پورتلند تریل بلیزرز بنیانگذار هری Glickman مرده در 96

پرتلند سنگ. (AP) — هری Glickman بنیانگذار پورتلند تریل بلیزرز و مدیر کل از حق رای دادن تنها عنوان NBA-پیروزی تیم در سال 1977 درگذشت چهارشنبه. او 96.

این تیم اعلام کرد Glickman مرگ بدون علت داده شد. در صدای جیر جیر تریل بلیزرز توصیف Glickman با عنوان: “پدر ورزش حرفه ای در اورگان درست Trail Blazer.”

پورتلند اعطا شد گسترش حق رای دادن در سال 1970. Glickman بخشی از اصل مالکیت تیم به همراه هرمان Sarkowsky لری واینبرگ و رابرت Schmertz که پرداخت این لیگ $3.7 میلیون انبساط هزینه با توجه به تیم سایت. Glickman یکی از سهامداران که به فروش می رسد این باشگاه به پل آلن در سال 1988.

Glickman برگزار شد تعدادی از موقعیت های این تیم از جمله مدیر کل قبل از بازنشسته شد در سال 1994. او شد و سپس رئیس جمهور سابق.

تحت Glickman the Trail Blazers رسیده NBA Finals سه بار برنده شدن خود را تنها عنوان در سال 1977. پورتلند نیز موفق به کسب قهرمانی کنفرانس غرب در سال 1990 و 1992.

“هری Glickman بنیان و تاسیس معیار برای موفقیت در بازار در NBA گفت:” نیل Olshey رئیس جمهور بسکتبال عملیات برای تریل. “او نیروی محرکه که تنظیم صحنه برای سال 1977 قهرمانی NBA یک لحظه منی که بالا پرتلند و اجازه آن را به پیوستن به نخبگان ورزش حرفه ای franchises.”

همچنین در حالی که تحت Glickman the Trail Blazers مجموعه ورزشی آمریکایی رکورد با 814 متوالی خانه sellouts یک شاهکار بعد از آن پیشی گرفته توسط Boston Red Sox.

“تریل بلیزرز مدت طولانی است که ذینفع از هری چشم انداز سخاوت و الهام” گفت: Jody آلن صندلی تریل بلیزرز. “به عنوان تیم موسس و اولین مدیر کل رهبری او بود و کلام در اشتعال شهر ما غرور و شور و شوق برای ورزش است. … او خواهد بود از دست رفته توسط بسیاری از افراد است.”

Glickman متولد و بزرگ شده در جنوب پورتلند. او فارغ التحصیل از دانشگاه اورگان در سال 1948 در رشته روزنامه نگاری است. پس از او در خدمت سه سال در ارتش ایالات متحده و دیدم در تئاتر اروپا با 12 لشکر زرهی. او مدال برنز ،

Glickman تاسیس پورتلند Buckaroos تیم هاکی در سال 1960. در 12 فصل با او به عنوان مالک و رئیس جمهور این تیم موفق به کسب سه عنوان.

“هری تعریف درست جارچی دنباله گفت:” کریس McGowan, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت تریل بلیزرز و افزایش سه ماهه. “خود را از طریق فداکاری و پشتکار هری نه تنها به ایجاد یک موفقیت ورزشی حق رای دادن در غرب بازار است اما ایالات صدها نفر از هزاران نفر از مردم در سراسر جهان از طریق به اشتراک گذاشته شده از بسکتبال است.”

Glickman جان سالم به در با همسر جوآن پسر مارشال, دختران جنیفر و لین دو نوه و یک نوه.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>