پلیس: مرد ضرب و جرح زن در داخل اتاق هتل, مشت افسر او به عنوان فرار آمبولانسپیتستون TWP. — Township پلیس دستگیر و آنها را می گویند در حمله یک افسر در طول یک پا تعقیب و پانچ یک زن در داخل یک اتاق هتل در روز شنبه.

ناتانیل Sanborn, 28, آدرس ذکر شده به عنوان بی خانمان متهم شد با تشدید حمله و دزدی و مقاومت در برابر بازداشت و دو فقره ساده حمله. او arraigned منطقه قاضی دیوید Barilla جونیور در وایومینگ و زندانی در Luzerne County, Correctional Facility برای عدم $25,000 به قید وثیقه.

با توجه به شکایت کیفری:

یک زن ماندن در تعطیلات مسافرخانه اکسپرس در مسیر 315 پلیس گفت Sanborn, چه کسی او را نمی داند از او خواست به استفاده از حمام داخل اتاق هتل خود را در روز جمعه.

او خودداری کرد.

سپس در روز شنبه او را در حال تماشای تلویزیون داخل اتاق هتل که Sanborn استفاده از یک اتاق کلید برای باز کردن درب. Sanborn شروع به پریدن کرد و شروع به مشت زدن به سر او چندین بار شکایت می گوید.

پلیس گفت که پلیس مبارزه با گرفتن Sanborn تناسلی و داد و فریاد برای کمک و در نتیجه افراد دیگر را به کمک او.

پلیس آموخته Sanborn برگرفته زن کلید اتاق پس از رفتن به لابی و گفت: نام و نام خانوادگی و شماره اتاق شکایت می گوید.

پس از Sanborn مورد بررسی قرار گرفت در پشت آمبولانس برای ضربه به سر, به گفته پلیس او خارج شد و فرار با پای پیاده آغاز یک تعقیب و گریز با ماموران.

پلیس گفت Sanborn پانچ یک افسر چندین بار در طول یک مبارزه قبل از او دستگیر شد.

Sanborn گفته پلیس این زن بود ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>