مرد به از دست رفته کودکان و نوجوانان, مادر متهم به پنهان باقی می ماند

توسط ربکا بون

بویزی آیداهو (AP) — دادستان متهم آیداهو مرد روز شنبه با از بین بردن و یا کتمان دو مجموعه از انسان باقی می ماند بعد از پلیس گفت که آنها کشف جسد در خانه خود در حالی که جستجو برای شواهد در مورد همسرش دو کودکان گم شده است.

بقایای یافت شده در چاد Daybell روستایی آیداهو ملک پنج شنبه, هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است. اما پیدا کردن مشخص شده در یک تحقیق که کشیده شده توجه جهانی برای روابط خود را با دو نفر دیگر مرموز مرگ و روز قیامت باورها.

در اسناد دادگاه Madison County تعقیب وکیل چوب راب گفت که او معتقد است Daybell پنهان باقی مانده است که دانستن آنها مورد استفاده قرار گیرد به عنوان مدرک در یک جنایت دادگاه.

آنلاین سوابق دادگاه را نشان نمی دهد اگر Daybell به دست آمده است یک وکیل برای این پرونده که می تواند صحبت می کنند از طرف او.

Daybell عروسی لری Vallow Daybell چند هفته پس از, مقامات می گویند که فرزندان او از گذشته دیده می شود در ماه سپتامبر. پلیس شروع به جستجو برای آن 7 ساله جاشوا “JJ” Vallow و 17 ساله Tylee رایان در ماه نوامبر بعد از بستگان هشدار داده و آنها را به نگرانی های خود را.

پلیس در شهر کوچک رکسبرگ می گویند چاد و لری Daybell به دروغ محققان در مورد محل نگهداری کودکان بی سر و صدا قبل از خروج آیداهو. آنها در بر داشت در هاوایی ماه بعد.

لری Daybell در حال حاضر شده است به اتهام کودک رها و مانع بررسی و در زندان است در $1 میلیون دلار اوراق قرضه. وکیل او نشان داده است او در نظر دارد برای دفاع از خودش در برابر اتهامات و او در حال برنامه ریزی برای یک جلسه مقدماتی در ماه آینده.

علاوه بر این از دست رفته کودکان, زن و شوهر شده اند تحت بررسی پس از مرگ هر دو از همسران سابق خود.

این پرونده پیچیده دهانه چندین متحده آغاز شد و با لری Daybell برادر تیراندازی و او را به قتل شوهر جدا چارلز Vallow در ققنوس در آنچه او ادعا شد در دفاع از خود. Vallow به دنبال طلاق گفته لری اعتقاد او تا به حال تبدیل شدن به یک خدا-مانند شکل که مسئول طلوع در کتاب مقدس پایان زمان. برادر الکس کاکس درگذشت در دسامبر آشکار لخته خون در ریه است.

مدت کوتاهی پس از Vallow مرگ لوری و کودکان از نقل مکان به ایالت آیداهو چاد Daybell زندگی می کردند. او یک شرکت چاپ و نشر قرار دادن بسیاری از کتاب های داستانی او نوشت: در مورد سناریوهای آخرالزمانی آزادانه در الهیات کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران. او همچنین ضبط پادکست در مورد آماده شدن برای کتاب مقدس زمان پایان و دوستان گفت که او ادعا می شود قادر به دریافت سند چشم انداز از “فراتر از حجاب است.”

او ازدواج کرده بود به Tammy Daybell که در خواب او را در ماه اکتبر گذشته از آنچه او اگهی گفت: شد ، مقامات رشد مشکوک که چاد Daybell عروسی لری فقط دو هفته بعد و آنها تا به حال Tammy Daybell بدن که در ماه دسامبر. نتایج که کالبد شکافی نشده اند منتشر شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>