روح ژوئن 4th, است, اتحاد مردم هنگ کنگ

در روز 4 ژوئن سال 2020 به رغم پلیس ممنوعیت سالانه ویکتوریا پارک افروزی هنگ کنگ مردم جمع آوری شده در یک صدایی به نور شمع برگزار شد و یک لحظه سکوت به سوگواری و بزرگداشت کسانی که در جریان سرکوب در میدان تیان آن من در 4 ژوئن 1989. آنها نشان می دهد یک قلب هم به سوگواری خونسرد قتل عام قربانیان. این عمل شجاعت و تمرد نشانگر روح سرکش برای دموکراسی است.

به منظور ارعاب و ممانعت از اراده مردم به مناسبت ژوئن 4, رئیس اجرایی هنگ کنگ, کری لام عمدا تمدید محدودیت تا ژوئن 4 برای جلوگیری از تجمعات. اما مردم خود به خود به مبارزه طلبیده بان و ده ها هزار نفر از مردم ایستاده در اتحاد بدون ترس به بیان خشم خود و حل و فصل. چه می کری لام انجام دهید ؟

اگر هر کس cowered و تسلیم به ارعاب لام را موفق در طرح برای جلوگیری از جمع آوری. اگر چند نفر ایستاده اند تا آنها به راحتی می توان سرکوب و منکوب شده و به ناچار به قربانی کردن خود. از سوی دیگر اگر بسیاری از مردم ایستادن و ایستادگی این نشان از قدرت به اندازه کافی برای مقاومت در برابر خشونت از مستبد.

در شب 4 ژوئن در طول شب زنده داری شمع, تعداد انگشت شماری از افراد پلیس كه در میان جمعیت عنوان کرد. آنها دخالت ندارد. در عوض آنها می توانند احساس عدالت حرکت و بی مرگی شور از هنگ کنگ مردم بر روی زمین.

On the night of June 4 during the candlelight vigil, a handful of policemen mingled among the crowd as civilians. They did not intervene. (Image: YouTube/Screenshot)

در شب 4 ژوئن در طول شب زنده داری شمع, تعداد انگشت شماری از افراد پلیس كه در میان جمعیت عنوان کرد. آنها دخالت ندارد. (تصویر: یوتیوب / تصویر)

تفاوت بین 4 ژوئن این سال و سال های گذشته است که هنگ کنگ مردم دیگر به تنهایی. در طول سه دهه گذشته تنها در هنگ کنگ مردم ایستاده بود تا به مناسبت ژوئن 4 کشتار. در این سال وزارت امور خارجه ایالات متحده با صدور بیانیه ای رسمی تایید که وزیر خارجه آمریکا, مایکل Pompeo, ملاقات وانگ دن و سه نفر دیگر از بازماندگان سرکوب میدان تیان آن من. وانگ دن در آن یکی از رهبران چینی جنبش دموکراسی. در تایوان جمهور Tsai و نشستند ون تحویل یادبود سخنرانی.

در 30 سال گذشته دولت ایالات متحده هرگز به طور رسمی ابراز حمایت خود را برای جنبش دموکراسی ژوئن 4. امروز ضد کمونیست مبارزه هنگ کنگ مردم را تبدیل به خط مقدم سنگر و استحکامات از دولت ایالات متحده.

تاریخ نوشته شده است توسط مردم و نه توسط ظالم. تاریخ نوشته شده است توسط نسل های آینده بازماندگان نه با هوازن. ظالم همیشه سعی خواهد کرد برای به دست گرفتن این فرصت را به سنبله تاریخ را به نفع خود. در طول سلطنت خود را که آنها در حال تلاش برای سرپوش گذاشتن بر حقیقت و نوشتن تاریخ به منظور فریب مردم اما تاریخچه خود خاطراتی که نسل های بعد به طوری که برای حفظ عدالت و صداقت و انصاف.

 The CCP can use tanks to suppress people but it cannot squash the human heart. (Image: YouTube/Screenshot)

CCP می توانید با استفاده از تانک برای سرکوب مردم, اما آن را نمی کدو قلب انسان. (تصویر: یوتیوب/تصویر)

قضاوت فرد در مورد اینکه آیا سابقه درست یا غلط است که معمولا بر اساس صداقت و صداقت و حرفه ای از افراد ضبط و وفادار به مردم و حوادث درگیر است. از نسلی به نسل دیگر مردم در ذهن نگه دارید و رعایت اصول ابدی عدالت و انصاف و نجابت است. این نگه می دارد و بشر از انحطاط و از سرقت از طبیعت الهی ما. این است دلیل که چرا ژوئن 4 هرگز نباید فراموش شود چرا که این نشان دهنده حقوق اساسی و منافع همه مردم چین و نیز انسانیت خود را و سوابق فداکاری از همه کسانی که ساخته شده است که قهرمانانه ایستادگی در برابر ظلم و ستم است.

حزب کمونیست چین (CCP) می توانید با استفاده از تانک برای سرکوب مردم, اما آن را نمی کدو قلب انسان. با تصویب CCP امنیت ملی قانون در برابر دلار هنگ کنگ, آن را تنها می تواند حل و یا در بهترین پوشش های سطحی مبارزات اما آن را نمی تواند کشتن هنگ کنگ مردم را ضد کمونیست تعیین. هنگ کنگ مردم را با استفاده از عاقلانه و بیشتر انعطاف پذیر به روش پرتاب کردن خود ستمگران و رسیدن به آزادی خود را. CCP هرگز قادر به برنده شدن قلب و ذهن مردم کنگ Hong و هرگز قادر به زانو در آوردن هنگ کنگ مردم است. هنگ کنگ هرگز تسلیم خائنانه جاه طلبی های CCP. آن است که خود را به سقوط.

آنچه در حزب کمونیست چین نگران است این است که هیچ کس در هنگ کنگ است که ترس از مرگ است. آنها را حل و فصل فقرات و عزت. آنها می دانند که سرنوشت بدتر از مرگ در انتظار آنها است. هنگ کنگ مردم را یا تسلیم مهم نیست که چقدر فشار و یا ظلم و ستم چهره آنها. تا زمانی که دلار هنگ کنگ مردم هرگز تسلیم حفظ ایمان و ایستادگی در کنار هم پیروزی است که در دست خود.

ترجمه شده توسط Chua سال قبل از میلاد و ویرایش شده توسط Michael Segarty

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چینی وبلاگ نویس محکوم به 4 سال زندان برای انتقاد از CCP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>