Luzerne County, انتخابات شمارش تغییر به عنوان بخشی از جریان رای گیری بررسی


 Luzerne County Election Board members Joyce Dombroski-Gebhardt, Keith Gould and Peter Ouellette are seen continuing to review primary election ballots on Monday. Submitted photo

Luzerne County انتخابات اعضای هیئت مدیره جویس Dombroski-Gebhardt کیت گولد و پیتر Ouellette دیده می شود در ادامه به بررسی اولیه انتخابات برگه های رای در روز دوشنبه.

ارسال عکس

Luzerne County غیر رسمی اولیه انتخابات شمارش کمی تغییر کرده است که بیشتر آراء مورد بررسی قرار گرفت با توجه به خلاصه ای شهرستان انتخابات مدیر شلبی Watchilla دوشنبه منتشر شد.

پس از 2 ژوئن ابتدایی این شهرستان در انتخابات هیئت مدیره بود که برای تعیین موقت آراء و پرچم پست الکترونیکی-در برگه های رای بودند پذیرفته شده یا رد شده است. آرا در تمام نژادها در حال به روز رسانی آنلاین روزانه در www.luzernecounty.org تحت شب انتخابات نتایج link.

در مجموع 64,306 دموکرات ها و جمهوری خواهان بازیگران رای اولیه — 40,161 از طریق پست الکترونیکی-در و 24,145 در حوزه های رأی گیری خلاصه نشان می دهد.

این بدان معناست که 62 درصد به طور کلی تصمیم گرفتند برای پست الکترونیکی-در رای گیری که مجاز توسط قانونگذاران ایالتی تبدیل شد و به شدت به ترویج به عنوان یک راه برای جلوگیری از coronavirus نگرانی های ایمنی.

در حالی که سال گذشته قانون اجازه هیچ بهانه مورد نیاز پست الکترونیکی-در گزینه و دیگر انتخابات اصلاحات به حال حمایت دو حزبی آن انتخاب شد بیشتر شهرستان دموکرات ها از جمهوری خواهان به طور خلاصه نشان می دهد.

در سمت دموکراتیک نزدیک به 26 درصد بازیگران برگه های رای توسط ایمیل در حالی که در حدود 8 درصد در ظاهر فرد در پای صندوقهای رای است. حزب مشارکت بود و 33 درصد با 104,958 دموکرات ها ثبت شده است.

در ضمن یک کمی بیش از 16 درصد از جمهوری خواهان انتخاب پست با یکی دیگر از ٪ 20, ریخته گری, برگه های رای در فرد است. حزب جمهوری خواه مردم در انتخابات بود و تقریبا 37 درصد از کل 80,232 ثبت شده است.

شمارش همچنان ادامه دارد

پس در تمام طول روز جلسه بررسی جمعه انتخابات هیئت مدیره در ادامه بررسی موقت و پست الکترونیکی-در رای گیری از ساعت 8 صبح تا ظهر دوشنبه.

به عنوان حفاظت رای دهندگان که تا به حال درخواست پست الکترونیکی-در رای مورد نیاز برای رای دادن موقت اگر آنها به نظر می رسد در انتخابات پس از انتخابات می تواند بعد از تایید آنها نیست, رای گیری دو بار. اگر موقت آراء مورد تایید نتایج باید رونویسی شود به طور منظم رای گیری و اسکن شده در.

انتخابات هیئت مدیره نایب رئیس پیتر Ouellette تخمین زده می شود تنها حدود 50 موقت رای تکراری و شمارش نیست. او معتقد است کسانی که رای دهندگان بودند تا در برابر مهلت و رای فرد در مورد شهرستان دریافت نمی کنند رای آنها فرستاده است.

“من نمی بینم هر نوع عمل شوم. من فکر می کنم آنها فقط می خواهم به مطمئن شوید که رای خود را شمارش” Ouellette گفت.

بیشتر از چند صد پرچم پست الکترونیکی-در برگه های رای شمارش شد, او گفت:. اکثریت قریب به اتفاق تا به حال مناسب امضا شد اما نه مهر و موم شده در حریم پاکت نامه که قرار شد قرار داده شده در داخل و خارج از طریق پست و پاکت, او گفت:. رد در درجه اول به علت عدم امضا خروج از هیئت مدیره با هیچ راهی برای تایید آنها مجاز است که رای دهندگان به او گفت.

“وجود دارد یک افتضاح بسیاری از بحث در مورد تقلب انتخابات اما ما نمی بینیم آن را” Ouellette گفت.

هیئت مدیره سر گرفته خواهد شد در ساعت 9 صبح روز شنبه برای ادامه داوری سوالات باقی مانده و شمارش نوشتن در رای.

Ouellette گفت: اعضای هیئت مدیره امیدوار هستند آنها خود را کامل بررسی چهار جلسه هیئت مدیره است که برای 4:30 بعد از ظهر

در تجزیه و تحلیل نهایی از کل روند انتخابات Ouellette گفت: بسیاری از پا در یک “فوق العاده تیم تلاش است.”

“در مقایسه با برخی دیگر از شهرستانهای من فکر می کنم ما بسیار خوب,” او گفت:.

رسیدن به جنیفر یادگیری-آند در 570-991-6388 و یا در توییتر @TLJenLearnAndes.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>