Briscoe می یابد یک راه برنده Xfinity مسابقه در حیاط

توسط تیم رینولدز

حیاط, Fla. (AP) — تعقیب Briscoe بسیار از دست داده خود را از تیم و یک پیروزی برای آنها است.

Briscoe جان سالم به در برد دو در اواخر اخطار و کوره در رفته اضافه کاری پایان به پیروزی در یک Xfinity سری مسابقه در حیاط-میامی جاده سریع السیر — در حالی که اضافه کردن به یک کابوس آخر هفته نوح Gragson که دیدم منجر به لغزش دور در دور نهایی برای دومین روز متوالی.

Briscoe بود بدون خدمه رئیس ریچارد Boswell, ماشین, رئیس نیک Hutchins و مهندس DJ Vanderley همه آنها شروع به خدمت چهار مسابقه تعلیق برای ایمنی نقض رخ داده است که روز شنبه. بنابراین Briscoe — بزرگ Tony Stewart fan رشد می — کردم استوارت-هاس مسابقه مسابقه مدیر گرگ Zipadelli برای پر کردن به عنوان خدمه خود را رئیس و غالب.

“این فقط یک عهد به تیم ما” Briscoe گفت.

Brandon Jones دوم بود راس Chastain سوم شد و A. J. Allmendinger چهارم بود. Gragson قرار می گیرد پنجم از دست دادن نه تنها یک مسابقه است که در دست خود را برای دومین مستقیم روز بلکه 100 ، 000 $”داش نقدی” جایزه که زخم رفتن به Allmendinger به جای.

“حدس می زنم ما به آلاباما و آن را دوباره” Allmendinger گفت.

با 15 دور به رفتن آن بود که اساسا به دو مسابقه ماشین: Gragson بود که منجر حدود 2 1/2 ثانیه جلوتر از Briscoe. هیچ کس دیگری بود و در عرض 10 ثانیه از سرب بسیار شبیه سناریو برای شنبه که Gragson به سرب بیش از دیل Earnhardt جونیور رفتن به آخرین دور قبل از احتیاط سخت تر میشه و داد در دامان نهایی.

با هر دامان Briscoe رنده دور. او در عرض 2 ثانیه. سپس دوم و نیم. سپس یک دوم. اما او خار دیوار با حدود سه دور در سمت چپ کاهش حرکت خود را — و یا پس از آن به نظر می رسید.

“من فقط نگه داشته و در تلاش برای اجرای حصار سخت تر و سخت تر و سخت تر” Briscoe گفت.

Austin Cindric چرخید و آورده اواخر احتیاط انحراف Gragson حرکت و راه اندازی برای اولین بار از دو اضافه کاری پس از اتمام. Gragson هرگز کنترل مسابقه را دوباره و Briscoe زخم در پیروزی خط.

“این تیم را باور نکردنی برای راه اندازی ماشین” Gragson گفت. “ما تا به حال منجر شود وجود دارد در پایان. … من باید شروع به کار کنم. که غیر قابل قبول با استانداردهای من. این بچه ها کار می کنند و دم خود را خاموش و آن را به اجرا پنجم. آن را برای برنده شدن در این مسابقه است.”

شرایط خسته کننده به خصوص پس از بسیاری از رانندگان در این زمینه نیز رقابت در حرارت بالا و رطوبت در حیاط در روز شنبه. توسط بخش نهایی مسابقه دما در حیاط صعود کرده به 87 درجه و حرارت index — چگونه آن را احساس زمانی که ترکیب دما و رطوبت — بود نزدیک به 100-درجه و علامت.

“است که یک تیم برنده برای مطمئن” Briscoe گفت.

Briscoe پیروزی دربسته در محیط تاریخی آخر هفته برای Xfinity اتومبیل.

این اولین بار است که سری — با هر یک از آن نام از آن اولین بار در سال 1982 تشکیل — مسابقه در روز متوالی در همان مسیر بدیهی است که عجیب و غریب اتفاق می افتد در این سال به دلیل تغییر زمان ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این بازگشت به عقب در یک مسیر برنامه ریزی شده است به رخ می دهد دوباره جولای 9 و 10 در کنتاکی.

این نبود, اما, اولین بار سری به اجرا در back-to-back روز. این اتفاق سه بار قبلا در آهنگ های مختلف — 26 ژوئن 1982 در جنوب بوستون و 27 ژوئن 1982 در Rockingham; سپتامبر. 3, 1983 در درخت گردوی امریکایی و هفت. 4, 1983 در دارلینگتون; و هفت. 10, 1983 در ریچموند و هفت. 11, 1983 در شمال Wilkesboro.

تنها دو راننده در روز یکشنبه Xfinity مسابقه بودند حتی زنده هنگامی که آن قبلی پشت به پشت — که در آن زمان به نام نسکار Budweiser مدل اواخر ورزشکار سری — اتفاق افتاده است: Allmendinger متولد شد و در ماه دسامبر سال 1981 و سزار Bacarella متولد شد و در دسامبر سال 1975 است.

___

بیشتر AP نسکار: https://apnews.com/NASCAR و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>