نگه داشتن کارکنان درگیر در یک کنفرانس ویدئویی در

با بسیاری از کسب و کار درخواست کارکنان خود را برای کار از خانه آنها بسته به کنفرانس های ویدئویی به نگه داشتن در تماس با کارگران و ارزیابی عملکرد آنها. برای برخی از نشستن در مقابل یک کامپیوتر به جای داشتن یک ملاقات چهره به چهره ممکن است به نظر می رسد بیش از حد غیر شخصی. در اینجا چند راهنمایی برای اطمینان حاصل شود که کارکنان خود را درگیر باقی می ماند که در یک ویدئو کنفرانس.

خنده

هیچ چیز باعث می شود مردم احساس راحتی بیشتری با یکدیگر نسبت های خنده. “هنگامی که ما را به خنده ما مغز دوپامین یک انتقال دهنده عصبی است که باعث ایجاد حس شادی و سرخوشی. دوپامین می تواند در افزایش یادگیری… خنده است و همچنین در ارتباط با افزایش انگیزه و بهره وری در محل کار” با توجه به بررسی کسب و کار هاروارد. در حال حاضر شما لازم نیست که به استرس خودتان را تلاش برای ایجاد هر کس در تماس تصویری خنده. که ممکن است در موقعیت بی دست و پا. فقط نگه داشتن چت نشاط و باز است. اگر کسی در تیم شما درک خوبی از حس شوخ طبعی شما حتی می توانید اجازه دهید آنها را به صحبت کردن به طور متناوب به طوری که خلق و خوی از این کنفرانس همچنان مثبت باقی مانده است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

هیچ چیز باعث می شود مردم احساس راحتی بیشتری با یکدیگر نسبت های خنده. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

حرکات صورت

حفظ و شاد و آرام بیان صورت ضروری است که انجام یک تماس تصویری. بر خلاف زندگی واقعی جلسات و صورت خود را نمایش داده خواهد شد برجسته در اعضای تیم خود را’ PC صفحه نمایش. به این ترتیب آنها قادر خواهند بود برای دیدن هر میکرو جنبش که صورت خود را می سازد, را قادر می سازد کارکنان به یک ایده خوبی از آنچه که دقیقا شما احساس می کنید. زمانی که صحبت شما باید نگه داشتن دهان خود را بسته و گوشه لب خود را کمی روبترقی. یک لبخند نور نیز شگفتی های کار ارائه شده شما نمی سختگیرانه حفظ آن را برای بیش از حد طولانی از زمان است که می تواند تبدیل به نگاه بیش از حد جعلی و وحشت زده است. زمانی که اعضای تیم ببینید که چهره شما دلپذیر است بیان آنها خواهد شد در آینده بیشتر در مورد افکار خود را. در مقابل اگر آنها درک که صورت خود را به یک اخم یا به نظر می رسد بیش از حد کسل کننده آنها ممکن است خودداری افکار خود را از آنجا که آنها فکر می کنم آن را نمی ممکن است زمان خوبی برای صحبت کردن با شما.

معرفی

اگر ویدئو های خود را در کنفرانس ارائه خواهد شد مهمان خود تیم به طور منظم اطمینان حاصل کنید که شما اجازه می دهد مناسب معرفی. فقط گفت: نام مهمانان و تخصص خود را به اندازه کافی نیست به خصوص اگر شما خواهد شد دعوت آنها را از زمان به زمان. اجازه دهید مهمان خود را معرفی و به آنچه که او خوب است. شاید او این است که یک حسابدار است که ماهر در پیدا کردن معافیت های مالیاتی برای شرکت. اگر چنین ذکر آن را به تیم خود را جامع تر و ایده فرد از فقط به سادگی بیان کرد که مهمان یک حسابدار. تیم خود را حتی ممکن است آمده تا با ایده های خود را در مورد چگونه آنها می توانند با هم کار کنند با مهمان.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

اگر ویدئو های خود را در کنفرانس ارائه خواهد شد مهمان خود تیم به طور منظم اطمینان حاصل کنید که شما اجازه می دهد برای مناسب معرفی. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

چوب به دستور کار

آماده سازی مناسب در دستور کار این موضوعات خواهد شد که تحت پوشش در این ویدئو کنفرانس. اگر کارکنان احساس کنند که آنلاین ملاقات فقط meandering به ناخواسته مذاکرات و نه یک هدف مناسب آنها کمتر توجه به آنچه مورد بحث قرار گرفته. مردم تنها می تواند تمرکز برای مقدار کمی از زمان زمانی که آنها در حال تماشای چیزی که خسته کننده آنها را به مرگ. بنابراین چوب به نکات اصلی و نگه داشتن ملاقات کوتاه و تنگ است. پس از هر نکته مهم مورد بحث انجام یک 1 دقیقه خلاصه ای از نتیجه گیری شده است که وارد در. و در پایان این نشست برجسته هر نقطه مهم یک بار دیگر. زمانی که مردم یک ایده دقیق از آنچه که مورد بحث آنها را بیشتر درگیر در مکالمه و کمتر احتمال دارد به اجازه دهید ذهن خود را سرگردان.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

می تواند چین بود شکایت کرد ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>