجه می شوند گل ها در کامل خود را از فضل و شکوه و عظمت در طول فصل بهار اغلب احساس “به نام” به بازدید از شکوه و جلال یک بار دیگر. گل rhododendron گیاهان در برخی از مناطق در Fansipan کوه شبیه گسترده ای فرش گل. در آن طول می کشد نفس خود را دور. شما احساس به عنوان اگر شناور در یک افسانه است. صعود بالاتر شما بیشتر رنگ و شکوفه های شما ببین پایین کوهستان.

برای افرادی که بیش از حد علاقه مند به بالا رفتن از یک ماشین کابل است که واقعا بهترین گزینه های موجود برای درک زیبایی Fansipan کوه. خورشید جهان Fansipan کابل خودرو سیستم طراحی شده توسط Doppelmayr جهان پیشرو تولید کننده اتومبیل های کابل. کابل خودرو سیستم شده است دقت آزمایش را چندین بار برای اطمینان کامل از ایمنی مسافر. “اتومبیل های کابل اجرا از 7:30 صبح تا 5:30 بعد از ظهر هر روز و هر کس می تواند نگه دارید تا 35 مسافر. هنگامی که شما را ترک ایستگاه شما بلافاصله شروع به شناور بالای برنج تراس و صخره های سنگی در زیر” با توجه به ویتنام سفر می کند.

People who do not like climbing can take cable cars to get to the mountain summit. (Image via pixabay / CC0 1.0)

کسانی که دوست ندارند نوردی می توانید اتومبیل های کابل برای رسیدن به قله کوه. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

قبل از رسیدن به سقف Fansipan کوه شما خواهد رسید در باغ پیچیده ای است که چندین مجسمه های برنز, آزالیا, درختان و مسیرهای سنگ. همه اینها منجر به یک مجسمه بودا که در بیش از 65 متر در ارتفاع بلندترین چنین مجسمه ای در ویتنام است. در قله کوه شما خواهد شد با استقبال حیرت انگیز چشم از ابر پوشیده شده قله که به نظر می رسد کشش به افق. ابر تشکل های بالای کوه نگه دارید تغییر هر چند ثانیه ارائه یک فرصت خوب برای گرفتن برخی از سرد selfies. اگر شما احساس می کنید گرسنه و تشنه پس از صعود طولانی نگران نباشید پس از این نشست برخی از طبقه بالا رستوران ها و کافه ها.

پارک های ملی-Hoang رهن جنگل اطراف Fansipan کوه شناخته شده است برای خود تنوع زیستی rhododendron گل. در واقع تقریبا 40 رنگ های مختلف از rhododendron گل دیده می شود در منطقه است. این است که چرا Hoang رهن جنگل است همچنین شناخته شده با نام “پادشاهی Rhododendron گل.” در علاوه بر این به بنفش و دیگر رنگ های روشن دیده می شود در میان rhododendron گل عبارتند از صورتی و قرمز و زرد و سفید. وجود 2 گونه از گل های بنفش 4 گونه از صورتی و قرمز و گل و 6 گونه از گل های زرد 5 گونه از طلا سفید گل و 7 گونه از سیاه و سفید و گل صورتی در این منطقه است.

مصرف Fansipan ماشین کابل

بلیط بزرگسال معمولا هزینه ای در حدود 700,000 VND (approx. ما 30 دلار) به ازای هر نفر. برای کودکانی که 3 پا بلند به 4 فوت 7 اینچ قد بلند بلیط هزینه 500,000 VND (approx. US$21). به یاد داشته باشید که هنگامی که شما خرید یک بلیط آن را تنها معتبر خواهد بود برای انتخاب و بازدید تاریخ. بدون بازپرداخت داده خواهد شد اگر شما به طور ناگهانی قادر به بازدید از کوه.

Tickets can only be used on the day of the visit. (Image via pixabay / CC0 1.0)

بلیط تنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد در روز مراجعه کنید. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

هنگامی که شما در رسیدن به ایستگاه شما نیاز به صعود حدود 600 گام برای رسیدن به قله کوه Fansipan. این به طور معمول طول می کشد حدود 20 تا 30 دقیقه. افرادی که سابقه ریوی و بیماری های قلبی عروقی ایده آل باید سعی کنید به صعود تا Fansipan کوه از بالا رطوبت و اکسیژن-کمبود هوا می تواند بسیار خطرناک با این شرایط.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

در نظر گرفتن یک سفر جاده ای در طول همه گیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>