اقتصاد بریتانیا کاهش 20 درصد در یک ماه به عقب نشینی به سال 2002 سطح

توسط پان PYLAS

لندن (AP) — اقتصاد بریتانیا دیده می شود نزدیک به دو دهه ارزش رشد از بین برود در یک ماه تنها به عنوان یک نتیجه از مستند اقدامات در جای خود قرار داده و در طول coronavirus بیماری همه گیر.

دفتر آمار ملی انگلیس روز جمعه گفت که رشد اقتصادی عظیم 20.4% در ماه آوریل اولین ماه کامل که کشور تحت مستند برای جلوگیری از گسترش ویروس. تمام مناطق از اقتصاد ضربه شد در طول سال به ویژه در میخانه, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و خرید و فروش ماشین.

ماهانه و کاهش بی سابقه ای در مقیاس و اضافه کردن بیشتر از متوسط 5.8% کاهش در ماه مارس به معنی اقتصاد انگلستان در حدود 25% کوچکتر از آن بود که در ماه فوریه است.

“این شگفت انگیز سقوط در فعالیت های طول می کشد خروجی در ماه آوریل به حدود سطح آن در ماه جولای سال 2002 گفت:” جیمز اسمیت مدیر تحقیق و پژوهش در این قطعنامه پایه و اساس است.

با اندازه اقتصاد هنوز mothballed در ماه مه و ژوئن, انگلستان به عنوان یکی از عمیق ترین رکود تا کنون — سازمان همکاری و توسعه اقتصادی هشدار داده است که این کشور قرار است به سخت ترین-آمار اقتصاد توسعه یافته در این سال است.

مستند محدودیت های به آرامی در حال کاهش است که باید اقتصاد را به شروع به انتخاب کنید تا. روز دوشنبه برای مثال غیرضروری مغازه ها مانند فروشگاه های بزرگ و خرده فروشان الکترونیکی می تواند بازگشایی اگر آنها می توانند پایبند اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

اما امیدوار است که bounceback در اقتصاد خواهد بود به عنوان قوی به عنوان اسلاید باید فروکش توجه به این که بسیاری از محدودیت ها مانند تماس های اجتماعی را در مجموعه ای به در محل باقی می ماند تا زمانی که این بیماری همه گیر است که یک تهدید برای بهداشت عمومی.

دولت آینده تحت فشار برای استراحت اجتماعی فاصله دستورالعمل به منظور کمک به اقتصاد است. مردم در حال حاضر باقی می ماند 2 متر (6-1/2 فوت) از هم جدا است که بیش از بسیاری از کشورها و بالاتر بهداشت جهانی Organaization حداقل توصیه ماندن یک متر از هم جدا. دولت می گوید از راه دور مورد نیاز است به طور مداوم تحت بررسی است.

بازیابی نیز برگزار شد توسط این واقعیت است که بسیاری از کسب و کار فقط نمی خواهید به آن را از رکود و میلیون ها نفر از مردم با بیکاری است.

فرانسیس o’grady, دبیر چتر معاملات اتحادیه کنگره گفت: هدف پشتیبانی از سخت ضربه بخش از اقتصاد مورد نیاز است و همچنین به عنوان یک شغل تضمین برای کمک به کسانی که از دست دادن کار.

“بیشتر مردم در کار سریع تر ما را کار ما راه خروج از رکود,” او گفت:.

شرکت ها را تا حد زیادی برگزار شد از برش شغل در طول این مستند به عنوان یک نتیجه از این کار حفظ و نگهداری طرح که بر اساس آن دولت می پردازد تا 80 درصد از حقوق کارگران حفظ تا 2500 پوند ($3,125) در ماه است.

رئیس خزانه داری Rishi Sunak گفته است که از ماه اوت شرکت را مجبور به شروع به ساختن کمک به حقوق کارگران است که باقی می ماند اما کار نمی کند که این طرح را دو ماه بعد.

که نگرانی که بریتانیا را ببینید افزایش بیکاری ، در مجموع 8.9 میلیون شغل شده اند furloughed تحت این طرح با 1.1 میلیون کارفرمایان در هزینه به دولت 19.6 میلیارد پوند (25 میلیارد دلار). حتی اگر 10 درصد از آن از دست دادن شغل خود را افزایش خواهد داد و بیکاری قابل ملاحظه ای است. در ماه مارس حدود 1.35 میلیون نفر بیکار است.

“آن را به یک زمان بسیار طولانی و قابل توجهی پولی و محرک های مالی برای اقتصاد به صعود از این سوراخ بزرگ” گفت: Luke Bartholomew, سرمایه گذاری استراتژیست در آبردین استاندارد سرمایه گذاری است.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>