کن رایلی سابق NFL ستاره Florida A&M مربی مرده در 72

توسط CURT اندرسون

ST. پترزبورگ فلوریدا. (AP) — کن رایلی سابق Cincinnati Bengals standout که سر مربی و مدیر ورزشی مادر آلما Florida A&M درگذشت یکشنبه. او 72.

مدرسه اعلام مرگ گفت رایلی درگذشت و در زادگاه خود از فلوریدا. علت مرگ منتشر شد.

رایلی بازی 15 فصل Bengals به عنوان یک دفاعی با 65 حرفه ای interceptions پنجم در NFL تاریخچه — برای 596 متری و پنج touchdowns — همه حق رای دادن ، او بازیافت 18 گیر میکنه.

قبل از NFL حرفه ای رایلی بود چهار سال استارت در کارفرمایی برای Rattlers.

“FAMU دو و میدانی و کل چیزی که تغ تغ ملت عمیقا متاثر از عبور از سابق FAMU بازیکن فوتبال, سر مربی تیم دو و میدانی مدیر و NFL بزرگ کن رایلی” معاون رئیس جمهور و مدیر دو و میدانی Kortne Gosha در بیانیه ای گفت. “ما آرزو می کنم خانواده ما عمیق ترین تسلیت.”

رایلی بود که آمریکایی آفریقایی انتخاب شد و در دور ششم از سال 1969 پیش نویس NFL توسط Bengals که تحت مربی پل براون تصمیم به تبدیل او به cornerback. در آن زمان سیاه و سفید شروع quarterbacks در NFL تمام شد اما بی سابقه. رایلی در سال 1983 بازنشسته شد.

“همه اینجا عاشق کنی. او به همه احترام” Bengals صاحب مایک براون در بیانیه ای گفت. “زمانی که او به اینجا آمد کنی و لمر Parrish تا به حال هرگز cornerback و آنها دو تا از بهترین ما تا کنون بود. و ما تا به حال بسیاری از آنهایی که خوب. ما او را بیش از وجود دارد برای یک دهه و نیم و ما نمی باید به نگرانی در مورد آن. … من قصد دارم او را از دست ندهید. او یک پسر خوب و یک جامد است.”

رایلی صرف دو فصل به عنوان دستیار با Green Bay Packers قبل از مصرف به عنوان مربی در Florida A&M که در آن او رفت 48-39-2 از 1986-93. او برنده دو اواسط شرق, ورزشی, کنفرانس عنوان شد و دو بار MEAC مربی سال است.

سه بار تمام نرم افزار های انتخاب در Florida A&M College Football سالن از شهرت بود و یکی از 33 بازیکن به نام به فلوریدا دبیرستان انجمن همه تیم قرن. او در دبیرستان در اتحادیه آکادمی در Bartow,

فعلی Rattlers مربی ویلی سیمونز گفت: Riley خواهد بود از دست رفته است.

“من بیدار شد صبح امروز با قلبی سنگین که من یاد گرفتم از عبور از FAMU و NFL بزرگ کن رایلی” سیمونز در بیانیه ای گفت. “مربی رایلی یکی از اولین به من خوش آمد به ‘FAMULY’ و با او صحبت می کنند به تیم ما قبل از ما برای اولین بار نارنجی و سبز بازی است که قطعا در بالای لیست من از لحظات فراموش نشدنی به عنوان سر مربی در اینجا در FAMU.”

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>