گرجستان دموکرات ها در سنا اولیه پس از تاخیر

توسط بن NADLER

آتلانتا (AP) — نامزدهای دموکرات رقابت را در جمهوریخواه ایالت دیوید پردو گرجستان در ماه نوامبر صورت خاموش در یک انتخابات مقدماتی روز سه شنبه پس از هفته ها تاخیر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما دولت افغانستان مسئول هشدار داد که رای دهندگان می تواند به صورت صف های طولانی و در نتیجه ممکن است آهسته به گزارش, به عنوان نظرسنجی تعطیلی و ویروس محدودیت های پیچیده در شخص رای گیری و شهرستانهای کار به روند افزایش عظیمی در برگه دریافت از طریق پست.

بالا دموکرات ها در سنا اولیه شامل سابق کنگره و نامزد جان Ossoff سابق کلمبوس شهردار ترزا تاملینسون سابق و نامزد ریاست معاون فرماندار سارا Riggs Amico.

پردو یک متحد نزدیک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال دور دوم در ماه نوامبر به عنوان خواهان نگاه کنید به نگه داشتن کاخ سفید و سنا اکثریت. او به خود جلب کرد هیچ توافق اولیه مخالف است.

مسابقه ثابت کرده بود اما هر چیزی قابل پیش بینی با روز انتخابات به تعویق افتاد و مبارزات مجبور تقریبا به طور کامل حاضر به دلیل coronavirus و نهایی روز شاهد اعتراضات گسترده و ناآرامی های مدنی پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

انتقاد از تهمت مدیریت پاسخ در هر دو جبهه به اضافه سوخت به دموکراتها جاه طلبی های برنده شدن در گرجستان که خواهان هنوز هم تسلط بر انتخابات ایالتی اما دموکرات ها به طور فزاینده ای در ساخت سود.

اگر نامزد دریافت بیش از 50 درصد از رای بالای دو finishers پیشرفت خواهد کرد و به اوت. 11 اولیه رواناب. دیگر دموکرات ها در این مسابقه عبارتند از سابق ACLU of Georgia سر مایا دیلرد Smith, نیروی هوایی جانباز جیمز ناکس و دیگری امیدوار Marckeith DeJesus.

گرجستان و وزیر امور خارجه براد Raffensperger روز دوشنبه گفت که رای دهندگان باید انتظار به صورت خطوط دیگر. او همچنین گفت دفتر او نمی خواهد شروع به انتشار نتایج قسمی تا “آخرین حوزه بسته شده است” و پیش بینی کرد که برندگان ممکن است شناخته شده برای روز پس از آن.

“برای به دست آوردن یک مفهوم خوب از جایی که ما با انتخابات — چه کسی برنده شد که از دست رفته و یا چه کسی در انتخابات و چیزهایی مانند آن — من فکر می کنم که می تواند به سمت بالا از یک روز زن و شوهر در برخی از این واقعا محکم رقابت انتخابات” Raffensperger گفت.

رای دهندگان نیز انتخاب نامزدهای حزب برای ایالات متحده خانه نژادها و برای وزارت امور خارجه مجلس نمایندگان و سنا. دیگر دولت های محلی و نژادها در انتخابات به عنوان به خوبی.

Ossoff وارد سنا مسابقه در ماه سپتامبر با حمایت از حقوق مدنی و نماد Rep., John Lewis, به عنوان به خوبی به عنوان برخی از ساخته شده است در به رسمیت شناختن نام از او بسیار شایع 2017 ویژه انتخابات از دست دادن به حزب جمهوری خواه Karen هندل برای آتلانتا-منطقه خانه در ایالات متحده صندلی. جوان رسانه های اجرایی باعث شده است تا در جمع آوری کمک های مردمی ساخته شده است و مبارزه با نابرابری و فساد هسته ای بخشی از پیام خود را.

تاملینسون بود که اولین زن شهردار کلمبوس در سال 2010 متصلب است تا یک تخته سنگ از تاییدیه خود را از جمله حقوق مدنی و رهبر سابق آتلانتا شهردار اندرو جوان است. او سیاهی تجربه او در دفتر گفته او “تنها یک در این مسابقه که تا به حال برنده انتخابات و حکومت” و می گوید که تجربه می تواند کمک به او را از طریق برش اختلال در واشنگتن است.

Amico قبلا به عنوان یک مدیر اجرایی در خانواده ماشین تخلیه شرکت. بهترین و شناخته شده برای او 2018 اجرا برای معاون فرماندار که او از دست داده به جمهوری جف دانکن او اغلب در مورد تجربه کمک به هدایت این شرکت را از طریق ورشکستگی اشاره کرد که مدیران مبارزه برای حفظ شغل. Amico کمپین اتحاد قفل شده را تایید چندین اتحادیه های کارگری با شدت طرفدار اتحادیه زمین.

بیش از 1.2 میلیون گرجی در حال حاضر رای اولیه Raffensperger روز دوشنبه گفت:. اکثریت کسانی که برگه های رای ریخته شد غایب از طریق پست پس از جمهوری خواه انتخابات رئیس فرستاده absentee ballot برنامه های کاربردی به 6.9 میلیون نفر ثبت نام رای دهندگان امیدوار به کاهش فشار بر روی فرد در نظرسنجی ،

گرجستان به تعویق افتاد اولیه انتخابات دو بار به دلیل بیماری همه گیر. دولت آوریل 24 انتخابات مقدماتی اول شد نقل مکان کرد به مارس 19, زمانی که رای دهندگان شد تا برای انتخاب نامزدهای حزب برای دیگر 2020 نژادها. به عنوان coronavirus عفونت و مرگ و میر نصب شده در روز انتخابات, عقب رانده شد و دوباره به شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>