به طور کلی هان شین: درخشان نماد تحمل

هان شین (231-196 B. C.) ذکر شده است به عنوان یک قهرمان از اوایل سلسله هان. هان شین بود هوشمندانه رهبر نظامی. به طور کلی سهم به موسس سلسله هان برترین بود. هان شین شناخته شده است در فرهنگ عامه به عنوان داشتن یک فرد قابل توجه است از تحمل.

نمادی از تحمل

هان شین اوایل کودکی مشخص شده بود غم و اندوه و سختی. یتیم در سن و سال او با تکیه بر جزوات و ماهیگیری برای زنده ماندن. به عنوان یک نتیجه هان شین اغلب دوری کردند. این مرد جوان بود مشتاق در استراتژی نظامی.

هان شین نیز تا به حال یک هدیه فوق العاده ای. در طول کل کار نظامی او هرگز از دست یک نبرد است. بیشتر چه او هرگز متکبر. معروف است داستان در مورد چگونه هان شین نشان داد توانایی گذشت.

در آن روز مردم تمرین هنرهای رزمی مانند هان شین که اغلب حمل در اطراف یک شمشیر. یک روز او متوقف شد توسط یک قاتل محلی که خواستار آن شدند که هان شین کشتن او را با شمشیر خود را. اگر او نمی تواند انجام دهد پس هان شین را مجبور به خزیدن در بین پاهای خود را. هان شین در نظر گرفته گزاره و سپس اقدام به خزیدن ،

او استدلال که در غیر این صورت او را به صورت مجازات مرگ برای گرفتن یک زندگی است. تماشاگران منفجر شد با خنده اما هان شین بود fazed. بعدها در زندگی او همیشه به یاد خودش را از این حادثه و با استفاده از آن به تشویق خود را. در این روز, این داستان از هان شین‘s مثال از منکر همچنان به برنده تحسین مردم که خواندن در مورد او.

درخشان military استراتژیست

در 209 B. C., هان شین پیوست قدرتمند ترین شورشیان غربی چو. او با توجه به یک موقعیت کم به عنوان یک نگهبان. او سمت چپ چو برای Han, دولت, حکومت توسط لیو بنگ. یکی از لیو بانگ رئیس مشاوران به نام شیائو او در زمان اطلاع از هان شین بالقوه و توصیه می شود او را به لیو. اما لیو رد او.

دلسرد هان شین رفتگان اما شیائو او را متقاعد به بازگشت و رفت و به لیو و به او گفت: “هان شین دارای استعداد بی نظیر. اگر شما می خواهید تنها به باقی می ماند پادشاه هان و سپس شما لازم نیست او را. اما اگر شما مایل به حکومت همه از چین, فقط هان شین می تواند راهی برای انجام این کار است.”

لیو در نهایت اعطا هان شین موقعیت ارشد به طور کلی. هان شین اثبات ارزش خود را به عنوان یک توانمند استراتژیست نظامی به ثمر رساند تاکتیکی پیروزی یکی پس از دیگری. پنج سال از جنگ بین چو و هان به پایان رسید با لیو بانگ را در تمام چین با هان شین به عنوان مرد دست راست او.

خیانت, تراژدی و مرگ

چین متحد تحت لیو بانگ حکومت و لیو اعطا هان شین عنوان “شاه چو” در به رسمیت شناختن سهم او. ماه بعد لیو بانگ اعلام شد امپراتور. اما لیو شد بسیار حسادت هان شین نظامی نابغه است.

پس از ایالات متحده بودند متحد لیو تا به حال هیچ نیاز به هان شین کنه. امپراتور مخفیانه ضبط هان شین نظامی فرماندهی و شروع به تنزل رتبه او. شیائو او مشاور که در اصل به رسمیت شناخته شده هان شین با کمک از امپراتور لیو کرده هان شین دستگیر شکنجه و سپس اعدام شد. هان شین کل قبیله متاسفانه او نیز به مرگ قرار داده.

برخی از اصطلاحات چینی و سخنان نشات گرفته از هان شین زندگی. معروف ترین یکی است: “شرم از خزنده از طریق بین کسی است.” (胯下之辱) آن را توصیف یک حادثه تحقیر. این اصطلاح نشات گرفته از داستان که هان شین بود مظلوم توسط یک مزاحم.

هان شین دست آورد پیروزی های باور نکردنی ساخته شده و سلسله هان قبل از او 30 سال است. نسل های بعد به نام او “خدای جنگ.”

و آیا شما می دانید آنچه اتفاق افتاده است به ruffian که humiliated هان شین? زمانی که هان شین شد کلی او رفت و به زادگاه خود که در آن او مواجه می شوند فرد است. قاتل رشد مرگباری ترس و التماس هان به او اجازه دهید زندگی می کنند. هان شین که مرد او را یک بهتر است; او او را بخشید و او را یک ستوان مسئول امنیتی در پایتخت چو.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

آخرین امپراتور چین و اموال با ارزش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>