چینی به دنبال سفر یک بار COVID-19 فروکش

این COVID-19 شیوع تحت فشار قرار دادند چینی در صنعت سفر به زیان بزرگی رنج می برند. بسیاری از افراد را انتخاب کرده اند به ماندن در خانه در طول این مدت محدود کردن سفر به فقط در نزدیکی مناطق به صورت اورژانس. اما پس از شیوع ویروسی تحت کنترل در آورده است بسیاری از انتظار می رود افزایش در تعداد مسافران چینی به عنوان آنها به دنبال لرزش کردن خستگی چند ماه گذشته با بررسی های گسترده خود را کشور است.

چینی مسافرت داخلی

با توجه به چینی وزارت فرهنگ و گردشگری این کشور دیدم 115 میلیون داخلی سفرهای توریستی ممکن است بین 1 و 5 مه این سال که نشانه کار بعد دوره تعطیلات در چین است. در حالی که این 60 درصد کاهش در تعداد سفرها نسبت به سال گذشته آن است که دو سفر دیده می شود در طول مارس تعطیلات ملی از Qingming. کارشناسان بر این باورند که این سیگنال ها از یک روند صعودی در گردشگری داخلی است که حس می کند از مقامات چینی به آرامی کاهش, کردن محدودیت های مسافرتی در برخی از مناطق.

بر اساس یک نظرسنجی توسط Trip.com بزرگترین سفر آنلاین اپراتور در چین تقریبا 61 درصد از مسافران چینی اظهار داشت که آنها خواهد بود آماده برای سفر در ماه اوت. یک نظرسنجی بین المللی شرکت مشاوره مدیریت Oliver Wyman نشان داد که 77 درصد از پاسخ دهندگان ترجیح داده به مسافرت در داخل کشور برای اولین پست COVID-19 سفر.

بازدید کنندگان به محلی میراث فرهنگی انتظار می رود که در ماه های آینده. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

“ما از بررسی آن را تشویق کنید که اکثر مسافران چینی قوی اشتها برای از سرگیری سفر و هزینه های خرده فروشی پس از COVID-19 فروکش… عمده دلیل است که مسافران چینی می خواهید به کاوش در داخل کشور است که چین در یک مقدار بیشتر تثبیت وضعیت در مقابل بقیه جهان حداقل در سه تا چهار ماه” کتی شم یک اصل Oliver Wyman مستقر در شانگهای گفت: به سی ان ان سفر.

بودن یک کشور پهناور چین است که غنی متعدد در سایت های فرهنگی, شهرستانها, پارک های طبیعی و…. همه از آن انتظار می رود برای دیدن افزایش ترافیک بازدید کننده در ماه های آینده. با کمال تعجب یک مطالعه در سفر روند نشان داد که ووهان است که مقصد اکثر مردم چین به دنبال به جلو به دیدن یک بار این بیماری همه گیر برطرف کردن. بودن جایی که این بیماری همه گیر آغاز شد, اکثر مردم چین کنجکاو به نظر می رسد در مورد منطقه.

برخی از کارشناسان بر این باورند که مردم درک ووهان به عنوان یک “بازمانده شهر” و مایل به بازدید از این محل برای نشان دادن حمایت خود را به مردم آن است. هوبئی استان که در ووهان واقع شده بود رتبه دوم استان مورد نظر برای سفر پشت پکن در استان هبی. قبل از وقوع هوبئی هرگز حتی در رتبه بالا 10. تایلند و روسیه و ژاپن شد و در رتبه سوم کشورهای خارجی مسافران چینی بیشتر می خواستم به بازدید از این سال است. ایالات متحده که قبلا برگزار بالای نقطه کاهش یافته و از بالا 10 رتبه بندی.

ورودی مسافران به چین خواهد بود برای بررسی عفونت ویروس. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

های مسافرت و قوانین

تا آنجا که ورودی سفر نگران است دولت همچنان به دنبال سیاست های سختگیرانه در مورد بازدید کنندگان است. همه مسافران خارج از کشور آیا آنها می رسند از طریق هوا و زمین و یا دریا را به انجام نوکلئیک اسید تست. تمام پروازهای بین المللی به پکن در حال هدایت می شوید به 12 شهر دسته بندی شده اند به عنوان “اولین نقطه ورود.”

پس از رسیدن به محل هر بازدید کننده خواهد بود قرنطینه برای 14 روز. آنها خواهد شد و سپس تحت آزمون COVID-19 عفونت است. پس از آزمایشات نشان می دهد نتایج منفی به بازدید کنندگان اجازه خواهد داشت برای حرکت به پکن. اما اگر آنها حرکت نمی کند به پکن در همان روز آزمون و یا حداقل روز بعد گردشگری خواهد دوباره قرنطینه به مدت 14 روز در پکن.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چگونه چین و حزب کمونیست را به شکل یک چند جانبه جهانی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>