دولت اجازه می دهد از سرگیری مدرسی فعالیت های ورزشیدبیرستان ورزش هستند البته با اقدامات صورت گرفته با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

دفتر فرماندار تام ولف منتشر شده در چهارشنبه مقدماتی راهنمایی برای از سرگیری ورزشی در تمام سطح در دولت است.

“پنسیلوانیا برخی از بهترین ورزشکاران و تیم ها در این کشور است و آنها هم اکنون می توانید با خیال راحت شروع به بازگشت به سازمان ورزش” گرگ گفت: در آزادی مطبوعات. “این هدایت توازن نگه داشتن ورزشکاران دانش آموز امن از COVID-19 حالی که اجازه می دهد آنها را برای شرکت در بخش مهمی از زندگی خود را.

“این گام دیگری است نسبت به بازگشایی دولت ما و همه چیز در مسیر بازگشت. به عنوان دانش آموزان و هم تیمی های آماده برای آموزش و رقابت این مهم است که آنها به دنبال اقدامات احتیاطی برای محافظت از یکدیگر و جامعه خود را از خطر COVID-19.”

تحصیلی بخش را پوشش می دهد تمام PIAA و پنسیلوانیا مستقل مدرسی انجمن ورزشی برنامه های ورزشی از کودکستان تا دبیرستان. این PISAA is a 24-عضو سازمان شامل عمدتا از مدارس خصوصی است.

برنامه های ورزشی می توانند رزومه فعالیت های تحت دستورالعمل های زیر.

• مدارس باید در استان ها در دو رنگ زرد یا سبز فاز در فرمانداری به طرح بازگشایی دولت است. شهرستان در فاز قرمز نیست مجاز به برگزاری فعالیت های.

• از سرگیری داوطلبانه مطبوع, شیوه های و و بازی را در اختیار مدرسه است.

• یک مدرسه باید فرم های ورزشی و ایمنی طرح تایید شده توسط مدرسه حاکم بر بدن است. این طرح باید ارسال شود علنا در یک وب سایت. آن را ندارد به تایید یا وزارت بهداشت و یا پنسیلوانیا وزارت آموزش و پرورش.

• برنامه های ورزشی باید به دنبال جمع آوری دستورالعمل های مندرج قبلا از بیش از 25 نفر برای شهرستان در زرد فاز و بیش از 250 برای کسانی که در سبز فاز.

• امکانات نمی تواند بیش از بیش از 50 درصد ظرفیت است. امکانات محدود به ورزشکاران و مربیان و مسئولان و کارکنان. علاوه بر این از بازدید کنندگان و یا تماشاگران خواهد بود در آینده بر اساس شرایط بهداشتی محلی و ایالتی.

اولین روز رسمی برای PIAA سقوط تمرین های ورزشی است Aug. 17. تعداد زیادی برنامه های ورزشی با استفاده از تابستان به صورت داوطلبانه مطبوع تمرینات اردوگاه و scrimmages.

این PIAA تعطیل کردن همه فعالیت های ورزشی تا ژوئیه 1. اما هیئت مدیره که در آن ممکن است 20 به تایید مدیر اجرایی دکتر رابرت لومباردی به اجازه offseason ورزشی, تمرینات قبل از آن تاریخ ارائه یک شهرستان است که با توجه به مجوز توسط فرماندار را به انجام این کار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>