نقد و بررسی: رفته غرب در آغوش یک کشور آفتابی فوق العاده در آلبوم

توسط MARK KENNEDY

رفته غرب “دره” (سه گانه ببر سوابق)

تمام طول اولین آلبوم رفته از غرب مجموعه تن راست از جلد آلبوم — چهار عضو languidly در بالا رفتن از یک جاده در مالیبو کالیفرنیا. آن را گرم و آنها خورشید را بوسید.

جایزه گرمی برنده Colbie Caillat — شناخته شده برای جوشان بازدید پاپ از جمله “شامپانی” و “درک” — می پیوندد جاستین Kawika جوان, Jason ریوز و شادی نلی برای نشویل صدا مخلوط با جنوب کالیفرنیا. آنها موسیقی را یادآور Little Big Town and Lady Antebellum.

چهار آهنگ اول به نظر می رسد در این گروه در اولین 2019 EP “جزر و مد”: “رفته غرب” “صفحه اصلی است که در آن شکستگی است” “این زمان” و برجسته “شیرینی” نادر سرگرم کننده جشن فروپاشی است.

آهنگ “رفته” را در اینجا دوباره به عنوان گروه نامه ای از قصد با هر عضو با داشتن یک آیه در مورد پیدا کردن هر یک از دیگر در نقاط مختلف کشور است. آن را زیبا و طراحی جذاب و هوشمند مانند گروه است.

این گروه که مناقصه حاوی هارمونی نیست جعلی. ریوز و شادی ازدواج شده است به مدت هشت سال در حالی که Caillat و جوان تاریخ برای یک دهه قبل از تماس آن واریز شده این سال است. تاکید صحت آلبوم پوشش بود به ضرب گلوله در نزدیکی خانه ریوز و شادی به اشتراک بگذارید.

چهار ترانه سرایان و نوازندگان با هم کار کرده اند و مکمل یکدیگر زحمت مانند یک کشور Fleetwood Mac. “Good vibes chillin’ در کروز کنترل” آنها آواز خواندن در هوای آفتابی “R&R.”

13-آهنگ “دره” نشان می دهد بیشتر از گروه طیف در حالی که ماندن بصورتی پایدار و محکم در کشور ژانر است. وجود زرق و برق دار به عمق بسیاری از آهنگ ها مثل “Gamblin’ شهر” که یک ناله جراحی گیتار و عامیانه را تحت تاثیر قرار به عنوان شعر هوشمندانه برابر صنعت موسیقی به اعداد سر و صدا. “کم کردن سرعت” یک رودخانه تنبل از یک آهنگ با Vince Gill ساخت یک گیتار cameo و “می دانستم که شما” یک رگی پرنیان.

یکی دیگر از برجسته یک بازسازی از یک Caillat برش عمیق — “من هرگز Getting Over You” که او co-نوشت با جوان برای 2014 آلبوم “کولی قلب است.” اینجا رفته غرب را آهسته آن را پایین اضافه شده رشته بازنویسی شعر و ساخته شده آن را به یک پیانو سوخت duet with نر آوازی. آن را از قدرت پاپ را به یک achingly زیبا ballad.

این آلبوم به پایان می رسد در یک رویای عاشقانه با “جزر و مد” — استقراض عنوان EP خود را به صورت یک دایره کامل لحظه — با اضافه کردن یک آیه در هاوایی. “هر بار که ما خداحافظی/ما می گویند سلام به چه چیزی در طرف دیگر” گروه آواز می خواند.

___

علامت کندی در

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>