اتحادیه اروپا ضربان چین در برق خودرو سرمایه گذاری

وقتی که می آید به وسیله نقلیه الکتریکی (EV) صنعت سرفصل همواره تحت سلطه شرکت های چینی خود را سریع فن آوری, پیشرفت, تسلط بازار و غیره. آن را ممکن است به عنوان یک شگفتی آمده به بسیاری از آن نیست که چین را به خود جذب بیشتر سرمایه گذاری برای EVs در سال 2019 اما اروپا است. چین در سال گذشته تنها دریافت €17.1 میلیارد دلار (US$18.9 میلیارد دلار) در چنین سرمایه گذاری در حالی که اروپا به مراتب بیشتر کشور های آسیایی با تامین حدود €60 میلیارد دلار (US$66.6 میلیارد دلار).

EV بازار

“آلمان بزرگترین تکه €40 میلیارد آمدن عمدتا از گروه فولکس واگن و تسلا اعلام کرد که یک گیاه در برلین. جمهوری چک دریافت €6.6 میلیارد همچنین با تشکر از VW که قصد دارد به تولید 75 مدل های تمام الکتریکی جهان توسط 2029. ایتالیا امن €1.75 میلیارد دلار در EV سرمایه گذاری در سال گذشته از فیات در حالی که فرانسه و سوئد و انگلستان هر یک از اطراف کردم €1 میلیارد دلار از تولید کنندگان ماشین. اسپانیا دریافت کرد نزدیک به 300 میلیون €از اوپل و کرواسی امن €80 میلیون از هیوندای و کیا” با توجه به حمل و نقل و محیط زیست.

در 12 ماه منتهی به اواسط سال 2018 اروپا تا به حال تنها دست آورد €3.2 میلیارد دلار (US$3.5 میلیارد دلار) در EV بودجه. فقط در مورد دو سال سرمایه گذاری ضرب شده اند تقریبا 20 بار. پس کجا چنین یک تغییر عظیم در سرمایه گذاری از آمده است ؟ راز نهفته در اتحادیه اروپا قوانین سختگیرانه در تولید گازهای گلخانه ای CO2. خودروسازان در اروپا هیچ چاره ای جز سرمایه گذاری در صفر-انتشار فن آوری. اتحادیه اروپا قوانین دستور است که تولید کنندگان خود را قطع ناوگان گسترده کربن فقط در مورد 95 گرم در هر کیلومتر 2021. کسانی که موفق به انجام این کار خواهد بود در مواجهه با میلیاردها دلار جریمه. در دراز مدت تنها کسانی که خودروسازان که در آغوش EV قادر خواهد بود برای زنده ماندن در حالی که تولید کنندگان به طور کامل وابسته به سوخت های فسیلی طراحی وسایل نقلیه خواهد بود از رده خارج.

اتحادیه اروپا نمیخواهد چین برای تسلط بر محلی EV بازار است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

حتی اگر خرید و فروش ماشین در حال حاضر با توجه به COVID-19 شیوع فروش EVs است دلگرم شده است. خرید و فروش ماشین در سراسر اروپای غربی کاهش یافته و در حدود یک سوم در سه ماهه اول سال 2020 است. این در حالی است که ثبت نام از وسایل نقلیه است که توسط باتری افزایش یافته است 56 درصد (سالانه). هنگامی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد و فروش خودرو شروع به چیدن EV فروش نیز انتظار می رود به رشد به شدت. حتی اگر قیمت نفت پایین باقی می ماند بزرگ یارانه ارائه شده توسط دولت های اروپایی باید به عنوان انگیزه های قوی برای تولید کنندگان خودرو به چوب با EVs.

منطقه ای که در آن چین غالب است در باتری بخش است که یکی از اجزای اصلی وسایل نقلیه الکتریکی. سال گذشته کشورهای عضو اتحادیه اروپا متعهد بیش از €3 میلیارد دلار ($3.3 میلیارد دلار) برای باتری توسعه بیش از 10 سال است. اروپا با احتیاط از اجازه دادن به شرکت های چینی برای تسلط بر بازارهای خود را. به این ترتیب منطقه است که با تمرکز بر ترویج تولید داخلی محصولات بالا پایان مانند EVs و قطعات مربوط به. با توجه جامد آن فن آوری پایه بازار سرمایه و تقاضای بسیاری از مردم با اعتماد به نفس در مورد اروپا با قرار دادن رقابت قوی در برابر چین در EV بازار در سال های آینده. تنها سوال این است که آیا در این منطقه می تواند به رقابت با چینی قیمت.

فرانسوی, EV فشار

دولت فرانسه اعلام کرده است, سیاست های جدید با هدف توسعه EV استفاده در کشور است. با توجه به پیشنهاد طرح شهروندان که برای خرید وسایل نقلیه الکتریکی می تواند تا €12,000 (US$13,325) در انگیزه. این کشور صرفنظر مورد €1.3 میلیارد دلار (US$1.47 میلیارد دلار) به صندوق این ابتکار است. انگیزه می تواند درایو را کسب قیمت برخی از EV مدل تا 40 درصد است که باید به عنوان یک وسوسه بزرگ برای خریداران به حرکت به دور از سوخت های فسیلی در وسایل نقلیه.

فرانسه می خواهد به تولید 1 میلیون ارزش اقتصادی سالانه تا سال 2025. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی می خواهد کشور خود را به تولید 1 میلیون EVs هر سال 2025. امید است که انگیزه های جدید ایجاد خواهد شد تقاضا به اندازه کافی به این هدف تولید یک واقعیت است. شرکت هایی مانند PSA و رنو در حال حاضر متعهد به افزایش تولید در سال های آینده.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چگونه COVID-19 به پایان رسید تا صرفه جویی در 11000 نفر در اتحادیه اروپا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>