ارتباط بین چینی رقص و کونگ فو

نیست آن را تعجب آور است که هنگامی که مشاهده کونگ فو صحنه های مبارزه رزمی هنرمندان گاهی نگاه به عنوان اگر آنها می تواند انجام یک نوع رقص ؟ از سوی دیگر در حالی که تماشای یک چینی, کلاسیک, رقص نشان می دهد مانند Shen Yun است که انجام شده توسط یک چینی سنتی رقص شرکت از نیویورک رقصندگان’ جهش بسیار شبیه به آن دیده می شود در کونگ فو صحنه های مبارزه. بنابراین آنچه که در اینجا ؟ وجود ارتباط بین این به ظاهر متفاوت و در عین حال اشکال مشابه از هنر ؟

دوقلو گل

اصل رقص سنتی چینی و هنر کونگ فو شد ایجاد شده توسط قدیمیترین اجداد چینی فرهنگ برخی از 5000 سال پیش است. در عین حال حتی اگر این “دوقلو گل” از فرهنگ چینی باستان متصل در ریشه آنها بسیار متفاوت از یکدیگر در بیشتر راه بیش از یک.

به طور سنتی, کلاسیک, رقص چینی طراحی شده است برای سرگرم کردن شخصیت های برجسته دربار به عنوان عملکرد هنر است. از سوی دیگر هنرهای رزمی چینی بودند و صرفا برای تحقق این هدف عملی از مبارزه با دشمنان و دفاع در جنگ است. تفاوت بین این دو اشکال هنر در سه عنصر اصلی است که در حال حاضر در هر دو. آنها فرم بلبرینگ ها و روش.

(Image: Screenshot / YouTube)

هنرهای رزمی چینی بودند و صرفا برای تحقق این هدف عملی از مبارزه با دشمنان و دفاع در جنگ است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

فرم

در رقص “فرم” است که به ظاهر از رقصندگان نمایش کارنامه خود را در آرایه ای از مراحل مختلف و شمار است. مراحل طراحی و ترکیب با برخی از شمار است که زنجیر با هم ایجاد یک کاملأ پیچیده برازنده دنباله ای از رقص. هنگامی که انجام می شود برای مخاطبان این عمل از “فرم” آشکار زیبایی و فضل است.

کونگ فو همچنین دارای مجموعه ای از حرکات و مشت اشکال. اما آن را در خدمت یک هدف کاملا متفاوت است. حرکات آن در حال هدایت عملی است. “فرم” آشکار زمانی که در خدمت این هدف با توجه به حمله و یا دفاع. “فرم” قطعا وجود دارد و در هنرهای رزمی, اما آن است که معمولا اعمال فقط به خاطر درخواست تجدید نظر زیبایی شناسی.

تحمل

در قالب “فرم” آویزان “تحمل است.” می توان آن را به نام روح فرم. آن را “احساس” است که رقصندگان قرار داده و به ارائه خود را. “تحمل” می توان با توصیف راه است که در آن کل بدن از جمله نگاه در چشم است که مخلوط را به رقص. یک ژست ساده خواهد انتقال یک رقصنده قصد و کارگردانی شده توسط نفس. آن است که روح از رقصنده است که راهنماهای بدن برای انتقال تن منحصر به فرد و خلق و خوی از یک در نظر گرفته شده و پیام. “تحمل” اشکال ظریف ارتباط بین هنرمندان و مخاطبان خود است. “تحمل” به معنای واقعی کلمه می تواند به عنوان یک شکل منحصر به فرد از ارتباطات است. آن متشکل از یک آرایه وسیعی از حرکات و انتقال معانی موجود در داستان از جمله زیر و بمی صدا — فقط مانند یک زبان است. آن است که بسیار رسا.

(Image: Screenshot / YouTube)

‘تحمل’ را می توان با روشی که در آن کل بدن از جمله نگاه در چشم است که مخلوط را به رقص. (تصویر: Screenshot / YouTube)

کونگ فو چینی است و “تحمل است.” آن را به عنوان به شدت تاکید کرد که در رقص هر چند. “تحمل” است که عمدتا توسط هنرمندان رزمی به منظور حرکت انرژی به طور طبیعی بیشتر است که به نوبه خود کمک می کند تا در هنر حمله و یا دفاع.

روش

فراز منعکس و غلت تکنیک های فنی رقص سنتی چینی و همچنین در کونگ فو. انجام این مهارت ها نیاز به رقصنده های خود را به انجام flips و بلغزد با مطلق فضل.

در یک ضربه مثلا پا حرکت در امتداد یک خط کوتاه و حرکات آن در حال فرار و سریع است. ضربات گاهی تکمیل شده با استفاده از کوتاه مسیر مستقیم. اما بدن پسوند flips و جهش انجام شده در کونگ فو استفاده می شود به طور انحصاری برای بهبود و رسیدن به قدرت حمله.

شباهت بین تکنیک های هنرهای رزمی و چینی کلاسیک رقص نگاه قابل تعویض در نگاه اول. اما شما متوجه خواهد شد که اگر چه آنها به یکدیگر متصل در منبع خود را ظاهر در جهان بسیار متفاوت در هدف و بیان است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

یک صاحب حیوان خانگی راهنمای: کمک های اولیه برای گربه ها

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>