آخرین: Ga. دموکرات سنا اولیه خیلی زود به تماس

واشنگتن (AP) — آخرین (تمام زمانها به وقت شرق آمریکا):

12:40 صبح

دموکرات سنا اولیه در گرجستان است که خیلی زود تماس بگیرید.

در گرجستان نامزدها باید برنده بیش از 50 درصد آرا برای جلوگیری از رواناب.

با بیش از نیمی از انتظار رای شمارش درست پس از نیمه شب جان Ossoff در حدود 49 درصد از شمارش آرا. او منجر سارا Riggs Amico و ترزا تاملینسون که هر کدام حدود 13 درصد از شمارش آرا.

یکی از دولت بزرگترین شهرستان, De Kalb در منطقه مترو آتلانتا است و در عین حال به گزارش هر گونه نتایج.

آسوشیتد پرس ادامه خواهد داد برای نظارت بر این مسابقه به عنوان انتخابات در گرجستان ادامه گزارش نتایج.

گرجستان دموکرات سابقه هفت رقیب در تلاش خود را برای انتخاب یک رقیب جمهوریخواه ایالت دیوید پردو در ماه نوامبر بود که هیچ حزب جمهوری خواه حریف.

___

11:50 بعد از ظهر

Kanawha County کمیسر بن Salango موفق به کسب نامزدی حزب دموکرات را برای فرماندار, West Virginia.

Salango پیروزی در روز سه شنبه اولیه مجموعه او را تا برای یک ماه نوامبر مرحله نهایی مسابقات با زغال سنگ میلیاردر و وقت کالیفرنیا ، جیم عدالت است.

Salango دقت شکست خورد مترقی جامعه سازمان استفان اسمیت به نفع نامزدی حزب دموکرات. به عنوان یک کمیسر امور خارجه پرجمعیت ترین شهرستان Salango تا به حال با تاکید بر تجربه خود در دولت در طول مبارزات انتخاباتی خود.

عدالت مذکور را شکست وودی Thrasher سابق مجلس دولت مایک عامیانه و دیگران را به نفع خود خواه نامزدی.

___

11:40 بعد از ظهر

مترقی نامزد برجسته در Netflix بکشد مستند در سیاست برنده دموکرات سنا اولیه در غرب ویرجینیا به صورت جمهوریخواه ایالت شلی مور Capito در ماه نوامبر.

پائولا ژان Swearengin برجسته بود در سال 2019 Netflix, سیاسی, مستند “دست کشیدن پایین خانه.” او پذیرفته شده و تنها کمک های مالی فرد در طول مبارزات انتخاباتی او و outraised یکی از مخالفان دولت سابق بهداشت ، ریچارد اخدا با بیش از 10 به 1 در حاشیه. همچنین به دنبال نامزدی حزب دموکرات بود سابق جنوبی در چارلستون شهردار ریچی Robb.

سنا نژاد نبود Swearengin اولین پیشنهاد است. او موفق به دریافت 30 درصد از آرا در سال 2018 اولیه در برابر دموکرات ایالت Joe Manchin.

در جمهوریخواه اولیه Capito به راحتی شکست سیاست خانواده شورای West Virginia جمهور آلن Whitt و سابق هنرمند لری قصاب.

___

10:10 بعد از ظهر

اولیه انتخابات در حال بسته شدن در نوادا و انتخابات مقامات قطع هر گونه رای دهندگان از پیوستن به صف های طولانی در حوزه های رأی گیری. انتخابات ریاست جمهوری افغانستان می گویند هر رای دهنده در خط قبل از 7 بعد از ظهر قطع خواهد شد به بازیگران در یک رای گیری.

وزیر امور خارجه می گوید هیچ نتایج انتخابات منتشر خواهد شد در نوادا تا زمانی که هر یک از کسانی که رای دهندگان شده است قادر به رای دادن.

رای دهندگان در انتظار بودند در خطوط سه ساعت و بیشتر روز سه شنبه در محدود حوزه های رأی گیری در لاس وگاس با وجود نوادا مقامات تشویق مردم به بازیگران اصلی انتخابات برگه از طریق پست به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

نوادا, معاون وزیر از دولت برای انتخابات Wayne Thorley گفت: او دریافت گزارش از سه ساعت صبر کنید در یک Clark County بگوئید.

رای دهندگان انتظار به بازیگران برگه های رای در شهرستان کلارک انتخابات ریاست دفتر آسوشیتدپرس گفت که آنها تا به حال شده است در انتظار در خط چهار و پنج ساعت است.

__

9:45 p. m.

دو امتیازهای برنده جمهوری خواه نامزد برای فرماندار در غرب ویرجینیا و داکوتای جنوبی.

رژیم صهیونیستی. جیم عدالت اعلام شد برنده اصلی در غرب ویرجینیا روز سه شنبه در حالی که رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم دستگیر ایران با نامزدی در داکوتای جنوبی.

عدالت یک میلیاردر زغال سنگ و کشاورزی تاجر شکست خورده وودی Thrasher مایک عامیانه و دیگران را به نفع خود خواه نامزدی. در این هفته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یک پیام در حمایت از فرماندار: “بزرگ جیم در حال انجام یک کار فوق العاده ای برای غرب ویرجینیا است. رای برای بزرگ جیم!”

بورگوم سابق نرم افزار اجرایی را شکست داد مایکل درشکه چی در انتخاباتی که انجام شد به طور انحصاری از طریق پست. او می رود به یک سنگین مورد علاقه در ماه نوامبر بیش از سیاسی دموکراتیک تازه وارد شلی لنز دامپزشک و صاحب کسب و کار.

دو حزب جمهوری خواه وقت سناتورها همچنین برنده مقدماتی روز سه شنبه: شلی مور Capito در غرب ویرجینیا و لیندزی گراهام در کارولینای جنوبی است.

___

7:45 p. m.

جو بایدن برنده دموکرات در انتخابات مقدماتی در گرجستان و غرب ویرجینیا است.

معاون سابق رئیس جمهور برنده اعلام شد سه شنبه یک روز پس از رای گیری مشکلات گرفتار گرجستان است. رای دهندگان گزارش صف های طولانی, تجهیزات کار نمی کند و رای غیابی دریافت نکرده اند. حوزه های رأی گیری در حداقل نه شهرستانهای تمدید رای گیری ساعت به دلیل مشکلات.

بایدن در حال حاضر انباشته به اندازه کافی نمایندگان به دموکراتها presumptive ریاست جمهوری نامزد. وضعیت خود را رسمی خواهد شد در این کنوانسیون در ماه اوت است.

گرجستان در نظر گرفته شده است یک پتانسیل میدان نبرد دولت در ماه نوامبر انتخابات. آن را نمی توان به صورت دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی از سال 1992.

غرب ویرجینیا است قابل اعتماد دولت جمهوری.

___

7 p. m.

حوزه های رأی گیری در حداقل نه گرجستان شهرستانهای باز باقی خواهد ماند بعد از انتظار می رود به دلیل رای گیری مشکلات.

رای دهندگان گزارش صف های طولانی سهشنبه, رای گیری, تجهیزات کار نمی کند و رای غیابی دریافت نکرده اند در میان سایر شکایات. پسوند span گوشه شمال غربی کشور را به جنوب شرقی بندرعباس ،

در فلوریدا شهرستان به شدت جمهوریخواه شهرستان در حومه حاشیه آتلانتا و مسئولان شهرستان تمدید ساعت در یکی از مراکز رای دهی در محل با نیم ساعت گفت: رای گیری شد و قادر به باز کردن در زمان به دلیل “شرایط پیش بینی نشده.”

یک قاضی در شهرستان دکالب امضا منظور تصویب تمدید رای گیری ساعت هفت حوزه های رأی گیری. پسوند اعم از 15 دقیقه به مدت سه ساعت و 10 دقیقه شد و در نتیجه تاخیر در رای گیری به دلیل “فنی و لجستیکی مسائل است.”

Laurens County انحصار وراثت قاضی هلن هارپر می گوید ساعت تمدید شد در یکی از مناطق روستایی شهرستان میانه گرجستان 16 حوزه های رأی گیری یک ساعت پس از کارگران نمی توانستم کامپیوتری با استفاده از دستگاه های برای ثبت نام رای دهندگان به کار در صبح روز سه شنبه.

___

6:05 بعد از ظهر

گرجستان مجلس است کارگردانی رهبران از خانه امور دولتی کمیته ای برای بررسی رای گیری مشکلات در روز سه شنبه شرکت کنند ،

جمهوری خواه مجلس دیوید Ralston در بیانیه ای گفت که این حرکت باعث شده حکایت از “غیر قابل قبول کمبود” از اطراف دولت: نظرسنجی کارگران فاقد آموزش مناسب رای گیری, تجهیزات کار نمی کند, رای غیابی دریافت نکرده اند در میان دیگر مشکلات است.

“قوه مقننه دولت موظف است به فراتر از متقابل انگشت اشاره و رسیدن به حقیقت و دلایل اساسی این ناکامی ها و نگرانی های” Ralston گفت.

جمهوری خواه وزیر امور خارجه براد Raffensperger گفت: آسوشیتد پرس در مصاحبه ای که county انتخابات مدیران مسئول رای گیری مشکلات.

“آن را به عقب می افتد در مدیریت تیم را به مطمئن شوید که نظرسنجی کارگران آموزش دیده و به درستی نمی,” او گفت:. “ماشین آلات عامل خوب زمانی که اپراتور می داند چه چیزی آنها انجام می دهند.”

اما رای گیری مدافع حقوق استیسی آبرامز که از دست 2018 فرماندار نژاد به جمهوری برایان کمپ توییتی که Raffensperger “صاحب این فاجعه است.”

“او باید انگشت اشاره و رفع آن” از حزب دموکرات نوشت.

___

5:35 بعد از ظهر

گرجستان وزیر خارجه سرزنش شهرستان انتخابات مدیران برای رای دادن مشکلات در روز سه شنبه ایالت اولیه انتخابات.

جمهوری خواه براد Raffensperger گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس که رای گیری شد و در حال اجرا هموار در سراسر بسیاری از دولت به جز دو مترو آتلانتا شهرستانهای استان است.

“هنگامی که این چیزها بوجود می آیند و آن را واقعا به طور خاص در یک یا دو شهرستان در فولتن و شهرستانهای دکالب که تا به حال به این مسائل امروز آن را به ما منجر به شکست مدیریت شهرستان انتخابات مدیران” Raffensperger گفت. “این هیچ ربطی به با آنچه که ما در حال انجام در بقیه گرجستان است.”

اما مشکلات نبودند منحصر به فرد به Fulton و شهرستانهای دکالب. رای گیری مدافع حقوق استیسی آبرامز’ گروه مبارزه عادلانه عمل گفت: رای دهندگان تا به حال گزارش شده است که حداقل 21 رای گیری مکان در حداقل هشت شهرستان باز نمی به عنوان برنامه ریزی شده در 7 صبح

در Chatham County, که شامل دشت, رای گیری ساعت شد تمدید دو ساعت به دلیل مشکلات و تاخیر.

آن گرجستان اولین بار با استفاده از آن سیستم رای گیری جدید که ترکیبی از صفحه نمایش لمسی که با اسکن برگه کاغذ در مسابقه برای رئیس جمهور آمریکا و ده ها تن از دیگر مسابقات.

___

5:05 بعد از ظهر

این بایدن کمپین افشاگری در رای گیری مشکلات در گرجستان و دعوت از دولت برای بهبود قبل از انتخابات عمومی ماه نوامبر.

Rachana دسای مارتین, کمپین مدیر ملی برای رای دهندگان حفاظت و مشاور ارشد خبر داد و گفت: صف های طولانی, تحويل غیابی و ماشین رای گیری بد عمل شد “کاملا غیر قابل قبول” و تهدیدی برای ارزش های آمریکایی از انتخابات آزاد و عادلانه.

“ما فقط باید چند ماه باقی مانده تا رای دهندگان در سراسر کشور به پای صندوق های رای دوباره و تلاش باید فورا شروع به اطمینان حاصل شود که هر گرجستان — و هر آمریکایی — قادر است با خیال راحت به استفاده از حق رای خود. کمپین ما باقی خواهد ماند و به طور کامل درگیر در دفاع از این حق,” او گفت:.

آن گرجستان اولین بار با استفاده از آن سیستم رای گیری جدید که ترکیبی از صفحه نمایش لمسی که با اسکن برگه کاغذ در مسابقه برای رئیس جمهور آمریکا و ده ها تن از دیگر مسابقات.

___

3:20 بعد از ظهر

رئیس جمهور از یک گروه است که طرفداران برای برگزاری انتخابات عادلانه خواستار گرجستان به گسترش آن رای گیری ساعت پس از گزارش های فراوان از رای گیری ماشین خرابی و صف های طولانی در آن دو بار به تاخیر افتاد اولیه انتخابات.

“این انتخابات شده است یک فاجعه” گفت: کریستن کلارک رئیس جمهور از وکلای کمیته حقوق مدنی تحت قانون است. “اگر ما در مشاهده اولیه انتخابات به عنوان یک خشک اجرا برای ماه نوامبر گرجستان می شود F.”

کلارک گفت: گروه ثبت اعلامیه با کاب دکالب Fulton و Gwinnett شهرستانهای درخواست از آنها برای تمدید رای گیری ساعت سهشنبه به دلیل گسترده گزارش مشکلات. مردم گزارش داده اند که انتظار در خط برای تا پنج ساعت.

“من جای کیفرخواست بر وزیر امور خارجه و فرماندار برای انجام همه آنها می توانند برای اطمینان از در وسط یک بیماری همه گیر است که استان ها را پشتیبانی منابع و آموزش های لازم به اداره انتخابات است که در آن آنها با استفاده از ماشین های جدید,” کلارک گفت. “آنها می تواند پیش بینی کرده اند هر مشکل ما شاهد سراسر کشور امروز”.

گرجستان جمهوری خواه وزیر امور خارجه براد Raffensperger باز کرده تحقیقات از رای گیری مشکلات در فولتن و شهرستانهای دکالب و گفت: “هر شهرستان” بود به طور قابل توجهی بهتر آماده شده است. اما رای گیری تاخیر نبوده و محدود به این دو شهرستان است.

___

2:30 بعد از ظهر

گرجستان را به دولت باز کرده است رسیدگی به رای گیری مشکلات در دو شهرستان در مترو آتلانتا در میان گزارش های رای گیری دستگاه اختلال در عملکرد آن دو بار به تاخیر افتاد اولیه انتخابات.

جمهوری خواه براد Raffensperger روز سه شنبه اعلام کرد تحقیقات Fulton و شهرستانهای دکالب’ روند انتخابات. به نام او به آنچه اتفاق می افتد وجود دارد “غیر قابل قبول” و گفت: دفتر خود و به بررسی نحوه حل و فصل مسائل قبل از انتخابات عمومی ماه نوامبر.

این اولین بار گرجستان است که با استفاده از آن سیستم رای گیری جدید که ترکیبی از صفحه نمایش لمسی که با اسکن برگه کاغذ در مسابقه برای رئیس جمهور آمریکا و ده ها تن از دیگر مسابقات. اما Raffensperger گفت: “هر شهرستان” بود به طور قابل توجهی بهتر آماده شده است.

اما رای گیری تاخیر نیست محدود به آتلانتا. در ساوانا, شهردار, Van Johnson گفت که او “هولناک” با تماس صبح روز سه شنبه از رای دهندگان گزارش “گسترده به تاخیر می اندازد.”

مشکلات فنی باعث حداقل یک مکان سنجی در منطقه آگوستا به باز کردن بیش از 90 دقیقه دیر Richmond County انتخابات سرپرست بیلی لین گفت WRDW-تلویزیون. رسانه های خبری همچنین گزارش مشکلات با نظرسنجی کارگران عامل رای گیری تجهیزات در مکن و خط کشش از طریق پارکینگ از رای گیری سایت در یک کلیسا در کلمبوس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>