و می گوید آن را فاقد کافی پزشکی دنده برای 2 موج ویروس

توسط امید ین

واشنگتن (AP) — جانبازان وزارت امور روز سه شنبه در دفاع از خود در برابر انتقاد از گذشته کمبود ماسک و دیگر پزشکی دنده برای حفاظت کارکنان از coronavirus اما اذعان کرد آن زمان منابع ممکن است به اندازه کافی برای رسیدگی به موج دوم.

دکتر ریچارد سنگ بالا سلامت رسمی در VA گفت: در اوج این بیماری همه گیر آن 170 مراکز پزشکی بودند که رفتن را از طریق 250,000 N95 ماسک در هر روز — یک “مقدار دلهره آور.”

در حال حاضر و در حدود 30 روز عرضه از چرخ دنده ها از جمله ماسک و لباسهای اما واقعا نیاز به 60 روز تغذیه گفت: تا حدودی برای رسیدگی به مطالبات رو به رشد عنوان و حرکت را به طور کامل بازگشایی آن در مراکز درمانی با توجه به کاهش stay-در-خانه سفارشات در سراسر کشور. برای رسیدگی به موج دوم ممکن است از COVID-19 این امر نیاز به شش ماه از عرضه است.

“آینده موج همه گیر ممکن است تست همه ما در آماده سازی ما” سنگ گفت: سنا جانبازان کمیته امور.

و اشاره کرد که و در حال حاضر هزینه 100 میلیون دلار در هر ماه برای تجهیزات حفاظت شخصی در مقایسه با 10 میلیون دلار در هر ماه قبل از همه گیر سنگ گفت: ایالات متحده تولید پایه نیاز به افزایش تولید برای کمک به پاسخگویی به نیازهای هر سیستم بیمارستان “در کشور و جهان است.”

سنگ گفت: VA شد اضافه کردن کادر پزشکی — بیش از 18,800 کارکنان تا کنون با بیشتر به آمده — و آماده سازی چهار “آمادگی مراکز” به خانه شخصی تجهیزات حفاظتی آن را به عنوان آماده برای امکان تجدید حیات از این ویروس قرار می گیرند.

سناتور. جری موران R-کانزاس که ریاست کمیته بهداشت ، جان تستر, مونتانا, پنل بالا دموکرات خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته شامل VA در دولت دفاع تولید عمل کمیته. دموکرات ها در نقطه خاص به یک شکسته زنجیره تامین و می گویند تهمت باید استناد DPA به اطمینان حاصل شود که VA است که این کشور بزرگترین بیمارستان سیستم می شود تجهیزات پزشکی به آن نیاز دارد.

آسوشیتد پرس که و مراقبت های بهداشتی و امکانات دچار کمبود کارگران و تجهیزات حفاظتی, وادار کردن کارکنان به استفاده مجدد از ماسک برای چند روز یا چند هفته حتی به عنوان VA رهبران را تکذیب کرد و آن را فاقد کافی منابع.

در روز سه شنبه سنگ با اشاره به کم عفونت در نرخ و امکانات و اصرار داشت که وجود دارد “هرگز در یک نقطه که یک VA مراقبت های بهداشتی کارگر در معرض خطر قرار داده درمان COVID-19 بيمار.” او اذعان کرد که و تا به حال فقط تست شده حدود 50000 یا 17 درصد از کارکنان خود را تا کنون و هنوز هم تا به حال یک راه برای رفتن به ارائه بر روی تقاضا تست برای نیروی کار خود را به دلیل کمبود سواب و تست دیگر منابع.

همانطور که از شنبه, VA بود 1,665 کارکنان موارد COVID-19 از جمله 133 که در نظر گرفته شد “فعال است.” حداقل 33 VA کارکنان فوت کرده اند این ویروس با توجه به VA داده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>