میوه و گیاهی به کاهش قیمت در استرالیا

قیمت تازه مزرعه تولید در استرالیا در حال افزایش است, در ماه های گذشته به دلیل خشکسالی و سیل و آتش سوزی و در نهایت COVID-19 ترساندن. اما در ماه های آینده, میوه ها و سبزیجات به احتمال زیاد خواهد شد ارزان تر به عنوان فشار بر فروشندگان برطرف و لوازم تبدیل فراوان است.

کاهش قیمت

شان McInerney از تازه Fella در سیدنی بازار معتقد است که مصرف کنندگان استرالیایی در حال رفتن به خراب برای انتخاب به عنوان میوه ها و سبزیجات خواهد شد در قیمت آنها هرگز قبل از دیده می شود. “در طول چند ماه آینده خواهیم بود با دیدن خیلی بیشتر تولید و وارد بازار… پنج یا شش هفته پیش قیمت گل کلم خواهد شما را به مجموعه حدود 12 [US$8.35] یک سر… حالا شما دنبال آن هستید در حدود نصف آن است و قیمت آنها در ادامه به سهولت او گفت:” به 9News.

McInerney پیش بینی کرد که وجود خواهد داشت یک افزایش در عرضه اقلام مثل هویج و لوبیا و فلفل و کلم بروکلی. قیمت پرتقال و موز احتمالا افزایش می دهد در حالی که هزینه سنتی زمستان میوه ها مانند سیب و گلابی به احتمال زیاد پایدار باقی می ماند. حتی اگر یک خریدار است قادر به پیدا کردن یک خاص سبزی یا میوه در ارزان قیمت وجود خواهد داشت به اندازه کافی جایگزین در دسترس است که متوسط بودجه کافی خواهد بود برای تضمین تولید در مقادیر.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

McInerney پیش بینی کرد که وجود خواهد داشت یک افزایش در عرضه اقلام مانند فلفل. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

بازگشت در ماه مارس تولید تازه دیدم عظیم افزایش قیمت به عنوان COVID-19 شیوع فرستاده هر کس به یک دیوانگی به انبار کردن مواد غذایی است. قیمت کرفس و کاهو تقریبا سه برابر و در بعضی از نقاط. به این ترتیب کاهش قیمت ها باید به عنوان یک تسکین برای مصرف کننده به طور متوسط. آیا به قیمت ارزان در دسترس بودن محصولات تازه را آغاز کند تقاضا بالاتر چیزی است که نامشخص است با توجه به این واقعیت است که استرالیایی ها معمولا فراموش نکنید مصرف بیش از حد بسیاری از میوه ها و یا سبزیجات است.

با توجه به اطلاعات دولت فقط 5 درصد از کودکان و 7 درصد از بزرگسالان در استرالیا غذا خوردن لازم است وعده از سبزیجات است. تنها در حدود دو سوم از کودکان و نیمی از جمعیت مصرف میوه ها به مقدار کافی. دولت تعیین کرده است تا بدن ملی برای بهبود مصرف سبزیجات و میوه ها در میان مردم است.

برنج مشکل

در حالی که تولید تازه به نظر می رسد مجموعه ای برای در دسترس خواهد بود برای ارزان همه چیز بسیار متفاوت هستند وقتی که می آید به برنج. کارشناسان پیش بینی است که استرالیا با آن مواجه است بحرانی کمبود برنج. با توجه به غارت Massina رئیس Ricegrowers’ Association of Australia, برنج داخلی خروجی تنها قادر خواهد بود برای دیدار با یک چهارم از تقاضا در این سال است.

(Image: Screenshot / YouTube)

استرالیا در مواجهه با بحرانی کمبود برنج در این سال با توجه به کارشناسان. (تصویر: Screenshot / YouTube)

این کشور معمولا مصرف حدود 200000 تن از استرالیا برنج در سال است. اما فقط حدود 50000 تن به احتمال زیاد تولید می شود این سال است. مانند تقریبا 150000 تن برنج را به طور بالقوه وارداتی از کشورهای دیگر است. نیز وجود دارد یک خطر جدی است که برنج را خارج از قفسه های سوپر مارکت در پایان سال است. با داخلی تولید برنج در پایین مناطق همجوار مانند جزایر اقیانوس آرام که بستگی به استرالیا برای برنج نیز با بحران مواجه.

در حال حاضر حتی اگر استرالیا تصمیم به واردات برنج وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها را قادر به امن آن را در مقدار لازم. این است زیرا بسیاری از کشورها در حال اعمال محدودیت های صادرات در مواد غذایی به دلیل ترس که COVID-19 شیوع ممکن است باعث کمبود مواد غذایی در آینده است. به این ترتیب کشورها می خواهند به انبار کردن مواد غذایی به همان اندازه که ممکن است. هند بزرگترین صادر کننده برنج در جهان به دنبال تایلند و ویتنام و پاکستان است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

درگیری بین این همه گیر و آزادی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>