دولت چین می گوید سربازان خود را در حال Wimps

دولت چین شده است با اشاره به سربازان خود به عنوان “wimps” و “خطرناکی فاسد است.” در حالی که جهان به نظر می رسد با ترس در عظیم چینی ارتش و باور نکردنی آن دفاع گسترش ظاهرا چینی ها را به همان سطح از هیبت. اجازه دهید به بررسی چند مورد از این دلایل و سعی کنید به درک افراد ارتش آزادی بخش (PLA) است.

امپراتور کوچک

همیشه از حزب کمونیست چین (CCP) اتخاذ سیاست تک فرزندی در کودکان از چین آورده شده است تا بدون خواهر و برادر. این باعث می شود احساسی نارسی است زیرا آنها تا به حال یک همکار با آنها به رقابت بپردازند و یا به اشتراک یادگیری است. آنها “امپراتور کوچک” doted توسط پدر و مادر و بستگان. خود را هر آرزو اعطا شد. شخصیت خود را هرگز خو و در نتیجه زمانیکه افراد یافت می شود فاقد بسیاری از بزرگسالان صفات.

با توجه به برخی از تخمین تقریبا 70 درصد از نظامی چینی می آید از یک فرزند خانواده است. “سربازان از یک کودک نسل wimps که به هیچ وجه مبارزه با روح” گفت: انتشار اوراق.

(Image: Screenshot / YouTube)

با توجه به برخی از تخمین تقریبا 70 درصد از نظامی چینی می آید از یک فرزند خانواده است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

خراب افراد هستند قادر به دست زدن به محیط های استرس زا که آیا آن را در شرکت های بزرگ شهرستان و یا در میدان جنگ است. “من خراب پسر که من تنها یک کودک هستم. در سال اول من در ارتش پس از یک روز سخت, آموزش, من می خواهم پنهان زیر پتو و گریه هر شب به خاطر من از دست رفته به خانه و دختر” جدید PLA جذب خورشید Youpeng سن 22, گفت, South China Morning Post.

بی تجربه

سربازان از بزرگ نظامی نیروگاهی مانند ایالات متحده و بریتانیا و هند قرار گرفته اند بسیاری از ماموریت های مبارزه با همه در سراسر جهان است. آنها مجهز و با تجربه برای رسیدگی به شرایط نامطلوب زیرا آنها درگیر در یک حالت ثابت از جنگ است. این تجربه ثابت می کند ارزشمند در یک وضعیت بحرانی به دلیل, در پایان روز آن سرباز که طول می کشد بر خود ماموریت را به انجام برسانند. از آن شده است بیش از 40 سال از سربازان چینی دیده می شود مبارزه. خود را تنها فعالیت است که تحت “سیاسی آموزش است.” و اینکه کمونیست ما فقط می توانیم فرض کنیم که این سربازان در حال آموزش به بیشتر منفعل-پرخاشگر است.

چهره آف و تهدید نمی توان به عنوان مبارزه واقعی. مهاجم ذکراست در دریای چین جنوبی و كشتار در امتداد مرز هند واقعا به حساب نمی هنگامی که فشار می آید به پرتاب. برگزاری مانور نظامی در اطراف تایوان و تهدید قایق های ماهیگیری یک چیز است در حالی که تعامل کامل با تجربه مبارزان دشمن حاضر به انجام هر کاری برای ملت خود کاملا متفاوت است.

گرفتن فیزیکی

در سال 2017 ارتش چین نشان داد که بسیاری از نیروهای شکست شد اساسی ، نظامی ادعا کرد که 8 درصد از مردان “بزرگ شدن رگ در بیضه” به عنوان یک نتیجه از نشستن بیش از حد از بازی های ویدیویی و “بیش از حد افتاد.” بیست و پنج درصد شکست خورده خون و ادرار آزمایش از نوشیدن بیش از حد الکل و نوشابه های گازدار.

(Image: Screenshot / YouTube)

در سال 2017 ارتش چین نشان داد که بسیاری از نیروهای شکست شد اساسی ، (تصویر: Screenshot / YouTube)

ناقص هدف

در حالی که سربازان در اکثر کشورهای خود و دفاع از کشور و آرمان آن را به چه PLA دفاع ؟ چین ؟ نه دقیقا. PLA دفاع حزب کمونیست چین. اگر PLA دفاع عادی شهروندان چینی آنها خواهد رفت تا در آغوش هر زمان که یک انسان معمولی در چین مورد آزار و اذیت. همانطور که در حال حاضر PLA است چیزی بیش از یک گروه از استخدام شنیدها و قلدر مبارزه با (نه) روزمره چینی به آنها را به سقوط در خط با CCP. آنها کمک به CCP در اجرای آرمان های خود در سراسر کشور و خارج از کشور. این کار انجام نمی شود برای عشق از چین و قانون اساسی آن یا شهروندان آن است. CCP همواره در کنار قانون اساسی به تصویب آن ظلم و ستم بر مردم چین است. چه مدت می تواند یک سرباز ایستاده به مبارزه نگه دارید اگر نه انجام آن را برای یک علت نجیب?

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

توییتر جدید مشاور طرفدار حزب کمونیست چین

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>