گریز از مرکز ماجراهای راهب جی گونگ

یکی از چین باستان محبوب ترین عامیانه قهرمانان رنگارنگ راهب جی گونگ. این قصه از خود escapades تضمین شده برای سرگرم کردن و مات و متحیر کردن تمام.

Li Xiuyuan متولد شد و در سال 1130 در Tiantai استان ژجیانگ (آهنگ سلسله). او 18 هنگامی که او رفت و به Lingyin معبد. آن را بسیار زیاد ساختار در بالای تپه های Hangzhou در نزدیکی شانگهای. Li Xiuyuan درست بود راهب. او رهبانی نام Daoji و او با استفاده از به کار بسیار سخت در کارهای روزمره خود را.

Daoji کار بود به مالش دادن گلدان در آشپزخانه هر روز صبح. آن را به خوبی شناخته شده است که راهبان بودایی هستند و همه به شدت گیاهی. آنها کاملا ممنوع از خوردن گوشت اما یک روز Daoji شوکه دیگر راهبان زمانی که او آورده گوشت را به مادر و سپس به خوردن آن. در اببتس خوشحال نیست در حداقل و تصمیم به اخراج او از Lingyin صومعه.

یک سر راهب

Daoji آن زمان به بعد نام جی گونگ. اما سر راهب بود ، خود را به موهای ژولیده و او همیشه انجام یک کدو پر از شراب با او. کلاه خود بود و خاکی لباس او پر از چاله و کفش در حال سقوط از هم جدا. او همچنین انجام یک “سحر و جادو” فن.

با وجود به دنبال مانند یک ولگرد جی گونگ تا به حال یک قلب طلا. او نوع منحصر به فرد و او به سفر به هر کجا که او احساس او مورد نیاز است. پس از تسلط هنرهای رزمی جی گونگ تا به حال یک حس مشتاق از عدالت و دوست داشتنی با استفاده از مهارت های خود را برای مبارزه با شر و حق اشتباهات.

جی گونگ فروتن بود و او همیشه در اطراف پرسه می زدند در میان مردمی عادی. در آن روزها مرز بین انسان و جهان الهی بودند و مبهم است و به عنوان کسی که کشت در بودا مدرسه برای تعدادی از سال جی گونگ در اختیار چند قدرت فوق العاده.

احضار سیاهههای مربوط از خوبی

یک داستان می گوید از جی گونگ با استفاده از قدرت های ماوراء الطبیعه به جلو و سیاهههای مربوط از یک هست. یک معبد بود که به ساخته شده است در Hangzhou و به شدت مورد نیاز چوب. اما بهترین چوب بود و تنها در استان سیچوان برخی از 900 مایل دور. راهبان جان گذشته بودند. اما هیچ چیز می تواند هم ریختن جی گونگ. او با استفاده از قدرت سحر و جادو به دوربری سیاهههای مربوط به بیش از یکی پس از دیگری.

راهبان دیگر انباشت اشیاء بدست آمده آنها را تا راهب شارژ با شمارش ناگهان فریاد زد: “به اندازه کافی!” جی گونگ در حال حاضر beckoned ورود به سیستم دیگری اما شنیدن این راهب او را متوقف و آن را در اواسط راه است. که آخرین ورود باقی مانده نیمه مستغرق در خوبی و نسل های بعد ساخته شده است یک غرفه بیش از آن نامگذاری آن به “الهی, انتقال خوبی است.”

توقف پرواز قله کوه

یکی دیگر از داستان توقف پرواز قله کوهمی گوید از زمانی که جی گونگ gatecrashed عروسی و ربوده عروس. او انجام او را به دور از ایجاد کرد که رهبری همه مهمانان به تعقیب بعد از او. واقعیت این بود که جی گونگ تا به حال قدرت فوق عادی از بصیرت و او را دیدم که آنجا بود و وحشتناک نبود. روستاییان نمی توجه به کلمات خود را به خارج از محل.

این زمانی بود که او ربوده شده ، زودتر به حال تعقیب رفته گذشته این روستا در نزدیکی قله کوه را شکست و فرود در سمت راست ایجاد کرد. سنگ بزرگ پرواز در همه جا بسیار مخربی ویندوز و مسطح ساختمان در یک لحظه.

جی گونگ برجسته جاودانه از بودیسم. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

جی گونگ برجسته جاودانه از بودیسم. وجود دارد بسیاری از داستان در مورد ماجراهای خود را. راهب Jigong همیشه به یاد او شاد و در عین حال موقر رفتار و عمل گرایی. جی گونگ یکی از مهمترین یابم و محبوب قهرمانان محلی در سنتی چینی اسطوره ها و افسانه ها.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

نشانه زودیاک چینی: کدام حیوان هستید ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>