محصولات مو: تحریم های جدید آمریکا علیه شرکت های مرتبط اویغور بیگاری

در آوریل ایالات متحده با صدور بازداشت سفارش مو محصولات تولید شده توسط یک شرکت چینی به نام Hetian Haolin مو لوازم جانبی شرکت. Ltd. این شرکت دارای عملیات در بحث منطقه سین کیانگ که در پکن بازداشت است و میلیون ها نفر از مردم اویغور در “آموزش مجدد” اردوگاه. ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) در سراسر اطلاعات است که منطقی رسالت Haolin استفاده از نیروی کار در تولید محصولات مو.

اقدام علیه کار اجباری

“CBP مسئول هدف قرار دادن و از بین بردن نا امن و غیر قانونی کالا از آمریکا زنجیره تامین… این مهم است که اعضای تجارت جامعه از نزدیک بازرسی زنجیره تامین خود را به اطمینان حاصل شود که آمریکا کسب و کار و مصرف کنندگان می توانید اعتماد که محصولات آنها به خرید هستند با خیال راحت و اخلاقی بدون استفاده از کار اجباری از هر نوع” برندا اسمیت معاون اجرایی کمیساریای از CBP دفتر تجارت گفت: در آزادی مطبوعات.

Haolin تاسیس شد در سال 2018 ثبت نام در یک پارک صنعتی که به طور خاص ساخته شده برای شرکت ها است که در مقابله با تولید کالا از موی انسان است. پارک ظاهرا خانه 24 شرکت با حدود 4000 Uyghurs کار در آنها است. دولت مورد حمایت سین کیانگ روزانه منتشر شده یک گزارش که در آن به نقل از یک اویغور به نام Memetjan Mettohti که زمان صرف شده در “آموزش مجدد” اردوگاه شد و فرستاده شده به کار در یک کارخانه در شهرک صنعتی در ماه دسامبر سال 2018 است. Mettohti اعتراف می کند که اگر او تا به حال نشده است فرستاده می شود به اردوگاه او رفته اند پایین “مسیر اشتباه” است و خدا را شکر که این اردوگاه به او اجازه راه اندازی یک مسیر جدید است.

مو مورد استفاده در محصولات تهیه شده از اردوگاه زندانیان. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

این نمونه چینی تبلیغاتی که مستقر است وقتی که می آید به Uyghurs. پکن می بیند اقلیت مسلمان در جامعه به عنوان یک تهدید امنیتی و اغلب می فرستد و اعضای آن به “re-آموزش و پرورش” اردوگاه های که در آن آنها گفت: برای دریافت آموزش در مهارت های مختلف. اما در واقعیت این اردوگاه ها صرفا مراکز شستشوی مغزی طراحی شده برای Uyghurs چشم پوشی میراث خود و قبول برتری حزب کمونیست چین. بسیاری از مردم از این اردوگاه ها هستند و سپس فرستاده شده به بیگاری. در تبلیغات, ویدئوها از Uyghurs به تصویر کشیده شده به عنوان خدا را شکر که شبیه به سین کیانگ روزانه مقاله ویترین اویغور کارگر در پارک صنعتی.

به علاوه, مو مورد استفاده در Haolin محصولات نیز به نظر می رسد به زور به دست آورد. برخی از بازداشت شدگان اعتراف کرده اند که مقامات مورد استفاده قرار گیرد به زور تراشیدن سر خود را در زمان ورود به اردوگاه. بازداشت شدگان هیچ ایده چه چیزی اتفاق می افتد به اصلاح مو. یک معامله گر که ادعا می کند به بازدید Haolin کارخانه اظهار داشت که نه تنها Uyghurs از اردوگاه ها فرستاده می شود وجود دارد به کار می کنند اما که حتی مو استفاده می شود می آید از اردوگاه زندانیان. چین بزرگترین صادر کننده مو حسابداری برای تقریبا 80 درصد از محصولات مانند.

ما قانون

ماه گذشته سنای آمریکا به تصویب یک لایحه با هدف اعلام چینی مقامات دولتی هستند که شناسایی شده به عنوان مرتبط به اردوگاه های کار اجباری در منطقه سین کیانگ. این لایحه اویغور حقوق بشر سیاست عمل 2020, توصیه دولت آمریکا به تحریم پاسخ به پکن نقض حقوق بشر مرتکب در برابر اقلیت های قومی مانند Uyghurs و قزاق ها. چینی مقامات مسئول آزار و اذیت این جوامع خواهد شد که خود را خواص و دارایی برگزار شد در ایالات متحده یخ زده. علاوه بر این, آنها خواهد شد به طور کامل تکذیب ورود به ایالات متحده است.

مجلس سنای آمریکا تصویب لایحه ای با هدف حفاظت از Uyghurs. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

وزیر امور خارجه مورد نیاز خواهد بود برای ارائه یک گزارش در مورد نقض حقوق بشر در سین کیانگ جزئیات تعداد زیادی از مردم برگزار شد در اردوگاه های اقامت اجباری در شرایط که تحت آن زندگی می کنند از روش های مورد استفاده در برابر آنها تعدادی از بازداشت شدگان که مجبور به کار و غیره. این لایحه در حال حاضر نیاز به تصویب مجلس نمایندگان و سپس امضا شده توسط رئیس جمهور قبل از آن می تواند اجرا شود به عنوان قانون است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

میوه و گیاهی به کاهش قیمت در استرالیا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>