سابق IAAF رئیس جمهور در در فساد محاکمه

توسط جان لستر

پاریس (AP) — سابق IAAF جمهور لامینه Diack با اشاره یک انگشت سرزنش خود را به پسر گفت که او رفتار مانند “قاتل” را به عنوان او سوال را با جزئیات برای اولین بار در دادگاه روز شنبه به اتهام که حاکم بر بدن و میدانی شد یک لانه فساد و دوپینگ پوشش یو پی اس تحت رهبری او.

درجه که Diack آگاه بود ادعا فشردن hush-پول از ورزشکاران مشکوک به دوپینگ نامشخص باقی مانده از خود را اغلب اشتباه متناقض و نامشخص شهادت. غالبا 87-سال Diack به نظر می رسید به طور کامل درک نشده است و یا شنیده طولانی و دقیق به سوالات مطرح شده توسط داوران.

Diack اذعان کرد که او تا به حال مداخله در مدیریت مورد مشکوک به دوپینگ توسط ورزشکاران روسی, دادن دستورالعمل ها است که آنها به کار گرفته شده در راه است که در جلوگیری از یک رسوایی است که می تواند مختل کردن مذاکرات با اسپانسر و لکه 2013 قهرمانی جهان در مسکو.

به جای داشتن یک گروه از ورزشکاران روسی که تحریم در همان زمان “ما گفت: این روش باید گسترش” Diack گفت.

او بارها و بارها گفت که خود را فارغ از نگرانی شده بود به امنیت مالی دراز مدت برای IAAF از جمله بسته بندی تا این قرارداد با حمایت روسیه VTB بانک.

“آن ضروری بود. برای من که آماده شد به مصالحه” Diack گفت.

دادستان ها می گویند او خیلی بیشتر از فقط که. Diack و یکی از پسرانش پاپا Massata Diack در دادگاه فساد مالی و پول شویی و نقض اعتماد اتهامات عنوان شده علیه. پسر بودن سعی در غياب او پس از فرار در سال 2015 به سنگال که در آن او زندگی می کند. آنها متهم به داشتن توطئه با هم در یک طرح است که به گفته فشرده میلیون دلار در hush-پول از ورزشکاران که پرداخت می شود برای جلوگیری از دوپینگ تحریم ها و رقابت نگه دارید.

فشرده توسط قاضی در مورد پسرش نقش Diack در ابتدا به یک نامفهوم پاسخ گفت: “او انجام شده خود را مانند یک قاتل.”

دادستان مدعی است که Diack مورد آزار قرار گرفته و موقعیت خود را به پاپا Massata Diack که مشغول به کار به عنوان یک IAAF مشاور بازاریابی در مرکز یک سیستم فعال است که این پسر به کرم میلیون ها نفر از بدن حاکم درآمد. این پدر و پسر مشارکت نیز با هم کار کرده در hushing تا مشکوک به دوپینگ برای پول دادستان می گوید.

قضات بارها و بارها تلاش برای دریافت روشن و منسجم پاسخ از Diack. او روان و با وضوح در مورد حوادث در اوایل زندگی خود و پیش از آن در زندگی حرفه ای او شد که ربطی به اتهامات علیه او. اما Diack و قضاوت پنل بارها و بارها تا به حال مشکل درک هر یک از دیگر در مبادلات مورد جزئیات این پرونده است.

به عنوان IAAF جمهور Diack نظارت دورانی که اوسین بولت ساخته شده و میدانی wildly محبوب. اما Diack در دادگاه گفت که در پشت صحنه IAAF در دشواری های مالی و که او رانده شد نیاز به امن خود را در دراز مدت ثبات با امضای حامیان قبل از ریاست جمهوری او به پایان رسید در سال 2015.

“سلامت مالی جلوتر از همه چیز,” او گفت:.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>