مسکو آسانسور مستند محدودیت های میان ویروس نگرانی

توسط DARIA LITVINOVA

مسکو آمده از یک سخت مستند جمعه با دولت در شهرستان با اشاره به کاهش سرعت در coronavirus شیوع و منتقدان ابراز نگرانی بالقوه برای موج جدیدی از عفونت در پایتخت روسیه است.

از سه شنبه ساکنان مسکو دیگر نیاز به ماندن در خانه و یا به دست آوردن الکترونیکی عبور برای سفر در اطراف شهر شهردار سرگئی سوبیانین روز دوشنبه گفت:. تمام محدودیت ها در مصرف پیاده روی با استفاده از حمل و نقل عمومی و یا رانندگی برداشته شده است به عنوان به خوبی.

ناگهانی پایان دادن به محدودیت های اعمال شده در اواخر ماه مارس می آید هفته قبل در سراسر کشور رای بر تغییر قانون اساسی است که اجازه می دهد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور برای باقی ماندن در قدرت تا 2036 و محکوم شد توسط کرملین منتقدان به عنوان زودرس و با انگیزه های سیاسی.

برداشته مستند اقدامات نه تنها مجاز ساکنان مسکو به حرکت می کند اما اجازه سالنهای زیبایی به بازگشایی سه شنبه. در فضای باز تراس کافه ها و رستوران ها و همچنین موزه ها و کلینیک های دندانپزشکی هستند مجموعه ای برای باز کردن در ژوئن 16. مهد کودک ورزشگاه و فضاهای داخلی از کافه ها و رستوران ها خواهد بود و مجاز به کار با شروع ماه ژوئن 23.

“مبارزه هنوز تمام نشده” سوبیانین گفت: در یک آدرس ویدیویی دوشنبه. “من می خواهم به شما تبریک می گویم در مشترک ما پیروزی و یک گام بزرگ به سوی بازگشت به کامل زندگی است.”

تحت مستند شهر دولت اعمال شده در اواخر ماه مارس تمام غیر ضروری کسب و کار بسته شد و ساکنان تنها مجاز به رفتن به فروشگاه در نزدیکی فروشگاه ها و داروخانه ها مراجعه کنید پزشکان و پیاده روی سگ خود را. سوبیانین تا به حال پس از کاهش برخی از محدودیت بازگشایی کارخانه های صنعتی و سایت های ساخت و ساز در اواسط ماه مه و غیر غذایی خرده فروشان ژوئن 1.

دو هفته پیش شهردار تمدید مسکو اقامت در خانه سفارش تا 14 ژوئن و در مصاحبه ای گفت که خیلی زود به بحث در مورد بازگشایی سالن های ورزشگاه و امکانات دیگر در زمانی که بهداشت شهرستان مقامات ثبت نام 2,000-3,000 جدید ویروس موارد در روز است.

مخالفت فعالان مرتبط سوبیانین تصمیم به سهولت از نظر مستند به آینده همه پرسی در قانون اساسی اصلاحات پیشنهاد شده توسط پوتین. رای گیری برنامه ریزی شده است برای 1 جولای و اوایل رای گیری شروع می شود در ژوئن 25.

“سوبیانین شده است به طور مداوم سفت مستند در مسکو به نقطه پوچی – (نیاز) دویدن در ماسک گرفتن پیاده در برنامه” Kira Yarmysh این سخنگوی سیاستمدار مخالف پوتین توییتی در روز دوشنبه. “و در حال حاضر در یک لحظه (او) کاهش یافته است از آن همه است. چقدر باید پوتین می خواهید رای اگر 20 میلیون شهر در یک روز آسانسور تمام (محدودیت) که در حال توسعه برای 2.5 ماه.”

سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov روز سه شنبه با رد این ایده که لغو مستند در مسکو شد و زودرس است.

“سر هر منطقه باعث می شود تصمیم گیری (در ویروس محدودیت) بر اساس ارزیابی کارشناسان,” Peskov به خبرنگاران گفت:.

در هفته های اخیر به طور رسمی گزارش روزانه, شماره جدید کروناویروس عفونت در مسکو کاهش یافته است و از بیش از 6000 به زیر 2000 نیست. تعدادی از پزشکان در مسکو بیمارستان در مصاحبه با آسوشیتد پرس گفته است: “با دیدن نشانه هایی از شیوع عقب مانند کمتر بستری شدن در بیمارستان و بیشتر رایگان تخت. برخی از آنها در حال آماده شدن برای تعطیل coronavirus بخش و بازگشت به روال عادی.

“ما شروع به احساس یک امداد در نیمه دوم اردیبهشت” دکتر آنتون Rodionov شده است که درمان coronavirus بیماران در مسکو بر اساس سچنوف (دهانه) دانشگاه علوم پزشکی بیمارستان گفت: AP. “اما این به آن معنا نیست که مشکل در مسکو شده است به طور کامل حل و فصل شود. ما نباید با عجله به افراطی دیگر.”

دکتر آناستازیا Vasilyeva از داد از پزشکان اتحادیه به نام لغو محدودیت های “بد” در یک صدای جیر جیر دوشنبه و گفت: این امر منجر به “انفجار عفونت در میان هر کس که بود از خود جدا.”

“جمعیت مردم سرمایه گذاری خواهد شد به سینما در خیابان های سفر به مناطق,” Vasilyeva نوشت. “من واقعا می ترسم برای این مناطق است.”

در خارج از مسکو که در حال حاضر حساب برای کمی بیش از 40 درصد از روسیه 485,000 تایید ویروس موارد عفونت در حال رشد بوده است. روزانه تعداد ویروس جدید موارد گزارش شده در خارج از پایتخت روسیه بیش از 7000 در روز سه شنبه نسبت به کمی بیش از 6000 دو هفته پیش.

“این همه تغییر را به مناطق” که بسیاری از آنها ندارد و بیمارستان ها و همچنین مجهز و کارکنان به خوبی آموزش دیده به عنوان در مسکو, کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه پروفسور جودی Twigg ارشد کاردانی در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی گفت. “از همان ابتدا همه گفته شده است که این فاجعه زمانی است که این حرکت را به این مناطق است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>