اولیه بیش, Harrison, چالش های بهداشت ، گراهام به بحث

توسط MEG KINNARD

کلمبیا, S. C. (AP) — با شکست از سه کمتر شناخته شده در ایران با رقبای پشت سر او پلیس آمریکا لیندزی گراهام به طور رسمی شروع مرحله بعدی تلاش خود را برای چهارمین دوره: یک انتخابات و رقابت با دموکرات جیمی هریسون در حال حاضر در سرعت تبدیل به گران ترین در کارولینای جنوبی تاریخ است.

و تنها چند ساعت پس از گراهام پیروزی در روز سه شنبه توافق اولیه Harrison گذاشته یک چالش کهنه مجلس, درخواست از او برای شرکت در یک سری از چهار مناظره در سراسر کارولینای جنوبی از جمله در یک تاریخی سیاه و سفید کالج و یا دانشگاه.

“همه اهالی کارولینای جنوبی سزاوار فرصت شنیدن از نامزدهای خود را برای ایالات متحده آمریکا سنا” هریسون نوشت: در نامه ای به گراهام.

هریسون رو هیچ اصلی مخالفان در روز سه شنبه. گراهام 64 جای کسی را گرفتن همکار خواهان دوک Buckner, مایکل Lapierre و جو رینولدز در روز سه شنبه اولیه انتخابات. دو معتقدین و یک قانون اساسی نامزد حزب نیز در زمینه به دنبال صندلی.

گراهام محبوبیت در میان جمهوری خواهان در دولت به تازگی نوسان همراه با او رابطه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که حمایت خود را از انتخاب مجدد تلاش و مبارزه کرد و با او در امور خارجه در ماه فوریه است. یک سال پیش همه از کارولینای جنوبی ایالت-مقامات منتخب تایید گراهام به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس که به کمک پا زدن کردن گراهام انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی سال گذشته است.

پس از پیروزی گراهام رئیس کمیته قضایی مجلس سنا گفت که او “فقط گرفتن گرم” برای انتخابات ماه نوامبر گفت که “ارائه دهندگان با یک استارک انتخاب بین دموکرات سوسیالیستی در دستور کار و یا امنیت و رفاه از طریق سرمایه گذاری و امنیت است.”

روز دوشنبه 44 ساله هریسون تبریک گراهام اما در انتشار اخبار گفت که رای دهندگان کارولینای جنوبی “تغذیه با Lindsey در نظر گرفتن این صندلی برای اعطا شده و آنها خواستار یک سناتور که نیاز خود را از خود.”

هریسون دیپلم با رئیس کمیته ملی حزب دموکرات و رئیس سابق حزب دموکرات کارولینای جنوبی است از آغاز با هدف جلب توجه ملی. که به او کمک کرده به خار جمع آوری کمک های مالی و مردمی سازماندهی بسیار مهم است که به کوه در می رم یک کرسی در سنا به شدت قرمز دولت است.

او موفق به دریافت حمایت از سناتوری دموکرات کمیته کمپین بهار گذشته و پس از بدست حمایت از معاون سابق رئیس جمهور و فرض دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به عنوان به خوبی به عنوان سابق 2020 امیدوار وزیر بهداشت ، کامالا هریس و وزیر بهداشت ، Cory Booker.

هر دو گراهام و هریسون ارسال داشته اند سابقه و رکورد جذب سرمایه hauls در سال های اخیر چهارم. در طول دوره مبارزات انتخاباتی, Harrison مطرح شده است و نزدیک به 15 میلیون دلار نصب تهاجمی ایمیل جمع آوری کمک های مالی مبارزات انتخاباتی و برگزاری مجازی حوادث در طول شیوع کروناویروس.

گراهام گرفته است و در مجموع 21 میلیون دلار با توجه به فدرال کمیسیون انتخابات ثبت شده است. با وجود برگزاری هیچ جمع آوری اعانه در طول مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه و تعلیق دو هفته از جمع آوری کمک های مردمی به دلیل همه گیر گراهام کمپین گفت که او سومین مالی مجموع در میان تمام سناتور جمهوریخواه طی این سال سه ماهه اول سال جاری.

ارتش ایالات متحده جانباز باب Barnwell خود قسم خورده گراهام حامی رای غایب برای سناتور جلوتر از روز سه شنبه اولیه در بخشی به دلیل شیوع بیماری. 72 ساله و بازنشسته پرستار به تازگی از بیمارستان که در آن او برای چند هفته پس از عقد قرارداد COVID-19.

“لیندسی گراهام در یک سناتور برجسته نظامی کهنه سرباز بازنشسته ارتش قاضی مرد مسیحی و بومی جنوب Carolinian که دوست دارد این دولت” Barnwell گفت: آسوشیتد پرس در روز پنج شنبه شب. “او یک صدای قوی در آمریکا برای حق زندگی برای متولد نشده و شهروندان است.”

___

مگ Kinnard را می توان در رسید http://twitter.com/MegKinnardAP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>