UConn دانش آموز فراری در دادگاه اتهام قتل, پلیس می گویند

HARTFORD, Conn. (AP) — دانشگاه کانکتیکات دانشجویی که پلیس می گویند با استفاده از یک کارد بزرگ و سنگین برای کشتن یک مرد به ضرب گلوله یک زن پس از صرف شش روز به عنوان یک فراری تا زمانی که او خواهد بود arraigned جمعه در اتهام قتل, مقامات گفت.

پیتر مانفردونیا, 23 خواهد بود arraigned در رککویلل دادگاه عالی در کانکتیکات در مارس 22, مرگ 62 سال تد DeMers در نزدیکی Willington, سپاهی, Josue Dorelus گفت: در اخبار توجیهی زود جمعه.

این روشن نیست که آیا مانفردونیا یک وکیل است که می تواند نظر از طرف او در مورد اتهامات عنوان شده علیه.

مانفردونیا, 23 کشته DeMers و زخمی دیگر در کارد بزرگ و سنگین حمله, مقامات می گویند که.

دو روز بعد پلیس می گویند مانفردونیا سرقت یک کامیون و اسلحه به ضرب گلوله دبیرستان آشنایی نیکلاس Eisele, 23 در دربی, Connecticut.

او در حال برگزار شد 5 میلیون دلار اوراق قرضه و پلیس ایالتی گفت: اتهام بیشتر خواهد بود در زمینه Eisele مرگ است.

“امید ما این است که این تحولات است که ارائه خواهد شد امروز را به خانواده ها و جوامع نهفته نوعی از بسته شدن” Dorelus گفت.

مانفردونیا دستگیر شد مه 27 پس از شش روز در اجرا در سراسر چندین متحده زمانی که او راه می رفت از یک منطقه پوشیده شده از درخت در مریلند و تسلیم شد. او کاهش یافته است به مبارزه با استرداد به کانکتیکات در طول مختصری دادگاه روز پس از ضبط خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>