پرستاران صدای موسیقی به راحتی در میان همه گیر


 Nurse Megan Palmer, left, and care partner Anna Henderson, who both work at Vanderbilt University Medical Center, appear during a songwriting session at Henderson’s home in Ashland City, Tenn. During the COVID-19 pandemic, their role as caregivers has become even more important as hospital visits from family and friends were limited or prohibited to prevent the spread of the virus. Music and songwriting has helped them express the complexity of emotions that comes with caregiving, especially in the time of a pandemic. AP photo

پرستار مگان پالمر چپ و مراقبت شریک آنا هندرسون که هر دو کار در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت به نظر می رسد در طول یک آهنگسازی جلسه در هندرسون در شهرستان اشلند, Tenn. در طول COVID-19 همه گیر نقش خود را به عنوان مراقبان تبدیل شده است و حتی بیشتر مهم است به عنوان بیمارستان بازدید از خانواده و دوستان بودند محدود و یا ممنوع برای جلوگیری از گسترش ویروس. موسیقی و آهنگسازی آنها کمک کرده است و بیان پیچیدگی احساسات است که می آید تا با مراقبت به خصوص در این زمان از یک بیماری همه گیر.

عکس از آسوشیتدپرس

<p>Nurse Megan Palmer, left, and care partner Anna Henderson, who both work at Vanderbilt University Medical Center, appear during a songwriting session at Henderson’s home in Ashland City, Tenn.</p> <p>AP photo</p>

پرستار مگان پالمر چپ و مراقبت شریک آنا هندرسون که هر دو کار در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت به نظر می رسد در طول یک آهنگسازی جلسه در هندرسون در شهرستان اشلند, Tenn.

عکس از آسوشیتدپرس

<p>A mask hangs on a hook as nurse Megan Palmer, left and care partner Anna Henderson appear during a songwriting session at Henderson’s home in Ashland City, Tenn.</p> <p>AP photo</p>

یک ماسک آویزان بر روی یک قلاب به عنوان پرستار مگان پالمر چپ و مراقبت شریک آنا هندرسون به نظر می رسد در طول یک آهنگسازی جلسه در هندرسون در شهرستان اشلند, Tenn.

عکس از آسوشیتدپرس

آنلاین

خانه از آهنگ ها: https://www.thehouseofsongs.org/

Vanderbilt مراقبت تسکینی: https://www.vanderbilthealth.com/palliativecare/

NASHVILLE, Tenn.— ارائه مراقبت تسکینی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت مالیات می تواند برای پرستاران تلاش برای گسترش و بهبود زندگی بیماران به طور جدی بیمار به خصوص در میان همه گیر. گاهی یک آهنگ کمک می کند.

آنا Henderson, یکی از واحد مراقبت همکاران به یاد می آورد یک بیمار واکنش هنگامی که او شروع به آواز خواندن برای او. “او فقط شروع به گریه فقط شکستن گریه از دل خود گریه از روده.

“این بود تمام من می توانم انجام به نگه داشتن آواز, اما من انجام داد. اما, شما می دانید, آن زمان بود که موسیقی و این کار فقط به دست در دست.”

پرستار و خواننده و ترانه سرا مگان پالمر گفت: پرستاران با استفاده از موسیقی و صدای خود را به آرامش و آسایش مردم حتی چیزی به عنوان ساده به عنوان آواز “تولدت مبارک.”

آنها در حال رفتن فراتر از فقط آشنا آهنگ. در رابطه با خانه آهنگ یک ترانه سرایان’ مشترک غیر انتفاعی پالمر جمع آوری برخی از کارکنان پزشکی در این واحد به شرکت و نوشتن آهنگ ها زمانی که آنها کار خود را از 12 ساعت شیفت. از آنجایی که آنها با هم کار می کرد در همان واحد پالمر گفت: او در واقع در حال حاضر شده است quarantining با همکاران به هر حال.

“به نظر می رسید مانند یک امن و ایده خوب برای دریافت خلاق و روند برخی از آنچه ما در آن زمان از این بیماری همه گیر” پالمر گفت.

اتصال هر دو موسیقی و فیزیکی تبدیل شده است مهم تر در طول COVID-19 همه گیر در زمانی که بیمار قادر به خانواده و یا دوستان را در کنار خود برای آسایش خاطر ویروس ترس.

“ما در حال نشستن در کنار خود نگه داشتن دست خود را پاک کردن اشک بغل کردن آنها گفت:” هندرسون. “ما ممکن است آخرین دست نگه داشتن این آخرین لبخند این آخرین کلمه ای که می شنوند آخرین صدای آنها را بشنود. بله ما گام با کمال میل.”

مراقبان در پالمر و هندرسون واحد تمرکز بر روی بیمارانی که تهدید کننده زندگی و بیماری علاج ناپذیر. برخی از بیماران هستند که در پایان زندگی خود را و یا در حال آماده سازی برای ورود به آسایشگاه.

در اخیر co-نوشتن جلسه پالمر و هندرسون نشسته در یک میز آشپزخانه jotting کردن عبارات و ایده هایی برای شعر. آنها هر دو به یاد داشته باشید بسیاری از بیماران خود را به وضوح و لحظات صمیمی آنها به اشتراک گذاشته ام.

آنها نوشته آهنگ “توقف برای یک دقیقه” شروع می شود که با شرح عجله به بررسی یک بیمار در تماس با نور است. هندرسون بود که با الهام از یک زن بیمار که پرسیدم پرستار به نشستن با او و دست خود را نگه دارید.

پل ریموند این مدیر پرستار برای مراقبت تسکینی واحد و یک نوازنده و ترانه سرا خودش co-نوشت: یک آهنگ با پالمر به نام “مراقبت” در ریموند صفحه اصلی استودیو.

ریموند شده است نوازندگی گیتار و آهنگسازی پس از دبیرستان به عنوان یک خروجی خلاق. او امیدوار است که سایر کارکنان پزشکی در حال پیدا کردن یک عاطفی انتشار در گروه آهنگسازی ورزش و همچنین باز کردن چشم مردم به آنچه آنها انجام می دهند.

“اگر ما می تواند به برگ ریزان برخی از نور را به دنیای پرستاران و کار با مردم در یک واقعا آسیب پذیر زمان در زندگی خود را و سپس همه بهتر” ریموند گفت.

پرستاری به خصوص برای کسانی که در مراقبت تسکینی است برای ضعف قلب است.

“قطعا می توان آن را از لحاظ عاطفی دشوار است, اما آن را کاملا با ارزش ترین چیزی که شما باید انجام دهید,” ریموند گفت. “این یک هدیه واقعی بود و در همان فضا به عنوان کسی که در حال آماده شدن برای ترک این زمین و بمیرم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>