به یاد کشتار تیان آن من

سی و یک سال پیش در اوایل صبح روز 4 ژوئن سال 1989 به عنوان کمونیست چین مخازن بی رحمانه نورد بیش از دانش آموز معترضان در میدان تیان آن من و افراد ارتش آزادی بخش (PLA) باز آتش در غیر مسلح دانش آموزان و غیر نظامی طرفدار دموکراسی تظاهرات هزاران نفر از مردم بیگناه جان خود را همراه با آرمان آزادی و دموکراسی است. در این روز وجود ندارد و حسابداری دقیق از زندگی از دست رفته در طول ماه ژوئن چهارم کشتار که جهان را تکان داد و حزب کمونیست چین (CCP) همچنان به پنهان کردن حقیقت است.

در آن روز تاریخی بی شماری از مردم — دانش آموزان و کارگران و شهروندان — زندگی خود را قربانی و ریختن خون خود در خیابان های پکن به صورت آزاد و دموکراتیک چین است. در میان آنها دانش آموزان دبیرستانی جیانگ Jielian و وانگ نان تنها 16 و 17 سال بود.

Some 31 years ago, in the early morning of June 4, 1989, as the Chinese Communist tanks ruthlessly rolled over the student protesters at Tiananmen Square. (Image: Screen Shot/ Youtube)

سی و یک سال پیش در اوایل صبح روز 4 ژوئن سال 1989 کمونیست چین مخازن بی رحمانه نورد بیش از دانش آموز معترضان در میدان تیان آن من. (تصویر: اسکرین شات/ یوتیوب)

نیش ژنگ ایستاده بود در مقابل تانک برای حفاظت از دانش آموزان بودند که به دنبال. هر دو از پاهای خود را خرد شد. نیش ژنگ در حال حاضر در ایالات متحده است و هنوز مبارزه برای آزاد و دموکراتیک چین است. چی Zhiyong مانند نیش ژنگ پا از دست داده در تلاش برای محافظت از دانش آموزان است. با وجود درد و رنج از بیماری های مزمن و دریافت کلیه دیالیز چندین بار در ماه او همچنان به مزاحمت چینی رژیم کمونیستی برای آخرین 31 سال.

پس از 4 ژوئن سال 1989 خانواده های قربانیان قتل عام با هم متحد. دو مادران دینگ Zilin و ژانگ Xianling هرگز داده شده تا تقاضای خود را به چین کمونیست مقامات به فاش کردن حقیقت در مورد ژوئن چهارم حادثه و اسامی قربانیان. پشتکار و تلاش بی امان برای عدالت از فرزندان خود شده اند ثابت یادآوری از این رویداد غم انگیز.

جهان را فراموش کرده است نه قتل عام میدان تیان آن من و چینی رژیم کمونیستی نیست متوقف شد و آن سرکوب و کشتار مردم آن است. در تبت نظامی پلیس به ضرب گلوله کشته و تبتیها متهم آنها را از شورش هنگامی که تبتیها شد, مبارزه با آزار و اذیت خود را باور. یک صد و پنجاه و تبتی خود را قربانی زندگی با ارتکاب خود immolations به دفاع از باورهای خود را. در سین کیانگ میلیون ها نفر از Uyghurs فرستاده شده اند دوباره به اردوگاه آموزش و پرورش که در آن برخی از شده اند به طرز وحشیانه ای کشته شدند.

Some 31 years have passed, the world has not forgotten the Tiananmen massacre, and the Chinese Communist regime has not ceased its suppression and killing of its people. (Image: Screenshot / YouTube)

جهان را فراموش کرده است نه قتل عام میدان تیان آن من و چینی رژیم کمونیستی نیست متوقف شد و آن سرکوب و کشتار مردم آن است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

تاریخ نشان داده است که به جنایات استبداد کمونیستی ثابت کرده اند که وحشتناک تر و باطل از نازی ها. پس حزب کمونیست چین در زمان بیش از سرزمین اصلی چین در سال 1949 آن را راه اندازی کرده است بسیاری از جنبش های سیاسی در چین است که باعث مرگ میلیون ها نفر از مردم است. از قحطی بزرگ در بین سال های 1959 و 1961 بزرگترین ساخته دست انسان فاجعه در تاریخ بشر با برآورد تلفات در محدوده دهها میلیون نفر به علت گرسنگی است. ضد Rightist جنبش فرهنگی انقلاب یک فرزند خانواده سیاست میدان تیان آن من کشتار و سرکوب فالون گونگ تمرین معنوی از سال 1999 منجر به مرگ بیش از 100 میلیون چینی شهروندان است.

در حال حاضر هنگ کنگ تبدیل شده است CCP هدف بعدی آن را به عنوان تدابیر گرفتن آن در هنگ کنگ با نادیده گرفتن معاهدات بین المللی, نقض قانون اساسی هنگ کنگ و تلاش برای تحمیل سرزمین اصلی چین امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است. در این مقطع بحرانی هر یک از ما که عشق آزادی و دموکراسی باید ایستادگی ایران با هنگ کنگ.

ما فراموش نکرده ایم ژوئن چهارم قتل عام; ما باید محکم نگه دارید به ما آرمان و حقیقت و حاضر به قبول این نهفته است که منجر به فراموشی سپرده است. ما باید در عبور روح از چین بزرگترین نسل.

نوشته شده توسط آقای Xianhun Ning. در ژوئن 4, رویداد, او فرمانده از شن یانگ شهرستان گروه حمایت رئیس جمهور از شن یانگ میهنی مستقل و 7 روز را صرف با فرماندهان و اعضای پکن اتحادیه کارگران.

ترجمه شده توسط Chua سال قبل از میلاد و ویرایش توسط Angela

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

لیتوانیایی کتاب قاچاقچیان: با این همه برای صرفه جویی در یک زبان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>