با یک چرخش و سکوت PGA Tour بازگشت به کسب و کار


 Dustin Johnson tees off at the 11th hole during the first round of the Charles Schwab Challenge at Colonial on Thursday. David J. Phillip | AP photo

داستین Johnson, كم, در 11th, سوراخ در دور اول چارلز شواب چالش در استعمار در روز پنج شنبه.

David J. فیلیپ | AP photo

<p>A rules official hands a scorecard to Ryan Palmer at the first tee to open the first round of the Charles Schwab Challenge on Thursday at Colonial.</p> <p>David J. Phillip | AP photo</p>

قوانین رسمی دست یک کارت امتیازی به رایان پالمر در اولین سه راهی برای باز کردن اولین دور از چارلز شواب چالش در روز پنج شنبه در استعمار.

David J. فیلیپ | AP photo

<p>Ryan Palmer was the first to hit a shot on the PGA Tour since it was suspended in mid-March because of the coronavirus pandemic.</p> <p>David J. Phillip | AP photo</p>

رایان پالمر بود برای اولین بار به ضربه گلوله در تور PGA پس از آن به حالت تعلیق در اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

David J. فیلیپ | AP photo

<p>Justin Rose shot a 7-under 63 to tie for the first-round lead with Harold Varner on Thursday at Colonial.</p> <p>David J. Phillip | AP photo</p>

جاستین رز شات 7-تحت 63 به کراوات برای دور اول سرب با هارولد وارنر روز پنج شنبه در استعمار.

David J. فیلیپ | AP photo

فورت ورث تگزاس — شروع شد و حتی آرام تر از حد معمول برای یک صبح روز پنجشنبه در تور PGA تنها سکوت هرگز به سمت چپ بیش از 12 ساعت بعد به عنوان گلف بود که به کسب و کار در چارلز شواب به چالش بکشد.

Sung Kang یک سوراخ در یک در 13th سوراخ و نمی دانستم آن را تا زمانی که او 50 متری از سبز.

“من مانند ‘آن را در سوراخ.’ این واقعا دیوانه است. هیچ کس واقعا وجود دارد تنها تعداد کمی از مردم خارج وجود دارد فقط کف زدن کمی” کانگ گفت. “من هنوز هم قدردانی می پذیرند.”

فیل مایکلسون ساخته شده مرغک و به طور غریزی باریکش لبه کلاه خود به اذعان جمعیت است که وجود ندارد.

رایان پالمر استعماری عضو که پول COVID-19 تلاش های امدادی در طول خاموش کردن انتخاب شد به آمار رسمی اولین شات در تور PGA در سه ماه. کسانی که جمع شده در اطراف سه راه اول به سختی می تواند او را بشنوند اعلام کرد. استارت با پوشیدن یک ماسک و صدای خود را به رقابت با صدا از یک ژنراتور پشت سبز نهم.

آرام آن را به عنوان استعمار به حرکت آمد در 8:46 صبح وقتی که همه در این دوره افتخار یک لحظه سکوت برای مرگ جورج فلوید و خشم آن را برانگیخته است تا در سراسر جهان در نژادی و بی عدالتی است.

آن را غیر معمول ترین زمین گلف.

اما آن را گلف.

“من فکر می کنم فقط در اینجا است که موفق به صداقت با شما شروع” پالمر گفت. “من هیچ چیز را نمی بینم ما برگزاری حرکت رو به جلو. من فکر می کنم امروز بزرگترین روز فقط گرفتن این روز اول. مردم در حال رفتن به سازمان دیده بان گلف بازگشت به خانه و علاقه مند به تماشای آن فردا و این یک چیز بزرگ است.”

جاستین رز و هارولد وارنر مشترک سرب در 7-تحت 63 با جاستین توماس در میان کسانی که سکته مغزی بازگشت. تام لیمن 61 ساله سابق قهرمان در استعمار کردم در عمل با 65.

شرایط رسیده برای نمرات خوب با سلامتی.

“این نوع از احساس رقابتی عمل دور” گفت: رز که برنده استعماری در دو سال پیش است. “اما بدیهی است که من فکر می کنم همه ما می دانیم آنچه را در خط. همه ما می دانیم آنچه که ما در حال بازی برای. همه ما می دانیم که رقابت این هفته به خصوص در زمینه باور نکردنی است. بدیهی است که ما از دست طرفداران. آنها قطعا با ارائه یک تن از انرژی و اتمسفر است.”

گلف عمده دوم, ورزش در آمریکا در پشت موتور, ورزش برای از سرگیری یک برنامه تعطیل توسط COVID-19 بیماری همه گیر. در میان اقدامات ایمنی هستند coronavirus آزمون برای هر بازیکن caddie و ضروری پرسنل. از 487 آزمون در استعمار, نتایج همه منفی است.

“ما همه در نظر گرفتن خطرات بازی گلف بدیهی است که” پالمر گفت. “در حال بازگشت از اینجا همه برگ های آنها در حال رفتن به شام و انجام همه چیز و برای همه است که مصرف آن خطر ابتلا به اینجا. همه بسیار با اعتماد به نفس است که ما در حال رفتن به همه امن است. من فکر می کنم همه چیز انجام شده است به راه راست.”

سه بازیکن در جهان — Rory McIlroy (68) جان رحم (69) و بروکس Koepka (68) — در همان گروه و آنها تا به حال بزرگترین زیر را در اواخر بعد از ظهر. وجود 14 نفر در خارج از طناب پشت 10th سبز — شش درگیر در پخش (رادیو و تلویزیون) چهار نویسندگان دو عکاسان یک مربی و یک مربی.

برنامه تلویزیونی آغاز شد و با عذرخواهی. درست زمانی که کانال گلف در آمد هوا رحم سون برای مرغک روی par-3 هشتم و کسی آن شده است می تواند در داخل و یا خارج طناب — شنیده می شد گفت: “خیلی (expletive) خوب وجود دارد.”

“ما امیدوار بودند صوتی بهتر با طرفداران” CBS لنگر جیم Nantz گفت.

PGA Tour کمیسر جی موناهان به باز کردن گروه thumbs-up پس از این بازیکنان ضربه خود راند و او به جعبه توپ را روی گوه به تنهایی در 8:46 صبح

که با شروع زمان ذکر شده بود در سه راهی ورق بدون هر بازیکن است. تور نگه داشتن است که خالی چهار دور برای یک لحظه سکوت. این یک ادای احترام به فلوید بود که دستبند به دست در حالی که یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به پشت مرد سیاه پوست گردن برای 8 دقیقه, 46 ثانیه است. فلوید درگذشت پس از اقامه دعوا برای هوا.

وارنر یکی از چهار بازیکن از میراث سیاه و سفید با PGA Tour وضعیت و تحویل او قوی ترین کلمات در هفته گذشته در رسانه های اجتماعی ارسال. او همچنین نشستم با موناهان برای 10 دقیقه در آنچه گلف می توانید انجام دهید.

و پس از آن او در بر داشت خود را در بالای رهبران با دور بسیار تمیز او putted برای مرغک در هر سوراخ.

“اگر من فکر کردن در مورد برنده شدن در یک تورنمنت گلف در حال حاضر, من احتمالا آن را از دست داده” وارنر گفت. “آره, من می دانم چه خبر است, اما زمانی که من در زمین گلف, من در تلاش برای بازی هست. به همین دلیل من را به یک پلت فرم است که من واقعا خوب در گلف. من فقط نیاز به تمرکز بر روی آن است.”

برای مدت طولانی تنها برای تلفن های موبایل در آمد از کلیک بر روی تماس با توپ گلف به جیر جیر از ترمز در چرخ دستی های متعلق به پخش خدمه البته کارگران و قوانین رسمی. و پس از آن آمد عجیب و غریب سر و صدا تشویق می کند.

یک خانه در پشت 16th, tee راه اندازی یک جایگاه در حالی که یکی دیگر از صفحه اصلی بنا در دو طبقه و مهمان نوازی چادر با نمایش یک بخش کوچک از 15 fairway. آنها شعار می دادند اسامی بازیکنان و اجازه دهید چند roars. پشت این توپ را روی گوه دوم چند طرفداران تماشا از پشت یک حصار زنجیره ای در امتداد یک جاده عمومی.

Jordan Spieth که باز با 65 یادآوری شد از آنچه انتظار می رود قبل از او یک شات.

“من کشیدن در زمانی که مایکلسون در 4 توپ را روی گوه و هنگامی که من نمی بینم کسی وجود دارد — و این مسابقات دور بعد نبود یک عمل دور بعد — من مانند” این است که قطعا عجیب و غریب,'” Spieth گفت. “من واقعا خوشحال به بازی گلف و قادر به رقابت دوباره و قادر به پایان فصل ما.”

آن را تنها یک دور. طرفداران خواهد بود نگه داشته و دور از پنج نفر اول مسابقات به عنوان تور یک محافظه کار بازگشت به گلف, امیدوار, از موانع در این ورزش از یک سنبله در coronavirus.

موناهان خواست صبح روز پنجشنبه چه تشکیل می دهند موفق مسابقات گفت: “به هفته آینده.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>