بیش از 2 میلیون آمریکایی ها آلوده شده است با کروناویروس و بیش از 115,000 نفر کشته شده اند. با COVID-19 همه گیر هم یکی ممکن است فکر می کنم که مردم خواهد بود و تمایلی به سفر مگر اینکه مطلقا لازم است. اما به نظر می رسد علاقه رو به رشد در حال رفتن به یک سفر جاده ای.

“من فکر می کنم آمریکایی ها خواهد شد صبر کنید و ببینید نگرش در مورد سفرهای طولانی تابستان امسال, اما آنها ممکن است علاقه مند در گرفتن سفرهای جاده ای و… دیده ایم نظرسنجی که نشان می دهد که حدود یک سوم از آمریکایی ها می گویند که طرح را به یک سفر جاده ای در تابستان امسال” بابک جان تاونسند II مدیر روابط عمومی و امور حکومتی برای American Automobile Association (AAA) گفت: به واشنگتن پست. اگر شما هم به فکر رفتن به خارج برای یک سفر جاده ای برای چند روز در اینجا چیزهایی که شما باید در ذهن نگه دارید.

PPE

سهام تا بر همه لازم است تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مانند ماسک صورت ضد عفونی کننده دست و دستکش بهداشتی دستمال مرطوب و…. هیچ تضمینی وجود ندارد که شما قادر خواهید بود برای خرید آنها در طول سفر از آنجا که مردم به احتمال زیاد به پاک قفسه از هر فروشگاه شما در سراسر آمده در طول راه. اگر شما اجاره یک وسیله نقلیه مطمئن شوید که برای ضد عفونی کردن آن به طور کامل قبل از رقص در. اگر شما در حال سفر با افراد دیگر اطمینان حاصل شود که هر کس در داخل خودرو می پوشد دستکش و ماسک. آن را فقط طول می کشد یک فرد آلوده در طول سفر برای همه به پایان رسید تا با COVID-19.

(Image: FolsomNatural via flickr CC BY 2.0 )

بسته به اندازه کافی ماسک صورت ضد عفونی کننده دست, دستکش و غیره برای سفر خود را در مورد فروشگاه در طول راه از آنها. (تصویر: FolsomNatural از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

ناهار خوری

هنگامی که شما بازدید از یک رستوران و بررسی کنید که آیا سرور و دیگر اعضای هیات پوشیدن دستکش. اگر نه بهتر است به دنبال سایر مکانها برای غذا خوردن. جداول نیز باید فاصله کافی بین آنها مطابق با زمان هنجارهای ایمنی. در صورت امکان, اجتناب از بازدید از رستوران ها در همه. به جای انتخاب کردن برای خرید مواد غذایی از درایو-از طریق رستوران به طوری که برای به حداقل رساندن احتمال تماس فیزیکی.

متوقف می شود

هنگام توقف در پمپ گاز پوشیدن دستکش در حالی که شما رسیدگی نازل است. پرداخت صندوقدار با استفاده از یک کارت اعتباری به جای پول نقد. هنگامی که شما دریافت کارت پشت و پاک کردن آن را با یک محلول ضد عفونی کننده. قبل از ورود خودرو حذف دستکش و دور از آنها. مشابه اقدامات احتیاطی باید گرفته شود در دستشویی های عمومی بیش از حد. جلوگیری از به طور مستقیم لمس نازل از یک شیر آب و یا یک دستگیره درب. حمل برخی از بافت کاغذ با شما و استفاده از آن به عنوان مورد نیاز در هنگام دست زدن به چنین چیزهایی.

(Image: Screenshot / YouTube)

هنگام توقف در پمپ گاز پوشیدن دستکش در حالی که شما رسیدگی نازل است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

هتل باقی می ماند

این COVID-19 شیوع مجبور شده است هتل تا سطح شیب دار به نظافت خود. اما آن است که همیشه بهتر است به دقت و توجه در هنگام دست زدن به چیزهایی که در داخل اتاق هتل. حتی اگر کارکنان هتل به شما اطمینان که همه چیز در این اتاق شده است ضد عفونی بهتر است که شما پاک کردن سطوح است که شما به طور منظم در تماس با آمده مانند حمام, وسایل کنترل از راه دور تلویزیون و دستگیره و دستگیره های درب ، اگر شما تنها ماندن برای چند روز از مدیر هتل به ارسال در خانه داری. جلوگیری از غریبه ها از ورود به اتاق شما خواهد شد به حداقل رساندن هر گونه شانس آلوده شدن.

پس تقاضا بسیار پایین شما ممکن است برخی از معاملات خوب در RV اجاره و هتل باقی می ماند. بنابراین اگر شما برنامه ریزی شده است برای یک سفر جاده ای هستند اما نگران پول مورد نیاز این در واقع ممکن است یک زمان مناسب و معقول به تحقق رویای خود را. فقط به یاد داشته باشید به دنبال مناسب ایمنی و بهداشت دستورالعمل.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

بانوی Mu Guiying: یک زن از شجاعت و استقامت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de