مهاجر رهبر: نتانیاهو در حال حرکت به جلو با طرح الحاق

توسط آرن هلر

اورشلیم (AP) — بنیامین نتانیاهو نخست وزیر مطمئن است و مهاجران یهودی که او در حال رفتن به جلو با به آغاز طرح الحاق بخش هایی از کرانه ماه آینده یک مهاجر نماینده روز دوشنبه گفت:.

نتانیاهو گفت: یک گروه از مهاجر رهبران اواخر یکشنبه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از سرگرفته خواهد شد اجازه می دهد الحاق شده است نهایی, ادد Revivi شهردار از افرات حل و فصل آسوشیتدپرس گفت. اما نتانیاهو گفت که پس از نهایی نقشه است که بر اساس توافق با آمریکایی ها او را در حال حاضر آن را به مهاجر رهبران به صورت جداگانه Revivi گفت.

Revivi یکی از ده ها مهاجر رهبران که یکشنبه با حضور در جلسه برای حمایت از الحاق تلاش و ارائه یک متعادل رو به رشد به انتقاد از این طرح در میان نخست وزیر ملی پایه.

الحاق کرانه زمین شده است یک رویای اسرائیل مهاجر جنبش است.

با وجود آنچه که به طور گسترده ای به عنوان یک طرفدار اسرائیل طرح برخی از مهاجران اند ابراز نگرانی کرد که آن را به اندازه کافی دور. آنها توجه داشته باشید که بسیاری از شهرک خواهد بود تبدیل به جدا نواحی احاطه شده فلسطین. آنها همچنین رد ایالات متحده پیشنهاد به رسمیت شناختن تشکیل کشور فلسطین البته با دور زمین کمتر و کمتر قدرت از فلسطینی ها به دنبال.

“این جواب نمیده همه رویاهای ما اما شما باید برای نگه داشتن آن را در چشم انداز و ببینید چه چیزی جایگزین این است که” Revivi گفت. “ما این فرصت را دارند که با این رئیس جمهور این نخست وزیر و این آب و هوا بین المللی است و ما باید برای به دست گرفتن آن است.”

شکاف در رهبری حل و فصل پشت سر هم به باز کردن در هفته گذشته زمانی که دیوید Elhayani رئیس Yesha شورای چتر مهاجران’ گروه گفت: یک روزنامه اسراییلی که این طرح ناکافی و ثابت تهمت بود “دوست اسرائیل است.”

نتانیاهو و ترس از ناراحت کننده خود را متحد نزدیک در کاخ سفید در پاسخ به شدت, تمجید تهمت دوستی و متهم مهاجر رهبری ناسپاس.

Revivi ارشد رقم در Yesha گفت: اکثر مهاجران پشتیبانی این طرح حتی اگر آنها پناه برخی از نگرانی و استوار پشت سر نتانیاهو.

نتانیاهو و خیلی های ملی خود را پایه مشتاق به جلو حرکت با الحاق به خصوص با تهمت رو لرزان re-چشم انداز انتخابات در ماه نوامبر. این presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن گفت که او مخالف الحاق.

نتانیاهو گفت که او می خواهد به ضمیمه بخش هایی از کرانه غربی از جمله استراتژیک اردن دره و ده ها تن از شهرک های یهودی نشین در خط با مغلوب ساختن پیشی جستن از سرگرفته خواهد شد. او را مورد تحسین قرار گرفته این حرکت به عنوان یک فرصت تاریخی برای ایجاد اسرائیل دائمی مرزها بدون نیاز به تخلیه یک مهاجر. قبلی برنامه های صلح باید شامل همه مراتب بیشتر اسرائیل سازش است.

یک سفارت ایالات متحده گفت: “این کار از نقشه برداری کمیته در حال انجام است.” رسمی بود و نه مجاز به صحبت با رسانه ها در ضبط و نخواست نامش فاش شود.

نتانیاهو را کاهش یافته است به نظر.

ایالات متحده در طرح پیش بینی خروج حدود یک سوم از کرانه باختری که اسرائیل دستگیر شده در سال 1967 تحت دائمی اسرائیل کنترل در حالی که اعطای فلسطینی گسترش استقلال در مانده از این سرزمین است. فلسطینی ها که به دنبال همه از غرب بانک به عنوان بخشی از یک کشور مستقل را رد کرد طرح کرد و گفت آن را ناعادلانه به نفع اسرائیل است.

آنها در حال حاضر قطع کلید امنیتی روابط با اسرائیل و می گویند آنها دیگر محدود به موافقت نامه امضا کردند. این حرکت باید نگرانی از بازگشت به خشونت اگر این طرح انجام شده است. وزیر دفاع اسراییل خواسته است تا نظامی به تسریع آماده سازی برای کشور برنامه ریزی شده الحاق در آشکار انتظار چه چیزی می تواند شدید فلسطینی در اعتراض به حرکت می کند.

الحاق طرح نیز آمده تحت انتقاد شدید از برخی از اسرائیل نزدیک ترین متحدان که می گویند که یک جانبه ترسیم مجدد نقشه خاورمیانه را از بین ببرد هر طولانی امیدوار است برای ایجاد یک دولت فلسطینی و رسیدن به دو کشور توافقنامه صلح.

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas وصول اسرائیل این هفته است و انتظار می رود به صدا در کشور و نارضایتی با این طرح است. ماه آینده در آلمان خواهد بود و مصرف بیش چرخش ریاست شورای اتحادیه اروپا خواهد شد و با فرض اینکه ریاست شورای امنیت سازمان ملل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>