ضعیف سازمان ملل وضعیتی وخیم تحت استرس های مالی از COVID-19

این COVID-19 شیوع تحت فشار قرار دادند تا بسیاری از کشورهای در حال توسعه به آستانه یک بحران مالی است. نه تنها این کشورها پیدا کردن آن را دشوار است به امن پول به اندازه کافی برای نگه داشتن اقتصاد خود را در حال اجرا است اما بسیاری از آنها در هیچ موقعیتی به بازپرداخت میلیاردها دلار بدهی آنها در حال حاضر امن از کشورهای خارجی و اشخاص. چنین شده است وجود دارد یک تماس به لغو بدهی های کشورهای فقیر یک حرکت است که می تواند در نهایت به ایجاد مشکلات نه تنها برای وام دهندگان بلکه ذینفع از بدهی.

وضع اسفناک فقر

با توجه به مطالعه انجام شده توسط موسسه بروکینگز در حال توسعه سازمان ملل برگزاری بدهی های خارجی به ارزش US$11 تریلیون که US$3.9 تریلیون دلار است که با توجه به توان پرداخت این سال است. یک تجزیه و تحلیل در جشن بدهی کمپین یافت که تقریبا 64 درآمد دولت صرف پول بیشتر برای خدمات پرداخت های بدهی خارجی نسبت به بهداشت و درمان شهروندان خود را. و این بود که قبل از COVID-19 همه گیر و حتی آغاز شد.

با دولت صرف پول بیشتر در کنترل شیوع ویروسی بسیاری از آنها تردید که آیا آنها قادر خواهد بود به بازپرداخت بدهی های ناشی از این سال است. برخی خواسته اند دهندگان به لغو بدهی به طوری که پول ذخیره شده را می توان منحرف به مبارزه COVID-19 و ارائه کمک به مردم است.

G20 سازمان ملل به تازگی اعلام کرد که تعلیق موقت از بازپرداخت بدهی برای برخی از فقیرترین کشورهای جهان است. این پتانسیل برای تزریق نزدیک به 20 میلیارد دلار به سیستم بهداشت و درمان از این سازمان ملل. بانک جهانی و صندوق بین المللی پول همچنین اعلام کرد بدهی برنامه های امداد رسانی. علاوه بر این ویژه خطوط اعتباری تعیین شده است تا به ارائه کمک های اضافی برای کمک به کشورهای در غلبه بر CCP coronavirus.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

G20 بدهی را قادر خواهد ساخت کشورهای فقیر به کنار حدود 20 میلیارد دلار برای بهداشت و درمان. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

در آفریقا و بسیاری از آنها خواستار آن است که چین لغو برخی از پرداخت بدهی های این قاره کشور است. اما از آنجا که بسیاری از این وام ارائه شده توسط پکن سیاست های دولتی و بانک متعلق به بانک های تجاری این ممکن است یک مشکل است.

“این بانک ها لیزر متمرکز در بازپرداخت — با علاقه. آنها تقریبا هرگز ببخش وام اگر چه آنها را در نظر تسهیل شرایط بازپرداخت در یک مورد به مورد و بر اساس… آن را بسیار بعید است که این بانک ها خواهد شد موضوع یک پتو چشم پوشی در بازپرداخت وام برای همه آفریقایی وام” برادلی پارک, مدیر اجرایی آزمایشگاه تحقیقاتی AidData گفت: به جنوب چین صبح پست.

مشکل از لغو بدهی

فراخوان برای لغو بدهی یک حرکت بد از نظر مالی برای هر دو بدهکار و بستانکار. برای طلبکار این امر به معنای از دست دادن بازپرداخت هر دو مقدار سرمایه قرض داده و همچنین به عنوان مورد علاقه. بستانکار خواهد شد و سپس هیچ چاره ای جز به نوشتن کردن وام به عنوان از دست دادن. این تاثیر می گذارد طلبکار سود و ترازنامه است که می تواند به تصمیم بگیرد که آیا آنها حتی قادر به زنده ماندن. اگر بیش از حد بسیاری از وام های پرداخت نشده باقی می ماند بانک ها و دیگر موسسات مالی که قرض داده پول ممکن است تعطیل اضافه کردن به مالی جهانی پریشانی. اگر طلبکار دولت است-حمایت نهاد پس از آن دولت حمایت از آنها را مجبور به تحمل ضرر و زیان است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

فشار وام دهندگان به لغو بدهی هرگز یک ایده خوب است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

برای بدهکار لغو وام را لکه دار کردن شهرت خود را و ایجاد مشکلات بیشتر هنگامی که در تلاش برای به دست آوردن وام در آینده است. پس از همه آنچه که سرمایه گذار در حال رفتن به قرض دادن پول به یک نهاد یا کشور است که تحت فشار وام دهندگان قبلی به لغو بدهی های خود را? حتی اگر این کشورها قادر به گرفتن وام دهندگان احتمالا اتهام نرخ بهره بالاتر و یا اضافی نیاز ملی دارایی به عنوان وثیقه. دولت مورد حمایت دهندگان حتی ممکن است تقاضا بیشتر نفوذ سیاسی محلی. این درخواست که ضعیف سازمان ملل نمی خواهد بود قادر به جلوگیری از خود را از جان گذشته نیاز به تامین بودجه است. به این ترتیب راه حل ایده آل برای هر کس این است که بازپرداخت بدهی بود به تعویق افتاد و به جای لغو شد.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

نگه داشتن کارکنان درگیر در یک کنفرانس ویدئویی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>