زمستان خربزه است که برای کاهش وزن خوب است و یک آنتی اکسیدان

با وجود نام آن در زمستان خربزه خوشمزه در تابستان. وجود دارد برخی از مواد غذایی که در زمستان خربزه می توانید با. با این حال وجود دارد برخی از موارد منع مصرف توجه داشته باشید در هنگام غذا خوردن آن است که اگر نادیده گرفته می تواند انجام بیش از آسیب خوب. ما شروع خواهد شد با آنچه که شما می توانید اضافه کردن زمستان خربزه به:

Ricebean

هر دو زمستان خربزه و ricebean دیورتیک ها هستند. با هم, آنها افزایش مقدار ادرار به شدت در فرد به طور متوسط و به سرعت می تواند باعث کم آبی بدن.

Mangosteen

هر دو زمستان خربزه و mangosteen سرد در غذا به انرژی است. زمانی که با هم مصرف آنها باعث آسیب به معده و روده ها و در نتیجه بیماری هایی مانند اسهال.

 Both winter melon and mangosteen are cold in food energy. (Image: YouTube/Screenshot)

هر دو زمستان خربزه و mangosteen سرد در غذا به انرژی است. (تصویر: یوتیوب/تصویر)

Crucian carp

Crucian carp است آرام غذا که تغذیه معده باعث ادرار زیاد باعث کاهش ادم و سموم. هنگامی که زوج با زمستان خربزه ادرار آور خواص مواد تشکیل دهنده هر دو در حال تشدید به عنوان یک نتیجه می تواند باعث کم آبی بدن است.

سرکه

زمستان خربزه سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی در حالی که سرکه ثابت شده است که ضد میکروبی و آنتی اکسیدانی اثر است. این دو نباید با هم پخته شده چون سرکه می تواند به از بین بردن مواد مغذی است که زمستان خربزه شامل.

در حال حاضر برای مواد غذایی که در زمستان خربزه جفت خوبی با

میگو

زمستان خربزه حاوی آنتی اکسیدان سلنیوم است. میگو سرشار از آستاگزانتين است که یک آنتی اکسیدان قوی است که کار می کند در برابر سرطان نیز هست. یک ظرف ساخته شده با این دو مواد تشکیل دهنده می تواند به سرکوب رشد سلول های غیر طبیعی کمک به جلوگیری از تومور.

اشنه دریایی

زمستان هندوانه کم کالری است و سرشار از پتاسیم است که برای جلوگیری از فشار خون بالا است. اشنه دریایی از سوی دیگر حاوی عناصر مغذی برای کاهش چربی خون و قند خون است. وقتی زوج ها با هم, آنها خدمت به تعادل این شرایط بدن و حتی بیشتر موثر است.

Mushroom nurtures the spleen and stomach. (Image: pixabay / CC0 1.0)

قارچ پرورش طحال و معده است. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

قارچ

قارچ پرورش طحال و معده است. خود را غنی درشت فیبر با این نسخهها کار خوبی برای یبوست است. همراه با مدر زمستان خربزه جفت ارز باعث می شود یک ظرف خوبی برای سم زدایی و شل خیره مدفوع.

عناب

هنگامی که پخته شده با هم زمستان خربزه و عناب می تواند به کاهش چربي بدن و کمک به کاهش وزن است.

ترجمه شده توسط سیسیلیا و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

ارتباط بین چینی رقص و کونگ فو

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>