Giffin منتشر 10 رمان معذرت خواهی برای Markle انتقادات

توسط ALICIA دستگاه های

نیویورک (AP) — نویسنده پرفروش Emily Giffin است عذرخواهی اخیر نظرات منفی او در مورد Meghan Markle.

“چیزی قرض گرفته شده” نویسنده اغلب نوشته ها در مورد خانواده سلطنتی بریتانیا در رسانه های اجتماعی. زمانی که مگان, the Duchess of Sussex تصویری منتشر شده در ماه گذشته برای پسرش مورچه اول تولد است. Giffin نوشته شده یک تصویر از یک پیام متنی ارز که در آن او اظهار داشت که Markle به نظر می رسید “unmaternal,” تماس تصویری “ناراحت کننده به تماشای” اضافه کردن “چه یک شوخی است.”

پست به سرعت دریافت واکنش از مردم خواستار این پست ناخوش آیند در حالی که دیگران به نام اظهارات نژادپرستانه. Markle است سیاه و سفید.

این نویسنده گفت: در بعد Instagram پست که نظرات او بودند نژادپرستانه و او هیجان زده شد زمانی که یک وزیر زن آمریکایی ازدواج کرده بود به خانواده سلطنتی.

“من باید بیشتر مراقب باشید در مورد تاثیر کلمات من” Giffin گفت: آسوشیتد پرس در مصاحبه اخیر است.

“این یک چیز به انتقاد مشروع در مورد کسی که” او گفت:, اما نظرات خود را “بودند و نه مشروع” و اضافه کرد “آنها فقط به این معنی. … من قصد دارم برای انجام بهتر.”

Giffin اغلب سهام نظرات در مورد موضعی موضوعات سیاست و فرهنگ پاپ با پیروان آنلاین. “بودن فیلتر نشده, همان چیزی است که من انتخاب کرده ام به بود و شخص من در زندگی واقعی و کسی که شما را در رسانه های اجتماعی قطعا به این معنی است که من قصد دارم به اشتباه بیش از حد.”

Giffin را “دروغ است که اتصال” است او 10 رمان. آن را در مورد یک روزنامه نگار به نام Cecily که به ارزیابی دوباره او را انتخاب زندگی و روابط در پی 9/11.

او می گوید: او الهام گرفته است فلسفی طرف از رویدادهای مهم.

“این قدرت از آن لحظات 9/11 و در حال حاضر دوباره با این بیماری همه گیر باعث می شود ما به نوعی توقف و عقب نشینی از تأمل و در نظر گرفتن آنچه ما واقعا می خواهید برای زندگی ما از زندگی ما (و) آنچه که واقعا برای ما مهم است.”

Giffin گفت: او دوست دارد به نوشتن در مورد مردم آموزش راستگو در مورد آنها چه کسانی هستند چرا که “شما واقعا باید برای پیدا کردن خود معتبر خود را قبل از شما می تواند شاد باشد و انجام در یک رابطه است.”

شخصیت او نیست اما رستگاری یکی دیگر از تم های مشترک.

“من شخصیت های ظروف سرباز یا مسافر تا, اما من می خواهم به فکر می کنم که همه آنها در درون آنها این تابآوری و این شن به انجام بهتر و به حق آن را دریافت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>