عاشق هنر: جنگل مجسمه سازی جمع آوری آب باران

برنده جایزه هنرمند جان درجه ایجاد آثار هنری با الهام از ناپایداری طبیعت به تولید 3D سایت خاص مجسمه. درجه انگیزه تغییرات در حال وقوع در جهان طبیعی و اشکال از موجودات زنده یافت می شود وجود دارد. سینتیک ناپایداری و حس عدم اطمینان اغلب مرکزی به تم. آخرین خلقت است به نام مخزن و عظیم وب مانند ساختار dangled بین چندین درختان بلند. ظریف ساختار پنج هزار گرما-تشکیل شفاف اتاق است که جمع آوری باران در حال سقوط.

ابتلا به قطرات باران

پر زرق و برق لوستر-مانند قطعه هنری برجسته در Arte Sella پارک مجسمه سازی در برگو ولسوگنا ایتالیا. هر مجلسی است که با ظرافت تولیدات از کست از 10 مختلف دست بشر گود با هم و از لبه با بخار-خم نوار آلاسکا زرد سرو. “ما ده بازیگران مختلف مردم دست به تغییرات در مقیاس” کلاس گفت: Colossal.com. فرد قطرات متصل هستند با خط ماهیگیری به یک جفت شفاف دریایی شبکه. این شبکه برگزار شده از فولاد ضد زنگ حلقه در تنه درخت به حفظ تعادل و حمایت از تنه درخت بالا ساختار.

درجه که قبلا مورد مطالعه پارک اکوسیستم با دقت برنامه ریزی نصب و راه اندازی مخزن. او می خواست آن را به حرکت در هماهنگی با محیط زیست است. “من بیشتر علاقه مند به راه باران می افتد از طریق این بیشه درختان سایه بان به تأخیر انداختن قطرات سفر به زمین و همچنین به عنوان چگونه آرام و پناه جنگل بود که در سنگین باران” (Colossal.com). “من می خواستم به یک مجسمه است که در پاسخ به باران به طور مستقیم به عنوان به خوبی به عنوان یک مجسمه است که در پاسخ به, مردم,” او گفت:.

هنر در جنگل

هنگامی که از آن باران یا برف های جمع آوری آب داخل مخزن را شفاف ظروف. این globules شکل فردی قطرات باران. به عنوان باران لوستر می شود سنگین تر از آن شروع به افتادگی. هنگامی که آن را رو به آفتاب, آن چشمه بازگشت به فرم اصلی خود به عنوان آب شروع به تبخیر شود. “مجسمه سازی افزایش می یابد و با آسمانی متفاوت در هر زمان از آن باران یا برف” کلاس گفت: (Colossal.com). فلز کویل نصب شده در زیر آثار هنری همیشه نگه داشتن مخزن در ارتفاع 10 فوت بالاتر از کف جنگل.

(Image via John Grade Studio)

هنگامی که از آن باران یا برف های جمع آوری آب داخل مخزن را شفاف ظروف. (تصویر: از طریق جان درجه Studio)

به عنوان یک خشک, مجسمه سازی, مخزن وزن 70 پوند, اما زمانی که پر از باران, آن می تواند بالای 800 پوند است. زیبایی از مخزنعلاوه بر آن ظاهر فریبنده است که آن را به عنوان یک ذخیره آب برای محیط زیست است. هنگامی که آب تبخیر آن را ایجاد شرایط مرطوب که به نفع جنگل.

این آثار هنری نیز می تواند دستکاری شده توسط انسان است که باعث مخزن به تغییر و حرکت می کند. برای راه اندازی کلاس همکاری با طراح رقص Andrea Rampazzo برای قرار دادن با هم یک 45 دقیقه ای تعاملی عملکرد رقص. “هر درخت دارای یک کابل اتصال شبکه به زمین در حال اجرا پایین طول آن از طریق قرقره است که هم می تواند درگیر بهار محدود کردن آن رو به پایین مسیر به 12 فوت از جنبش و یا دور زدن بهار به یک دوم قرقره در نزدیکی پایگاه درخت در ارتفاع کمر این راه رقصندگان می تواند به جلو و یا انتشار هر یک از 9 خط برای ایجاد متنوع جنبش در مجسمه سازی” کلاس توضیح داده شده (Colossal.com).

چرخه طبیعت

به عنوان یک هنرمند و مجسمه سازدرجه شیفتگی ناپایداری طبیعت الهام بخش او را همراه با یک تیم بزرگ به ایجاد بسیاری از آثار با شکوه از هنر است. یکی از آنها به نام میانی چنگال. آن را در مقیاس بزرگ مجسمه سازی بر اساس قالب گچی گرفته شده از زنده 140 ساله درخت شوکران. مجسمه سازی نمایش داده شد در MadArt فضایی که بعد از آن سفر به نمایشگاه های هنری و موزه ها از جمله موزه رنویک گالری. سفر خود را به پایان رسید زمانی که آن را بازگشت به پای درخت که از آن ریخته شد. وجود دارد آن را به تدریج با پوشش خزه و تخریب به کف جنگل.

(Image: Screenshot / YouTube)

‘میانه چنگال’ بود که در مقیاس بزرگ مجسمه سازی بر اساس قالب گچی گرفته شده از زنده 140 ساله درخت شوکران. (تصویر: Screenshot / YouTube)

درجه های اخیر پروژه های الهام بخش از کوه در نوادا بزرگ حوضه کوهستانی جنگل های گواتمالا و تغییر لندفرم در بالای دایره قطب شمال. او در حال حاضر مشغول کار بر روی یک سری بررسی بلایای طبیعی است. آینده در مقیاس بزرگ مجسمه های مربوط به طور مستقیم به پدیده های مانند جنگل آتش سوزی windstorms و زلزله.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

6 نکته برای کمک به شما از دست دادن وزن و نگه داشتن آن را خاموش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>