Kerr, پرستار در میان مربیان NBA تعجب در مورد المپیک برنامه

توسط تیم رینولدز

دولت طلایی مربی استیو کر قرار بود در توکیو برای المپیک تابستان امسال است. و در حال حاضر او قرار بود وجود دارد برای موکول نسخه بعدی تابستان است.

سپس دوباره کر نیست خاص اگر او و یا هر کس دیگری از NBA — خواهد بود در همه وجود دارد.

با NBA فصل نمی رود برای شروع حداقل تا دسامبر. 1 که خواستار به برخی از سوال جدی است که آیا این می تواند تداخل با مسابقات مقدماتی المپیک که برخی از کشورها نیاز به تحمل در ژوئن 2021 و توکیو بازی های خود را زیر ماه. و کر است که میله میله به عنوان یک دستیار در زیر سن آنتونیو در Gregg Popovich برای بسکتبال ایالات متحده آمریکا در توکیو روز سه شنبه گفت که او نمی باید هر گونه ایده در مورد چگونه این برنامه کار خواهد کرد.

“باور کنید یا نه من تا به حال یک گفتگو با پاپ در مورد این که” کر گفت. “و دلیلش این است که ما نمی دانیم. ما صحبت کرده ام و تقریبا روزانه در حال حاضر برای چند هفته گذشته و قبل از آن ما صحبت شد هر چند هفته یکبار. بنابراین ما حتی تا به حال یک گفتگو را به دلیل وجود دارد هیچ چیز برای گزارش.”

ایالات متحده آمریکا است که در میان هشت تیم که در حال حاضر واجد شرایط برای 12 تیم مسابقات مردان در بازی های المپیک توکیو که تحت فشار قرار دادند از یک سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آمریکایی ها تا به حال یک تن از علاقه از بالا ستاره NBA برای این تابستان; در حال حاضر با همه چیز با تاخیر یک سال, USA Basketball, مدیر عامل جری News گفت و Popovich خواهد صبر کنید تا NBA, برنامه, برنامه ریزی برای 2020-21 تبدیل شدن به برخی از قبل از نقشه برداری از یک دقیق برنامه ریزی برای ساخت فهرست.

بسکتبال را به عقب رانده خرما برای چهار نفر باقی مانده مرحله مقدماتی مسابقات به تاریخ 29 ژوئن از طریق جولای 4, 2021, معنی آنها را پایان 19 روز قبل از موکول شروع با تاخیر توکیو بازی های المپیک است. وجود خواهد داشت چهار و شش-تیم برنده-goes-to-the-بازی های المپیک مسابقات به میزبانی کانادا, کرواسی, کشور لیتوانی و صربستان.

تورنتو مربی نیک پرستار برنامه ریزی شده است به مربی کانادا که در مرحله مقدماتی مسابقات و او امیدوار است بازی های المپیک است. اما او انتظار دارد که سفر بین المللی است که یکی از آخرین چیزهایی که به حالت عادی بازگشت و یا هر چه طبیعی جدید را در جهان در برخورد با COVID-19.

پس او مانند کر و تعجب آنچه که اتفاق می افتد.

“این پیچیده است و من فکر کردم:” پرستار گفت:. “من فقط نمی دانم به اندازه کافی به شما بگویم آنچه در فصل آینده در حال رفتن به مانند نگاه. من نمی دانم. هنگامی که آن را شروع کنم ؟ من فکر می کنم آنها در حال صحبت کردن در مورد هل دادن آن را به عقب, اما من نمی دانم اگر آنها در حال رفتن به بازی بازی های نزدیک به هم است. من فکر نمی کنم که این نوع از چیزی که همه را خوشحال شده که آنها همچنان به گسترش آنها و کاهش پشت به پشت و تمام کسانی که همه چیز.

“اما اگر آنها را انجام دهید که پس از آن احتمالا برای اجرا به بازی های المپیک یا واقعا نزدیک به آن ، بسیاری از چیزهایی که من نمی باید یک توپ کریستال در” پرستار اضافه شده است.

پرستار, Popovich و کر مطمئنا نه تنها مربیان تعجب در این نقطه است. طلایی دولت دانشیار سر مربی مایک براون است به مربی نیجریه در توکیو و تورنتو دستیار Sergio Scariolo خواهد مربی اسپانیا و فیلادلفیا مربی برت براون خواهد مربی استرالیا. نیجریه و استرالیا و اسپانیا پیوست, آمریکا به عنوان داشتن به دست آورده المپیک اسکله در حال حاضر همراه با میزبان و ژاپن و آرژانتین, ایران و فرانسه است.

و در سال 2016 ریو دو ژانیرو بازی های المپیک, رکورد 46 بازیکن از NBA شرکت کردند. تا به حال بازی های المپیک رفته در این تابستان به عنوان برنامه ریزی شده و حتی بیشتر بازیکنان NBA می تواند وجود داشته اند بسته به اینکه کدام تیم برنده چهار نهایی مقدماتی نقاط.

اگر 2020-21 NBA فصل شروع می شود در ماه دسامبر خواهد بود که به احتمال زیاد به این معنی نیست ممکن است پایان فصل به طور منظم و جدی و بالقوه برای یک برنامه برخورد — پلی آف NBA در همان زمان به عنوان المپیک مقدماتی و شاید بازی های المپیک خود را. NBA است گفت: بازیکنان که در آن است برنامه ریزی برای یک ماه دسامبر شروع فصل با توجه به اینکه این فصل NBA نهایی می تواند تا آخرین Oct. 12.

اما یکی از راه های NBA می تواند کاهش پتانسیل برای المپیک مشکل این است که به دور از بازیکن-دوستانه برنامه ریزی مدل مورد استفاده در فصل های اخیر است که تا حد زیادی کاهش پشت به پشت و حذف مخوف امتداد در چهار بازی پنج شب. اگر لیگ برتر انجام داد که از آن می توانید خرید برخی از زمان و احتمالا بازی های المپیک مناسب در برخی از بازیکن و مربی برنامه.

“آنها صحبت کردیم به ما در تیم ما تماس که آن را ممکن است یک شیر تغلیظ شده برنامه سال آینده بیشتر از گذشته گفت:” آتلانتا مدیر کل تراویس Schlenk که مربی — لوید پیرس — نیز برنامه ریزی شده به ایالات متحده آمریکا بسکتبال دستیار تابستان آینده همراه با کر و ویلانووا را Jay رایت.

که آیا این اتفاق می افتد یا نه حدس و گمان است. تا زمانی که شناخته شده است, آن است که بسیار یک بازی انتظار.

“ما فقط مرتب کردن بر اساس از انتظار برای شنیدن اخبار این است که” کر گفت. “اگر اخبار خوب است و ما در حال رفتن به قادر به شرکت ما آماده به رول. و اگر نه ما مقابله با آن شد.”

___

AP ورزشی نویسنده چارلز Odum در آتلانتا و آسوشیتد پرس نویسنده ایان هریسون در تورنتو کمک کرده است.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>