چگونه چین و حزب کمونیست را به شکل یک چند جانبه جهان

به گفته کارشناسان سیاسی جهان در حال ورود به سن multilateralism معنی است که کشورهای مختلف با هم کار خواهد کرد برای حل مسائل است. مخالف این است unilateralism که در آن یک کشور قدرتمند خواهد شد و تصمیم گیری در یک موضوع خاص خود را دارد. پس چگونه می خواهد چین را غیر دموکراتیک صدا تاثیر آینده چند جانبه ، به نظر ما — برای بهتر شدن نیست.

چین-غالب multilateralism

در نظم جهانی multilateralism به کار به عنوان در نظر گرفته شده و دو مورد نیاز باید برآورده شود. یکی هر کشور باید به یکدیگر احترام نظرات و در نظر گرفتن تمام ديدگاه به همان اندازه. دو کشور باید به سمت مشترک. اگر این دو شرایط راضی نیست هر “همکاری” بین چندین سازمان ملل نمی خواهد واقعا چند جانبه. به جای آن خواهد شد یک طرفه با غالب کشور تحمیل تصمیمات خود را بر بقیه.

حزب کمونیست چین تنها در مورد مراقبت از خود و اهداف آن است. در تاریخ چین کمونیست رژیم داده هرگز ذره ای از اهمیت به آنچه که شهروندان خود را مجبور به گفتن در مورد یک موضوع است و همواره سانسور اطلاعات به اطمینان حاصل شود که مردم همیشه باقی می ماند در تاریکی در مورد حساس و مهم است. چنین دولت تصمیم به بازی خوب با دیگران ؟ بدیهی است که نه. اگر کشورهای متعدد بودند به بحث در مورد برخی از موضوع چین سعی خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که آن نقطه نظر پذیرفته شد و آن پیشنهاد و اجرا شد. در اثر هر چند این ممکن است مانند هر کس همکاری تصمیم گیری خواهد شود به طور یک جانبه. بهترین مثال از این زمان COVID-19 شیوع و جهان التیام سازمان (که) اقدامات نسبت به آن است.

Coronavirus شیوع نشان داده است که حزب کمونیست چین به دنبال ایجاد موسسات مانند که تعظیم به منافع خود به جای منافع مشترک است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

همیشه از COVID-19 شکست این است که فوق العاده مغرضانه نسبت به منافع چینی با وجود این واقعیت است که این سازمان قرار است به یک مجموعهای از کشورهای مختلف. و این تا به حال آسیب رساندن نتیجه به منافع. تا به حال شده است که واقعا یک سازمان مستقل است که برای مراقبت, مشترک, خوب, آن را صادر کرد هشدار در مورد شیوع بیماری های ویروسی از چین بسیار زود است. به جای این سازمان منتظر تا زمانی که پکن خود را پذیرفته است که به سرعت در حال گسترش عفونت است. سپس آن را خیلی دیر شده بود و تمام دنیا در نهایت آلوده کردم.

“چین یک سازمان استراتژی که برای شکل دادن به سیاست. چینی انتصاب قرار دادن منافع چینی برای اولین بار ارائه پیام مداوم و پکن در تلاش است تا کاری به نفع با تصمیم گیران بالا مانند حمایت Tedros در این که مدیر کل انتخابات در سال 2017,” مایکل بکلی استادیار علوم سیاسی در دانشگاه تافتز می نویسد در چین فایل. در هر چند جانبه سازمان است که شامل چین خواهد شد یا در نهایت در خدمت به منافع چینی یا باید برای بیرون راندن این کشور از عضویت در آن به منظور تمرکز بر منافع.

بیشتر بی اعتمادی و درگیری

در نتیجه از افزایش نفوذ چینی در امور جهانی خواهد بود بیشتر بی اعتمادی و درگیری بین کشورها و سازمان ها. پس از پکن به دنبال تحمیل خود را بیش از دیگر کشورهای این نباید تعجب آور نیست اگر کشورهای دیگر نیز تصمیم می گیرید که آنها باید اولویت بندی منافع خود بیش از بقیه است. چنین نگرشی را ایجاد یک جهان که در آن هر کشور رفتار دیگر به عنوان یک دشمن و یا تهدید بالقوه و آثار به اطمینان حاصل شود که آنها به تنهایی بهترین از همه چیز.

دولت چین است که مانند یک فاسد اپل است که در نهایت آسیب رساندن جهانی ارزش های دموکراتیک. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

روابط بین دولت و مردم آن نیز رشد خواهد کرد بیشتر از راه دور. رژیم های اقتدارگرا خواهد شروع به تبدیل شدن به رایج به عنوان آنها سرکوب آزادیهای فردی به منظور حفظ قدرت است. این قدرت گرسنه گروه را منطقی خود را استبدادی سیاست های دولت با اشاره به چینی رژیم کمونیستی پرسیدن: “اگر آنها می توانند قانون است که راه چرا ما؟” به عنوان قدیمی گفت می رود, یکی از فاسد اپل به اندازه کافی برای هر اپل به نوبه خود بد است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

محصولات مو: تحریم های جدید آمریکا علیه شرکت های مرتبط اویغور بیگاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>