کارولینای جنوبی گزارش تعداد رکورد جدید کروناویروس موارد

توسط سامی Fretwell

کلمبیا, S. C. — کارولینای جنوبی گزارش 687 مورد جدید از coronavirus پنج شنبه به عنوان بیماری های عفونی در ادامه به پوند دولت از رژیم صهیونیستی است. هنری مک مستر کاسته محدودیت در اوایل ممکن است.

که بالاترین تعداد موارد گزارش شده به تاریخ و این خط نیاز به عمل اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک گفت: جوآن Duwve مدیر گروه بهداشت و کنترل محیط زیست سلامت بخش است.

درصد موارد مثبت شروع به پریدن کرد بیش از 12% در روزهای اخیر تعداد بالا است که نشان می دهد COVID 19 در حال گسترش در سراسر کارولینای جنوبی او گفت: آژانس هیئت مدیره پنج شنبه صبح.

تمام گفته دولت تا به حال 16,441 موارد به عنوان پنج شنبه. حدود 40 ٪ از دولت در موارد تشخیص داده شده اند در طول سه هفته گذشته, او گفت:. او گفت: 575 نفر کشته شده اند از این بیماری در بسیاری از آنها مسن تر از 65.

Duwve گفت: خوشه هایی از این بیماری می شوند یافت می شود. در برخی موارد متعدد اعضای خانواده هستند که شما با COVID 19, او گفت:.

او اشاره کرد که مک مستر قصد ندارد به تعطیل دولت دوباره پس از کارولینای جنوبی نیاز به اقدامات دیگر به آدرس COVID 19.

“مراحل شامل اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک,” او گفت “که ما همه کار را به انجام.”

بسیاری از مردم با پوشیدن ماسک, اما بسیاری از آنها نه, او گفت:. Duwve گفت: یک کارمند آژانس گزارش بازدید از دو امکانات مراقبت از بهداشت و دیدن کارگران وجود دارد با ماسک های حلق آویز در اطراف گردن خود را به جای پوشش خود را به دهان و بینی برای مهار این بیماری است.

آنها “نه حفاظت از خود را حفاظت از بیماران خود” Duwve گفت.

کارولینای جنوبی مانند بسیاری از ایالت های جنوبی کاهش یافته است بسیاری از محدودیت های که اجرا شد در زمستان برای جلوگیری از گسترش COVID 19. مردم سواحل شلوغ گردشگاهها و فروشگاه های بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک یا نگه داشتن خود را از راه دور. تظاهرات همچنین تا به حال مردم در مجاورت نزدیک به یکدیگر است.

©2020 دولت (Columbia, S. C.)

بازدید از دولت (Columbia, S. C.) در

توزیع شده توسط

—–

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): CORONAVIRUS-SC

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

You might be interested in …

طرفداران بیس بال در کره جنوبی پشت در می ایستد در میان COVID-19

شانسی

توسط HYUNG-JIN KIM سئول کره جنوبی (AP) — نقاب طرفداران پریدند خواند و فریاد زد: به سلامتی در بیس بال استادیوم در کره جنوبی روز یکشنبه به مقامات اجازه می دهد شروع تماشاگران برای بازگشت به ورزش حرفه ای در میان coronavirus بیماری همه گیر. پس از یک هفته طولانی و تاخیر کره جنوبی 2020 […]

Read More

نظر خود را: آمریکایی ها هرگز دوست داشتم که گفت چه چیزی را

شانسی

قبل از مخالفان مسلح از میشیگان قرنطینه راهپیمایی در آن دولت و کنگره به طور مشابه مضطرب مشکل فرود بر روی میز به تازگی افتتاح جورج واشنگتن است. آمریکایی ها هرگز دوست داشتم که گفت: چیزی که آنها نمی تواند انجام دهد. امروز معترضین خشمگین stay-at-home سفارشات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از COVID-19 […]

Read More

بیماری همه گیر در روز های اولیه آن; شرکت درآمد داستان

شانسی

آسوشیتد پرس شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. زیر تحولات دوشنبه مرتبط ملی و جهانی پاسخ, محل کار و گسترش ویروس. ________________________ درآمد نجومی: آسیب را از این بیماری همه گیر در حال پخش است در گزارش درآمد سه ماهه که شروع به ضبط اولین روز از […]

Read More

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول