توییتر جدید مشاور Pro, چینی, حزب کمونیست

توییتر مطرح شده ابرو با اضافه کردن دکتر Fei-Fei لی به شرکت هیئت مدیره در ظرفیت مشاور مستقل. لی که قبلا در گوگل لینک به حزب کمونیست چین (CCP). انتصاب در یک زمان می آید زمانی که توییتر را آغاز کرده است به واقعیت-بررسی رئيس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن پست با ارائه اطلاعات گمراه کننده.

انتصاب

لی است که یک شهروند آمریکایی, مهاجرت به این کشور در سال 1992. او مشغول به کار در گوگل از ژانویه 2017 به سپتامبر سال 2018 است. در حال حاضر Li استاد در دانشگاه استنفورد علوم کامپیوتر. طول او از روی لئامت دادن در گوگل, Li, فشار گوگل برای ایجاد یک هوش مصنوعی در مرکز چین است. در ماه مه سال 2018 Li شد که مرکز توجه در گوگل که در آن یک بحث داغ در حال وقوع بود که آیا این شرکت باید حرکت به جلو با پروژه Maven که بر اساس آن گوگل را ارائه پنتاگون با هوش مصنوعی فن آوری لازم برای تجزیه و تحلیل هواپیماهای بدون سرنشین فیلم.

Li شد ابزاری در مسدود کردن قرارداد با این استدلال که چنین همکاری بین گوگل و پنتاگون را در بالا بردن نگرانی های که از سوی شرکت weaponizing هوش مصنوعی است. حتی کارکنان در گوگل دستکاری شد به اعتراض به قرارداد. گوگل در نهایت مجبور به تعظیم به فشار و اعلام کرد که آن را نمی خواهد تمدید قرارداد با پنتاگون. پس از تصمیم گیری و شک و تردید شروع به بوجود می آیند که آیا گوگل لغزش به نرم افزار-چین اردوگاه. رئیس جمهور تهمت و حتی بازدید مدیر عامل سوندار پیچای به اطمینان که این شرکت به طور کامل متعهد به منافع نظامی آمریکا.

در علاوه بر این به عنوان یک استاد در دانشگاه استنفورد Li مشاور در هوش مصنوعی در چین Tsinghua دانشگاه است که لینک به چینی. در واقع Tsinghua معاون رئیس جمهور شما ژنگ اعلام کرد که یکی از اهداف اصلی AI تحقیقات انجام شده در دانشگاه است که برای حمایت از این کشور دفاع ملی مورد نیاز در یک “نظامی-غیر نظامی یکپارچه سازی سیاست.” لی نیز گفته می شود مرتبط با دانش آموز, انجمن که کار تحت جبهه متحد کار گروه (UFWD) یک نهاد است که شناخته شده است به فشار مردم برای زندگی در خارج از کشور برای ارسال به منافع حزب کمونیست.

Li دارای روابط آینده, انجمن, یک سازمان مستقر در پکن که با حمایت دولت چین. فروم توصیف خود را به عنوان یک پل بین حزب کمونیست چین و کشور را به جامعه علمی. با بسیاری از پرچم های قرمز جای تعجب است که توییتر هیچ تردیدی در مورد انتصاب چنین pro-CCP فرد به عنوان مشاور آن به خصوص با توجه به این که روابط بین امریکا و چین هستند نه دقیقا صمیمی در لحظه حاضر است.

وانگ Longmeng یک چین متخصص از فرانسه با اشاره به این که استخدام Li در توییتر مانند درخواست یک روباه به گارد مرغ-قفس. “آنها به نظر می رسد نادیده گرفته اند backstory Li قبلی همکاری با چین… [Li Fei-fei] مخفیانه به مخالفت گوگل با همکاری وزارت دفاع امریکا از نظر اخلاقی … اما چشم به پروژه سنجاقک که در آن گوگل در حال برنامه ریزی برای کمک به حزب کمونیست چین دامپزشک آنلاین سخنرانی” Longmeng گفت: به Radio Free Asia.

Trump signed an executive order that allows people to sue social media platforms.(Image: maxpixel / CC0 1.0)

مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا که اجازه می دهد تا مردم را به سو سیستم عامل رسانه های اجتماعی. (تصویر: maxpixel / CC0 1.0)

فرمان اجرایی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی یک فرمان اجرایی را امضا که nullifies حمایت قانونی استفاده می شود که برای جلوگیری مردم از تحت پیگرد سیستم عامل رسانه های اجتماعی. این فرمان اجرایی به شرح زیر توییتر را به تلاش برای سانسور تهمت توييتها با این ادعا که برخی از اظهارات نادرست است. شرکت واقعیت افزوده-بررسی برچسب رئیس جمهور توییتهایی دربارهی پست الکترونیکی-در رای گیری نیز نشان می دهد برخی از لینک ها که ظاهرا ارائه اطلاعات نادرست. مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد که توییتر در تلاش بود به دکل انتخابات آینده ریاست جمهوری توسط خفقان رایگان سخنرانی تحت پوشش واقعیت-چک کردن و باعث این تصمیم به امضای این فرمان اجرایی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

کارفرمایان باید شروع به آموزش کارکنان در مورد امور مالی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>