رژه علامت زن 90 تولد


 Marianne Argenio, left, neighbor of Joe and Lisa Gillespie, center, wishes Joan Pribula a happy 90th birthday where a vehicle parade drove by honoring Mrs. Pribula. Tony Callaio | For Sunday Dispatch

ماریان Argenio چپ همسایه از جو و لیزا Gillespie, مرکز, آرزوها, Joan Pribula شاد 90 تولد که در آن یک وسیله نقلیه رژه سوار احترام خانم Pribula.

تونی Callaio | برای اعزام یکشنبه

<p>Joan Pribula, of West Pittston, sits next to her great grandsons, R.J. Bartoli, left, and Joey Bartoli, in celebration of her 90th birthday.</p> <p>Tony Callaio | For Sunday Dispatch</p>

جوآن Pribula از غرب پیتستون نشسته در کنار او نوه بزرگ, R. J. بارتولی چپ و جوی بارتولی در جشن از 90 تولد.

تونی Callaio | برای اعزام یکشنبه

<p>A parade honoring Joan Pribula, right, was held on her 90th birthday on June 4.</p> <p>Tony Callaio | For Sunday Dispatch</p>

رژه گرامیداشت جوآن Pribula راست برگزار شد در 90 تولد در ژوئن 4.

تونی Callaio | برای اعزام یکشنبه

<p>Nancy (Gillespie) Stewart hands her mother, Joan Pribula, a bouquet of flowers on her 90th birthday on June 4. Stewart traveled from Krum, Texas, to celebrate her mother’s birthday.</p> <p>Tony Callaio | For Sunday Dispatch</p>

نانسی (Gillespie) استوارت دست مادرش جوآن Pribula یک دسته گل از گل 90 تولد در ژوئن 4. استوارت سفر از Krum تگزاس برای جشن تولد مادر.

تونی Callaio | برای اعزام یکشنبه

<p>Quinn Gillespie, granddaughter of Joan Pribula, hands her cousin R.J. Bartoli flowers for her grandmother. Driving is Quinn’s mother Barbara Parrino Gillespie.</p> <p>Tony Callaio | For Sunday Dispatch</p>

کوین Gillespie, نوه خوان Pribula دست پسر عموی او R. J. بارتولی گل برای مادر بزرگ او. رانندگی کوین مادر باربارا Parrino Gillespie.

تونی Callaio | برای اعزام یکشنبه

پیتستون TWP. – چرخش 90 یک نقطه عطف در زندگی و برای غرب Pittstonian جوآن Pribula این 4 ژوئن یک روز او را فراموش نخواهد کرد. با توجه به COVID-19 گیر خانواده اش افتخار مادر خود و مادر بزرگ بهترین راه آنها می تواند یک کاروان رژه.

درایو توسط تولد کاروان قرار بود یک سورپرایز برای خانم Pribula اما گربه تصادفا اجازه از کیسه و جوآن می دانستم که چه شد تا هر کس در آستین.

تولد رژه در محل Browntown بخش از پیتستون شهرستان در جوآن تولد, ژوئن 4, در خانه پسر و دختر در قانون جو و لیزا Gillespie. او پسر لنی Pribula و نوه اریکا Gillespie-بارتولی, سازمان رویداد.

“ما قرار بود به یک حزب بزرگ برای او در آخر هفته گذشته و با COVID اتفاق می افتد که کار نمی کند” Gillespie-بارتولی گفت. “مردم می خواستند برای دیدن او و فرصتی برای دیدن او, بنابراین این بهترین چیز بعدی. آن را بهتر از هیچ چیز است.”

دوستان و همسایگان همسایگان سابق و اعضای خانواده از جمله یک پسر عموی از نیوجرسی سوار استرلینگ سنت به آرزو جون شاد 90 تولد.

برخی از وسایل نقلیه بودند تزئین با بادکنک و برخی از علائم و اکثر متوقف به دست کردن یک کارت تولد برای جوآن.

“من فکر می کنم این فوق العاده بود و آن را به یک حزب اما چه می توانید انجام دهید شما با این ظروف سرباز یا مسافر ما” جوآن گفت: از زمان همه گیر دولت است. “این خوب است که هر کس آمد و همه بچه های من با من باشد فردا.”

در دست برای 90 روز تولد drive-by شد و فرزندان او جو Gillespie, نانسی Gillespie استوارت لنی Pribula و خانواده خود را. او پسر جان Pribula که ساکن در مریلند بود قادر به در حال حاضر برای رژه. جوآن و همسر مرحومش لئونارد نیز پدر و مادر از اواخر پل Gillespie.

این Gillespie-Pribula خانواده را جشن می گیرند جوآن تولد در تاریخ بعد هنگامی که آن را ممکن است با توجه به پنسیلوانیا COVID-19 مقررات.

“پسرم یوسف گفت: شما در حال رفتن به 90 برای کل یک سال ما را رقم چیزی از” جوآن گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>