اسرائیل مدل Bar Refaeli نشانه درخواست معامله برای فرار از پرداخت مالیات

توسط آرن هلر

اورشلیم (AP) — اسرائیل مدل بالا Bar Refaeli امضا درخواست معامله و توافق با مقامات روز سه شنبه به حل و فصل یک سریال فرار از پرداخت مالیات مورد در برابر او و خانواده اش.

معامله نیاز به Refaeli برای خدمت به نه ماه از خدمت به جامعه در حالی که مادر او Zipi خواهد بود به زندان فرستاده شده برای 16 ماه. این دو نیز دستور داد به پرداخت 1.5 میلیون دلار جریمه در بالای میلیون ها نفر از برگشت مالیات به دولت است.

طولانی مدت در مورد ساخته شده در اطراف افراد مشهور مدل را در سراسر جهان درآمد و خانواده تلاش برای تطهیر او روابط به کشور لکهدار برخی از Refeali قبلی تصویر به عنوان یک معشوق ملی آیکون.

هنوز در او باقی می ماند محبوب تلویزیون شخصیت و زمین-زن که تصویر همه جا در بزرگراه تابلوهای تبلیغاتی در سراسر کشور. سال گذشته او میزبانی مسابقات یوروویژن در تل آویو.

قلب مورد حول محور Refaeli محل اقامت در اوایل این دهه زمانی که او gallivanted در سراسر جهان در بالا مشخصات مدل سازی مبارزات graced پوشش Sports Illustrated swimsuit edition بود و طولانی رابطه عاشقانه با لئوناردو دی کاپریو.

اسرائیل قانون مالیات تعیین می کند اقامت در درجه اول بر اینکه آیا فرد صرف بیشتر از تقویم سال در کشور است. Refaeli ادعا کرد که او تا به حال نیست و از این رو نمی باید به او اعلام درآمد در سراسر جهان در سال خاص.

اما دادستان را رد کرد و خود را ادعا می کنند و متهم به ارائه نادرست اطلاعات مالیاتی. مثلا Refaeli کیفرخواست گفت که او به دست آورده برخی از 7.2 میلیون دلار بین سال 2009-2012 در حالی که این ادعا به اقامت در خارج از کشور برای جلوگیری از پرداخت مالیات بر درآمد خود را.

قبلی تجدید نظر اسرائیل یک دادگاه حکم داد که Refaeli رابطه با دی کاپریو نمی واجد شرایط به عنوان یک “واحد خانواده” و بنابراین او نمی تواند ادعای خود را در آمریکا اقامت برای جلوگیری از پرداخت کامل مالیات به او بدهکار است.

Refaeli وکلا گفت: تقاضای معامله ثابت کرد که او تا به حال عمدا پرداخت مالیات طفره رفت.

“در مربوط به دوره زمانی بار بود که در اوایل 20s مشغول به کار بود به عنوان مدل های بین المللی و درگیر در مسائل مالی است. امروز او در حال شکل گرفتن مسئولیت برای اشتباهات است که” آنها در بیانیه ای گفت.

Refaeli را که به عنوان عامل متهم شد با شکست به گزارش درآمد اجتناب از پرداخت مالیات و کمک شخص دیگری در فرار از پرداخت مالیات. کیفرخواست گفت: او امضا اجاره برای دخترش تحت نام دیگر اعضای خانواده به تیرگی Refaeli واقعی وضعیت اقامت و خودداری از اعلام خود به عنوان درآمد دخترش عامل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>