تیتر-ساخت اشتباه قرار دادن تمرکز بر newsroom تنوع

توسط دیوید BAUDER

نیویورک (AP) — الکسیس جانسون چهره او نبود بازنده هنگامی که Pittsburgh Post-Gazette گفت که او نمی تواند پوشش تظاهرات باعث جورج فلوید مرگ است. خوانندگان خود بودند — رد دیدگاه یک زن سیاه با ریشه های خانوادگی در اجرای قانون کار در زادگاه او.

هیچ کس پیش بینی این امر منجر به کارکنان شورش و بخشی از یک هفته فوق العاده ای که در آن اخبار رسانه کندی در ساختمان متنوع اتاق های خبر شد بخشی از مکالمه ملی.

سردبیران , . در حالی که هر مورد تا به حال بسیاری از عوامل گوناگونی است که پیوند مشترک.

“ما در جوامع در حال تغییر هستند و ما جمعیتی در حال تغییر هستند و ما به عنوان یک اخبار صنعت انجام داده اند یک کار ضعیف از به رسمیت شناختن آن” گفت: Philippines هاردی, Indianapolis Star سردبیر اجرایی و رئیس تنوع کمیته برای اخبار انجمن مدیران.

که یک شکایت جدید. این Kerner کمیسیون که نگاه به علل 1967 شورش در شهرهای آمریکا توصیف شرایطی از روزنامه نگاران در اتاق های خبر پس از آن به عنوان “تکان دهنده ای عقب مانده است.”

هنگامی که یک پیشرو به اخبار انجمن مدیران شروع به اندازه گیری اشتغال و تنوع در روزنامه ها در اواسط دهه 1970 آن را به اهداف تعیین شده برای رسیدن به 2000. آن سال گذشت و بدون اهداف برآورده شود پس از این زمان تمدید شد به 2025 گفت: Richard شاهزاده که وبلاگ در مورد اقلیت مسائل در صنعت.

“آنها در حال رفتن به آن هم گفت:” سردبیر سابق روزنامه.

انجمن حتی مشکل خود را سالانه بررسی تنوع پر کردن. تنها 293 اتاق های خبر از 1,700 تردید در سال گذشته پاسخ داد. چهار سازمان های خبری گزارش دادند که یک درصد بالاتر از اقلیت روزنامه نگاران از جامعه آنها را پوشش میدهد.

در رسانه های الکترونیکی, 12 درصد از پخش روزنامه نگاران سیاه شبیه به جمعیت ملی رقم از 13 درصد است. اما تنها 5.5 درصد از اخبار مدیران — کارفرمایان — سیاه و سفید هستند. اقليت است حال رشد آهسته تر در کشور به عنوان یک کل .

“هر زمان که من در جمع رهبران رسانه من زده عدم تنوع,” Dean Baquet اولین بار, سیاه, اجرایی سردبیر نیویورک تایمز گفت: شاهزاده در سال 2015. “آن خیره کننده است با توجه به این که قرار است ما را به تصرف خود در فرهنگ و چه سخت ما را می توان در بقیه جامعه است.”

Baquet کاهش یافت یک مصاحبه درخواست.

جیب موفقیت شامل دوران که 43 درصد از روزنامه نگاران استخدام در سال 2018 شد مردم از رنگ. گانت روزنامه های زنجیره ای که هاردی با این نسخهها کار به خوبی انجام می شود به دلیل جلسه تنوع اهداف بخشی از یک مدیر را ارزیابی شاهزاده گفت.

فقط بیش از یک در پنج روزنامه نگاران در آمریکا کارکنان از آسوشیتد پرس هستند مردم رنگ, اخبار سازمان گفت.

“آن را ساده و ساده گفت:” شریل W. Thompson, NPR خبرنگار و رئیس جمهور از سازمان های غیر انتفاعی تحقیقی خبرنگاران و سردبیران. “شما باید برای این تلاش است. شما باید فقط آن را انجام دهد. آن را پیچیده نیست.”

در پى در هفته گذشته, سیاه, خبرنگاران رهبری sickout پس از استفاده از مواد غیر حساس, تیتر, “ساختمان ماده بیش از حد” در یک داستان در مورد در مورد معماری آسیب دیده در هنگام تظاهرات خشونت تبدیل شد.

“اشتباهات مانند این خنثیسازی سال کار و تلاش برای به دست آوردن منابع و خوانندگان به اعتماد و خواندن مقاله” محقق و مقاله نویس Jenice آرمسترانگ نوشت.

هاردی مظنون است که چنین سوء ظن از جریان اصلی رسانه ها شده بود و مردم در اعتراض های اخیر در ایندیاناپولیس گفت: یک ستاره خبرنگار نبود خوش آمدید. او خواست خبرنگاران در پوشش اعتراض به ساخت پل ها و همچنین گزارش اخبار — دوباره با نام و تماس با ما برای آینده ،

در پیتسبورگ جانسون زد گرفتار قوانین که مانع از روزنامه نگاران از عموم صاحب نظر در رسانه های اجتماعی پست ها و جاهای دیگر. بسیاری از اتاق های خبر سختگیرانه رسانه های اجتماعی سیاست های به اطمینان حاصل شود منابع احساس آنها برخورد خواهد شد نسبتا.

او در توییتی اشاره کرد و شوخی نشان دادن تصاویر از زباله-پهن پارکینگ و نوشتن “صحنه های هولناک و پس از خودخواه غارتگران که اهمیتی نمی دهند در مورد این شهر! آه صبر کنید, با عرض پوزش ، این تصاویر از یک Kenny Chesney کنسرت درب عقب اتومبیل.”

او گفت که او نمی تواند در پوشش تظاهرات و بنابراین شد همکاران که ترجمه او در همبستگی. کاغذ را اجرایی ویرایشگر Keith C. Burris که جانسون در حال عبور از یک خط جدا گزارش و تفسیر.

جانسون را باور نمی کند جیر مانع از پوشش داستان نسبتا یا که خوانندگان خواهد درک او به عنوان مغرضانه.

“این کاملا مضحک” او گفت:. “این نوع از توهین به تجربه و حرفه ای به عنوان یک روزنامه نگار. این نه تنها توهین به من, اما به روزنامه نگاران در سراسر کشور است.”

یک شکست را شامل روزنامه نگاران بسیاری از زمینه های مختلف به معنی گم شده داستان. هاردی که فقط سمت چپ کار در گرین ویل S. C. گفت که بدون سیاه روزنامه نگاران وجود دارد, داستان, در مورد gentrified محله رفته اند بی حد و حصر.

رفت و برگشت از ملی تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید است اخبار رهبران صحبت کردن به کارکنان خود در مورد چگونه داستان اثر می گذارد.

فرانک یادداشت ارسال شده توسط لس آنجلس تایمز سردبیر اجرایی نورمن Pearlstine روز جمعه پس از اعضای هیات با اشاره به موارد نژادی و بی عدالتی. Pearlstine اعتراف کرد که این روزنامه تا به حال سابقه طولانی تغذیه شهر نژادپرستی به عنوان آن رشد داشته است. او گفت: کاغذ را به اندازه کافی اقلیت نویسندگان و مدیران و مشخص شده مراحل را برای اصلاح آن است.

“ما تحت پوشش نیست به سادگی چشم پوشی مردم از رنگ آن به طور فعال dehumanized آنها” Pearlstine نوشت. “اخیرا ما می توان ایراد گرفت برای تمرکز بر روی یک پایگاه اشتراک حتی به عنوان شهرستان شد و اکثریت غیر سفید است.”

مسائل مختلف منجر به نیویورک تایمز’ بیش از یک ناقص نظر قطعه توسط وزیر بهداشت ، تام پنبه. داخلی اعتراض بیش از این مقاله نبود آشکار تا تعدادی از روزنامه نگاران توییتی که پنبه استدلال به نفع فدرال با استفاده از نیروهای نظامی برای سرکوب خشونت را احساس ناامنی و دیگران در سراسر اتاق خبر آنها را پشتیبانی می کند.

این Bon Appetit, ویرایشگر آدم Rapoport, استعفا داد و پس از یک عکس از او در یک نژاد غیر حساس هالووین پدید آمده است. روز چهارشنبه بیان کرد “ما mastheads شده اند به مراتب بیش از حد سفید برای بیش از حد طولانی است.” شکایت در مورد نژاد پرستی متهم سابق کارکنان منجر به Refinery29, ویرایشگر Christene Barberich را انتقال.

ضربه به نگرانی در مورد اخبار سازمان های عمومی است و یک دلیل به این باور است که این زمان نگرانی در مورد تنوع نمی خواهد فراموش شود در هر زمان به زودی.

“قبل از آن در آنجا ماند در خانه” تامپسون گفت. “در حال حاضر آن را خارج وجود دارد. و وجود قدرت در رسانه های اجتماعی است.”

جانسون ناراحت کننده و کمی شدت دستپاچه در توجه است که پرونده او دریافت کرده است گفت که او امیدوار است که صحبت کردن فشار کارفرمایان خود را به تغییر ذهن خود را.

در سن 27, او نمی خواهید به خاموش کردن پوشش بزرگترین حقوق مدنی داستان از نسل او.

او بخشی از آن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>