محققان بپرسید اگر بازمانده پلاسما می تواند به جلوگیری از coronavirus

توسط LAURAN NEERGAARD

بازماندگان COVID-19 در حال اهدای خون پلاسما در droves به امید آن کمک می کند تا دیگر بیماران بهبود می یابند از coronavirus. و در حالی که هیئت داوران هنوز هم در حال حاضر دانشمندان در حال آزمایش اگر کمک های مالی ممکن است همچنین در جلوگیری از عفونت در وهله اول.

هزاران نفر از coronavirus بیماران در بیمارستان ها در سراسر جهان شده اند تحت درمان با به اصطلاح — از جمله بیش از 20 ، 000 در ایالات متحده — با کمی شواهد تا کنون که آن را می سازد تفاوت. یک مطالعه اخیر از چین مشخص نیست در حالی که یکی دیگر از نیویورک ارائه یک اشاره از بهره مند شوند.

“ما برق امید,” دکتر گفت: Shmuel Shoham از دانشگاه جانز هاپکینز.

با دقیق تر تست پلاسما درمان در جریان Shoham در حال راه اندازی یک مطالعه در سراسر کشور درخواست منطقی سوال بعدی: می تواند به بازماندگان پلاسما بلافاصله پس از در معرض خطر قرار گرفتن در معرض ویروس دفع بیماری است ؟

به محققان در هاپکینز و 15 سایتهای دیگر را جذب کارکنان بهداشت و همسران بیمار و ساکنان خانه های سالمندان که در آن کسی که فقط مریض شد و “آنها در حال تلاش برای آن سرمازدگی در باد” Shoham گفت.

آن را دقیق مطالعه: 150 داوطلب خواهد بود به طور تصادفی برای دریافت یا پلاسما از COVID-19 بازماندگان که شامل coronavirus-مبارزه آنتی بادی و یا به طور منظم پلاسما مانند این است که استفاده روزانه در بیمارستان که یخ زده بود قبل از همه گیر. دانشمندان پیگیری خواهد شد اگر یک تفاوت وجود دارد که در بیمار می شود.

اگر آثار بازمانده پلاسما می تواند مهم انشعابات تا یک واکسن می رسد — بالا بردن چشم انداز احتمالا حفاظت در معرض خطر افراد مبتلا موقت ایمنی بدن-افزایش تزریق هر طوری که اغلب.

“آنها پیراپزشک آنها یک افسر پلیس آنها یک صنعت مرغداری کارگر آنها یک زیردریایی نیروی دریایی افسر” Shoham علامت. “می تواند ما را در پتو محافظت از آنها را؟”

جدید کروناویروس آلوده بیش از 7 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 400 ، 000 با توجه به رسمی برگه تصور می شود دست کم نگیرید. با درمان مناسب و خوبی هنوز محققان در حال دیوانه وار مطالعه همه چیز را از مواد مخدر است که برای مقابله با ویروس های دیگر به بازمانده پلاسما — یک قرن درمان استفاده می شود برای مبارزه با عفونت قبل از داروهای مدرن آمد.

شواهد تاریخی ناقص اما نقاهت پلاسما معروف ترین استفاده شد و در طول سال 1918 آنفولانزای همه گیر و گزارش ها نشان می دهد که دریافت کنندگان شد کمتر احتمال دارد به مرگ است. پزشکان هنوز گرد و غبار کردن رویکرد برای مقابله با تعجب شیوع مانند سارس, یک پسر عموی COVID-19 در سال 2002 و 2014 اپیدمی ابولا در غرب آفریقا, اما حتی کسانی که اخیر با استفاده از فاقد تحقیقات دقیق.

هنگامی که بدن برخوردهای جدید جوانه آن باعث می شود پروتئین ها به نام آنتی بادی است که به خصوص هدفمند به مبارزه با عفونت. این آنتی بادی ها در پلاسما شناور — زرد مایع بخشی از خون است.

به دلیل آن طول می کشد چند هفته برای آنتی بادی به شکل امید است که transfusing شخص دیگری آنتی بادی می تواند کمک به بیماران مبتلا به مبارزه با ویروس قبل از سیستم ایمنی بدن خود را در ضربات. یک کمک مالی است که به طور معمول تقسیم به دو یا سه درمان است.

و به عنوان مردم بیشتر زنده ماندن COVID-19 وجود دارد افزایش تماس های آنها را به پلاسما وجود دارد به اندازه کافی از ذخایر اگر آن را در تابه. علاوه بر سنتی تزریق کمک های مالی می تواند در ترکیب به یک دوز بالا محصول. تولید کننده Grifols تولید دوز که “hyperimmune گلوبولین” برای مطالعه انتظار می رود برای شروع در ماه آینده.

نقاهت پلاسما به نظر می رسد امن برای استفاده از دکتر مایکل جوینر از کلینیک مایو گزارش شده در ماه گذشته. تیم خود را دنبال اولین 5000 پلاسما گیرنده در یک غذا و دارو-حمایت برنامه کمک می کند که بیمارستان ها با استفاده از درمان های تجربی و کمی عوارض جانبی جدی است.

آن را کمک به بهبود ؟ یک سرنخ از 39 بيمار تحت درمان در نیویورک بیمارستان کوه سینا. محققان در مقایسه با هر یک از پلاسما گیرنده به چهار COVID-19 بیمارانی که نمی توانید پلاسما اما همان سن فقط به عنوان بیمار و با توجه به همان مقدار اکسیژن است. افرادی که دریافت پلاسما قبل از نیاز به ونتیلاتور شد کمتر احتمال دارد به مرگ از غیر پلاسما گیرنده دکتر گفت: Sean Liu این مطالعه منجر نویسنده.

“ما واقعا سعی کردم به هدف قرار دادن بيمار در اوایل دوره خود را ترجیحا در عرض یک تا دو هفته خود را به بیماری” لیو گفت.

“یک دکتر در طول این زمان شما فقط احساس درماندگی” لیو افزود: تاکید بر این که دقیق تر مطالعه مورد نیاز بود اما او خوشحال بود که سعی کردم این اولین مرحله تحقیقات است. “تماشای مرگ مردم است که آن حقایق ، آن را ترسناک و آن دلخراش است.”

اما نتایج حاصل از اول به شدت کنترل شده مطالعه شد ناامید کننده است. بیمارستان در سخت-آمار چین در شهر ووهان شد مقایسه به شدت بیمار بیماران به صورت تصادفی برای دریافت پلاسما یا مراقبت منظم اما فرار از بیماران جدید زمانی که ویروس مشکلاتی روبرو شد.

تنها با نیمی از 200 برنامه ریزی بیماران ثبت نام بیشتر پلاسما گیرنده جان سالم به در برد اما محققان نمی تواند بگوید که اگر آن را یک تفاوت واقعی و یا تصادف با توجه به گزارش در مجله انجمن پزشکی آمریکا در هفته گذشته.

اثبات واقعی را از ادامه سخت مطالعات که در مقایسه بیماران اختصاص داده شده به هر دو بازمانده پلاسما یا ساختگی درمان است.

بیشتر پیچیده جستجو برای پاسخ COVID-19 بازماندگان بندر به طور گسترده ای در سطوح مختلف از آنتی بادی است. و در حالی که محققان می خواهید به استفاده از چه هاپکینز’ Shoham تماس “اکتان بالا به مسائل” هیچ کس نمی داند که بهترین دوز برای تست.

“حدود 20 درصد بهبود بیماران و اهدا کنندگان بسیار قوی ایمنی” برآورد میشل Donato از هکنساک مرکز پزشکی دانشگاه که در حال مطالعه چه مدت آنها در حفظ این سطح از حفاظت.

کسانی هستند که مردم محققان می خواهید برای تبدیل شدن به تکرار اهدا کنندگان.

“این من فکر می کنم کار ما به عنوان انسان به مرحله به جلو و راهنما در جامعه” گفت: Aubrie Cresswell, 24, از, خرس, دلاور که اهدا کرده است سه بار و شمارش.

یکی اهدای روانه بازار شد به یک بستری از دوستان یک دوست و “آن من به اشک آورده. من مانند ضعف با آن فقط به این دلیل که خانواده بود و واقعا خدا را شکر.”

___

AP تصویری روزنامه نگار کتی جوان کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>