جدید کروناویروس نقاط داغ ظهور در سراسر جنوب و در کالیفرنیا به شرق کاهش می یابد و

توسط مارتا Bebinger, Blake کشاورز و جکی Fortiér

تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس در سراسر آمریکا باید مقامات بهداشت عمومی در مورد شتاب گسترش coronavirus. اما حتی قبل از اعتراضات آغاز شد مه 26, برانگیخته توسط مارس 25 مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس چند متحده شده بود ضبط جهش بزرگ در تعداد COVID-19 موارد است.

سر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دکتر رابرت Redfield ثبت نام نگرانی خود را در کنگره شنوایی پنج شنبه. او را تکان داد سر خود را به عنوان یک نماینده کنگره به او نشان داد عکس کثیری از مردم در این دریاچه از رشتهکوه اوزارک در میسوری بیش از آخر هفته روز یادبود و جمعیت در فلوریدا است که تا به حال مونتاژ به تماشای مارس 30 اندازی SpaceX Dragon خدمه کپسول.

“ما بسیار نگران آن است که ما بهداشت عمومی پیام نیست طنین,” Redfield گفت. “ما همچنان به تلاش برای کشف کردن چگونه به منظور نفوذ به پیام با گروه های مختلف. تصاویر رئیس به من نشان داد در حال نمونه های زیادی از مشکلات جدی است.”

ایالات متحده هنوز هم از دیدن تقریبا 20,000 موارد جدید در روز. چوب خط حساب کردن محدوده به طور گسترده ای توسط دولت از یک مورد در روز به طور متوسط در هفته گذشته در هاوایی به 2,614 موارد جدید در کالیفرنیا. مناطق خاص در دولت طلایی را تبدیل به نقاط داغ همراه با برخی از شهرستانهای جنوبی هر دولت است.

ایالات متحده از نیویورک نیوجرسی و ماساچوست — که اختصاص یک چهارم از تمام COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده در حال دیدن قابل توجهی کاهش موارد جدید.

نگاهی نزدیک تر به این سخت-آمار مناطق برجسته برخی از مشترک و چالش های منحصر به فرد متحده به عنوان آنها را مدیریت اعتراضات و شروع به تلاش برای بازگشایی اقتصاد در میان خطرات ناشی از بیشتر بیماری و مرگ است.

در جنوب, زمان موارد جدید به نظر می رسد مربوط به بازگشایی رستوران ها و آرایشگاه ها و سالن های ورزشی آغاز شده است که در بسیاری از کشورهای در بیش از یک ماه پیش. چهره های ردیابی شده توسط NPR نشان می دهد تعداد موارد در کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی این هفته تا حدود 60% از دو هفته پیش. در تنسی که افزایش 75%.

گرجستان و لوئیزیانا نگاه استوارتر اما آنها با تجربه برخی از بالاترین مورد شمارش و مرگ و میر در این منطقه در هفته های اخیر در اوج این بیماری همه گیر.

در ایالت های جنوبی که بازگشایی زودتر از دیگران مقامات گاهی اوقات احساس نیاز به توضیح افزایش در مورد شمارش در برخی از روز. در گرجستان به عنوان مثال یک دولت رسمی بهداشت گفت: در یک روز افزایش می توان به جمع شدن از گزارش موارد از تجاری آزمایشگاه. در ایالت تنسی این هفته روزانه یک پرش از 800 مورد سرزنش شد تا حدی در جریان زندان شیوع است که به همراه داشت 350 مثبت جدید, نتایج آزمون.

در کالیفرنیا, شهرستان ادامه دارد و اجازه می دهد تا کسب و کار برای بازگشایی حتی به تازگی تایید کرد coronavirus موارد صعود. دولت با تجربه 40% پرش در موارد طی هفته گذشته. مناطق بزرگ مترو مانند لوس آنجلس و سان فرانسیسکو را به تدریج لغو محدودیت های اعمال شده و کالیفرنیا را در پاسخ به سفر به سواحل و مناطق همجوار مات اثربخشی درجات مختلفی از محدودیت های بین شهرستانهای مجاور.

لس آنجلس صفحه اصلی به بیش از 10 میلیون نفر دارای بیشترین تعداد از موارد در دولت است. شماره ردیابی توسط NPR نشان می دهد که به طور متوسط مقامات بهداشتی گزارش حدود 1,300 موارد جدید روزانه. این شهرستان دارای سرزنش کند نتایج آزمایشگاهی برای جمع شدن در حالی که تصدیق کرد که جامعه انتقال شده است تیک تاک به خصوص در میان جوامع از رنگ.

در شمال که در شهر نیویورک تبدیل شد, آمریکا کانون این بیماری همه گیر برای هفته ها هنوز هم وجود دارد هزاران نفر از موارد جدید در هر روز چه میزان افزایش کاهش پیدا کرده است. آن را 41 درصد در نیوجرسی بیش از دو هفته گذشته کاهش 33% در نیویورک و پایین 13 درصد در ماساچوست است. اما مقامات بهداشتی احتیاط این معنا نیست که coronavirus تحت کنترل است در این سه متحده است. نیویورک هنوز هم از دیدن بیش از 1 ، 000 مورد جدید در یک روز بیش از گذشته در هفته ماساچوست به طور متوسط بیش از 500 روز و نیوجرسی تا به حال نزدیک به 800.

در لس آنجلس در افراد مسن به خصوص کسانی که زندگی در خانه های پرستاری شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار. تقریبا نیمی از افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 در شهرستان شد و ساکنان خانه سالمندان. شهرستان مقامات بهداشت بودند آهسته به تست این ویروس در خانه های پرستاری و داده های اخیر گزارش شده توسط وزارت بهداشت نشان می دهد که دو سوم از لس آنجلس کارکنان مراقبت های بهداشتی که از سوی ویروس مشغول به کار در خانه های سالمندان.

مردم رنگ شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار در کالیفرنیا و در جای دیگر: Latinos را تشکیل می دهند بیش از نیمی از COVID-19 نفر در کالیفرنیا جایی که آنها هستند و حدود 40 درصد از جمعیت این ایالت. در لس آنجلس بالاترین COVID نرخ مرگ شده اند در میان بومیان هاوایی جزایر اقیانوس آرام و ساکنان سیاه. اقلیت باید افزایش خطر ابتلا اساسی شرایط سلامت مانند فشار خون بالا و دیابت در ساخت آنها بیشتر احتمال توسعه بیماری شدید اگر با این ویروس آلوده.

در تنسی است که یکی از کشور به سرعت در حال رشد مورد شمارش محله هستند که خانه به زیادی جمعیت مهاجر به عنوان ظهور مداوم نقاط داغ برای عفونت است. در همکاری با سازمان های حمایتی Nashville عمومی وزارت بهداشت استخدام شده توسعه جامعه کارگران با مهارت های خاص یا منحصر به فرد دسترسی به جوامع مهاجر به انجام تماس ردیابی و ارتباط خانواده ها با کروناویروس تست.

“ما می دانستیم که ما تا به حال به انجام کاری متفاوت است و این چیزی است که ما انجام می دهند در حال حاضر گفت:” لسلی والر شهر اپیدمیولوژی که مسئول نظارت بر این پروژه است.

والر اذعان دارد که بسیاری از افراد در معرض خطر کار در شغل شده اند که ضروری و یا کسب و کار خود است که نمی تواند اجرا از راه دور. مقامات بهداشت عمومی نیز ابراز نگرانی که همکاران در نزدیک گره جوامع مهاجر اغلب همسفری به همان شغل و کار سایت های زیادی را تجربه کرده اند شیوع است.

اما در ایالت های جنوبی افزایش مورد شمارش نیست آهسته حرکت بیشتر برای بلند کردن اجسام از محدودیت. در روز پنج شنبه تنسی اعلام اضافی و شل شدن محدودیت برای جامعه, حوادث, اجازه می دهد نمایشگاه expos و رژه می روند. به جای محدود کردن تعداد زیادی از مردم که می تواند جمع آوری تمرکز منتقل شده به حصول اطمینان از هر کس می تواند به حفظ فاصله اجتماعی.

“با تشکر برای ادامه کار سخت Tennesseans و صاحبان کسب و کار مسئولانه عامل ما قادر به بیشتر بازگشایی دولت ما اقتصاد” تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “این دستورالعمل جدید ارائه اطلاعات مفید به طوری که ما می تواند لذت بردن از اتفاقاتی که اتصال ما به همسایگان ما و جوامع است.”

شده است وجود دارد در واقع هیچ بحث عمومی از برقراری محدودیت های کسب و کار تا زمانی که به بیمارستان می تواند رسیدگی به هر گونه چشم انداز مثبت در بیماری.

شما هنوز هم نمی تواند نشستن در یک رستوران در شهر نیویورک و یا در هر نقطه در ماساچوست و نیوجرسی. که ممکن است اجازه داده شود در هفته های آینده, اما تنها در خارج از منزل. این کشورها هنوز هم در مراحل اولیه بازگشایی پس از ساکنان گفته شد به ماندن در خانه برای تقریبا دو ماه و تمام اما ضروری ترین کسب و کار بسته شد.

در حالی که اکثر کشورهای ندارند گسترده ای مورد نیاز برای پوشش صورت قوانین نیاز به آنها بیشتر رایج است در شمال شرقی. در ماساچوست نوعی از پوشش مورد نیاز است در داخل خانه و خارج از, اگر شما نمی توانید اقامت حداقل 6 فوت دور از سایر افراد است. در نیویورک و نیوجرسی, ماسک مورد نیاز در مکان و در حالی که سوار اتوبوس یا قطار.

در برخی از ایالت ها قوانین متفاوت است شهرستان است که می تواند باعث سردرگمی است. در لس آنجلس, مقامات بهداشتی ساخته شده از پارچه پوشش صورت اجباری در تمام زمانی که خارج از خانه خود را در حالی که سن دیگو شهرستان نیاز به ماسک تنها زمانی که شما در عرض 6 پا از شخص دیگری.

ساکنان در همه جا در حال سایش در قوانین اما سخت ترین ضربه متحده در حال تجربه گسترده تر پذیرش اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. یک نظرسنجی از هفته گذشته یافت می شود دو بار به عنوان بسیاری از نیویورک ساکنان نگران بودند در مورد باز کردن بیش از حد سرعت در مقایسه با تعداد نیویورکی که در مورد آن نگران بودند اتفاق می افتد بیش از حد به آرامی. نظر سنجی در نیوجرسی و ماساچوست نیز نشان داده اند بهتر از حمایت اکثریت به صورت تدریجی و مرحله به مرحله دهانه.

(قیصر سلامت نیوز (KHN) یک طرح ملی سلامت و سیاست اخبار سرویس. این یک سرمقاله مستقل برنامه هنری بنیاد خانواده کایزر جواد. این داستان بخشی از یک همکاری که شامل WBUR Nashville, عمومی, رادیو, جنوب کالیفرنیا عمومی رادیو NPR.)

©2020 قیصر سلامت نیوز

بازدید قیصر اخبار بهداشت و درمان در

توزیع شده توسط

—–

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): Coronavirus

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>