بیس بال برنامه های بازی در میدان رویاها اما آنها می آیند ؟

توسط اسکات McFETRIDGE

DYERSVILLE آیووا (AP) — موجب یک صدا گفتن او گفت: “اگر شما آن را ساخت او خواهد آمد” آیووا کشاورز با بازی کوین کاستنر وحی حک شده زمین بیس بال خود را به بیمارستان و سپس به تماشای به عنوان جو Shoeless جکسون و شیکاگو وایت ساکس هم تیمی های strode از ساقه و بر روی زمین رویاها.

لیگ اصلی بیس بال است که ساختمان یکی دیگر از زمینه چند صد متری به پایین ذرت به صف مسیر از فیلم معروف سایت در شرق آیوا اما بر خلاف اصلی که مشخص نیست که آیا تیم را نشان می دهد تا برای یک بازی در این زمان به عنوان لیگ و بازیکنان خود را در تلاش برای توافق بر برنامه ریزی برای یک coronavirus-کوتاه فصل است.

صاحبان زمین رویاها و ساکنان جامعه کشاورزی از Dyersville به شدت امیدوارم و گفت که پس از ماه از انزوا و از دست دادن ناشی از این ویروس نه تنها منطقه بلکه کل کشور می تواند با استفاده از یک تقویت مانند دیدن برنامه ریزی شده Aug. 13 بازی بین نیویورک یانکیز و جوراب سفید پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده.

“برای هر دو بیس بال و عموم آنچه که یک مسابقه ساخته شده در بهشت خواهد بود که برای سال جاری گفت: Keith راه در حال حاضر گردشگری رسمی اما کسانی که قبلا پرورشی نیم مایل از میدان رویاها و وضوح به یاد سوزان تابستان سال 1988 زمانی که فیلم برداری شده بود. “فقط به چیزی احساس خوبی در مورد چگونه شما را اندازه گیری کرد؟”

لیگ برتر بیسبال آمریکا اعلام کرد قصد دارد برای این بازی نزدیک به یک سال پیش ساخت آن را آخرین فصل به طور منظم بازی برگزار شد نامنظم مکان از فورت براگ در کارولینای شمالی برای ژوئیه 4 جشن سالانه بازی در خانه کوچک لیگ سری جهانی در Williamsport, Pennsylvania. به عنوان کمیسر رابرت مانفرد گفت: در اعلام بازی: “ما به جلو نگاه به جشن فیلم پایدار پیام چگونه بیس بال به ارمغان می آورد مردم با هم در این ویژه cornfield در آیووا.”

اما بیش از دو ماه پس از لیگ برنامه ریزی درب بازکن در ماه مارس هیچ بازی شده اند و هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که اگر وجود خواهد داشت یک فصل بسیار کمتر از یک مسابقه در یک بیمارستان.

که افرادی مانند Dyersville شهردار جیم آسمان کمی پایین نه تنها به دلیل از دست رفته اقتصادی افزایش برای شهرستان خود را از 4,000 اما به دلیل فرصت بازی ارائه شده به جهان نشان می دهد شهر خود می باشد. آسمان, یادداشت های شلوغ جامعه کروشه توسط یک آسانسور دانه و دو آجر برج کلیسای سنت فرانسیس خاویر است که اکثریت کاتولیک با افتخار صرفه و همیشه آماده برای برخی از توپ بیس بال — هر چند در توصیف Dyersville quips به او که پس از 25 سال وجود دارد, “من نسبتا جدید در شهر است.”

آسمان گفت: بازی در میدان رویاها رسمی در داخل محدوده شهر اما چند مایل از مرکز شهر از طریق کشاورزی و گذشته نقره ای-گنبد سیلوهای است فقط آنچه بیس بال نیاز دارد.

“شهر کوچک آیووا, بیس بال است که هنوز هم یک چیز بزرگ اینجا را,” او گفت:. “این نوع مانند ما درست در وسط Americana در وسط یک آیووا, cornfield, و چه مکانی بهتر به بازی بیس بال؟”

منطقه ناب میانه با جاده های باریک برش مستقیم مسیر را از طریق زمینه های ذرت و سویا است که کشش بیش موجدار تپه قطع تنها با اب و هوای انبارها و مرتب مزرعه خانه. به زمین های کشاورزی است که در میان با ارزش ترین در کشور و بسیاری از دانه رشد کرده است بريدن تنها 25 مایل شرق به رودخانه می سی سی پی که در آن انجام شده بر روی بارج به نقاط جنوبی.

پیش بینی matchup رسما یک بازی خانگی برای سفید ساکس 180 کیلومتری غرب شیکاگو خواهد شد 9 میلیون دلار ثروت باد آورده اقتصادی برای Dyersville و در نزدیکی دوبوک با برنامه به مدت چهار روز از کنسرت و نمایشگاه ها و رویدادهای دیگر. گرگ و میش بازی قرار بود قبل از بازی 8,000 مردم و زیر چراغ بنا تنها برای این رویداد و در حالی که در این زمینه باقی خواهد ماند و بقیه قرار است برداشته شود.

میدان رویاها سایت برای بازدید کنندگان که بدون پرداخت هزینه اجرا می تواند پایگاه و ببینید اگر آنها می تواند با صدا غذا خوردن یک توپ به cornstalks که در حال حاضر حدود یک پا بلند. آنها همچنین می توانید نشستن بر روی تخته های چوبی که در آن بازیگر جیمز ارل جونز بازی بیس بال-دوست داشتن نویسنده, تماشا, Ray Liotta به عنوان جکسون, زندگی واقعی بازیکن بود که ممنوع از بازی به دلیل نقش خود در جهان سری-رفع سیاه, جوراب رسوایی.

به تازگی نیز بازدید شده اند قادر به زل زل نگاه کردن در سراسر ذرت در نور قوی می ایستد و عمیق سبز حرفه ای با کیفیت خود.

ارمیا و Janci Bronson خود را جشن گرفتند 15th anniversary رانندگی با سه فرزند جوان بیش از دو ساعت از Ames, Iowa, به میدان رویاها. برنامه های خود را برای حضور در یک کنسرت التون جان در Des Moines خنثی شد که coronavirus مجبور به تعویق افتادن این نشان می دهد به طوری که آنها به جای سوار به Dyersville به تور خانه رعیتی است که مشرف به میدان و ضربه زدن به توپ از صفحه اصلی.

“جیمز ارل جونز می گوید: در این فیلم که بیس بال ثابت است و این یک تغییر ناپذیر بخشی از دوران کودکی ما” گفت: ارمیا Bronson که در نظر دارد به بازگشت اگر MLB بازی برگزار می شود بدون در نظر گرفتن اگر او می تواند یک بلیط. “این است که رفتن به اینجا بعد از ما رفته است. این است برای رفتن به اینجا برای ما بچه ها را به بچه های خود را به.”

برای رفتن فاصله بیس بال این شرکت که در حال حاضر صاحب این زمینه رویایی سایت و برنامه ای برای ساخت یک مجتمع جوانان بیس بال و سافتبال زمینه صحبت از یک بازی آغاز شد و پنج سال پیش. در حال حاضر پس از مشقت بار انتظار بازی از طریق بهار تصمیم گیری خواهد شد که به زودی به عنوان برنامه ریزی شده gameday روش.

“این بازی uncharted waters برای همه” گفت: روم واینبرگ شرکت مدیر عملیات. “ما همه در این با هم و ما درک می کنیم که. ما درک می کنیم بهترین انتخاب برای لیگ بیس بال در سال 2020 می آید برای اولین بار.”

___

دنبال اسکات McFetridge در توییتر https://twitter.com/smcfetridge

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>